Zlatíčka pro každého

America's Sweethearts

Zlatíčka pre každého

Komedie / Romantický

USA, 2001, 96 min

Manželé Gwen Harrison a Eddie Thomas točí jeden romantický trhák za druhým, publikum slzí, producenti vydělávají, ale soukromí obou hereckých i životních partnerů je v troskách. Nevěra, žárlivost a násilí a k tomu jeden potrhlý režisér, který odmítá šéfům studia a novinářům ukázat film před premiérou. Producent je z toho mimo. Přišlo mně to trošku přemrštěné, přehrávané a trapné. Určitě by se film, bez několika trapných momentů, klidně obešel, ale tvůrci to tam prostě nacpali a hotovo. Nakonec to je celé takové nevyrovnané, a do toho ten nevěrohodně křečovitý závěr. Jako že bych se u toho nějak moc smál, to zase ne, a nuda to taky nebyla, a tak film spadá do ucházejícího průměru. 60%(24.10.2010)

Pol hodinku som myslel, že sledujem dokonalý film. A ako to už býva, zdanie klame. Po príchode romantickej prílohy začne byť všetko dopredu jasné a menej zaujímavé. Našťastie to ale zachraňuje hlavná štvorica, z ktorej svieti najmä duo Crystal-Cusack a aj nejaké podporné roličky, ktoré si zahrali Seth Green, Stanley Tucci alebo Christopher Walken. Takisto aj pohľad do kvázi kvalitne zobrazeného hollywoodskeho a celkovo filmárskeho prostredia je pre našincov celkom zaujímavý. 75%.(22.9.2007)

• Kamca_

Čekala jsem od toho mnohem víc. Zklamalo mě to. Celý film naprosto bez náboje, sexuálního napětí a romantiky ... celou dobu hodně prázdný. Dávám jen 40% za obsazení.(27.1.2008)

Ze začátku to vypadalo jako pěkná kombinace Vrtěti psem (jak zabránit masám, aby se dozvěděly o pravém stavu věcí) a Hráčem (jak to chodí za stříbrným plátnem), ale nakonec se to sesulo v romantickou oddechovku o ošklivce Betty (ač teda Julii brýle hodně slušely), která nijak nevyčnívá - ani nahoru, ani dolů.(24.2.2016)

Zábavná fraška na Hollywood so skvelým castingom. John Cusack je sympaťák.(30.12.2011)

• - Zpočátku měl režírovat Billy Crystal, po přečtení scénáře se ale Roth rozhodl režii převzít. Crystal se ujal produkce. (PußyMagnet)

• - Původně měl Eddieho hrát Robert Downey Jr. Vzhledem k jeho právním sporům ale nebylo jisté, zda by byl schopný natáčet, tak roli převzal John Cusack. (PußyMagnet)

• - Billy Crystal napsal původně roli Eddieho pro sebe, ale když se režie chopil Roth, dostal Crystal roli publicisty Leeho. (PußyMagnet)