poster

Zlatíčka pro každého

 • USA

  America's Sweethearts

 • Slovensko

  Zlatíčka pre každého

Komedie / Romantický

USA, 2001, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • aniiicka
  *****

  Kdysi se mi to hrozně líbilo a pořád je to výborná pohodová oddychovka s výstavním hereckým ansáblem. John Cusack je vždycky hrozný sympaťák a v roli psychicky labilní herecké hvězdy je super. Julia je okouzlující, Catherine dokonale mrchovitá a i další ulítlé vedlejší postavy (španělský milenec Hank Azaria nebo jetý režisér Christopher Walken) nemají chybu. Občas je to lehce klišoidní, ale já v tom zas tolik nehledám a musím říct, že jsem se u této komedie prostě bavila. Nejvíc se mi líbil výbuch Julie - Kiki při vaření snídaně :) :)(7.8.2013)

 • Cival
  ***

  Vcelku příjemný filmeček, který mohl být mnohem lepší. to kdyby tvůrci bezradně nebloudili mezi romanickou komedií a satirou na filmový průmysl. Takhle je to lehounce nadprůměrný ani-ryba-ani-rak. PS: Walken je boží!(26.10.2003)

 • Galadriel
  ****

  Moc příjemná oddychovka, přesně cílená a vkusně zpracovaná. Inteligentní zábavu mi narušovala místy mírná klišovitost a hlavně - proč si proboha nemohli odpusit toho psa? 70%(20.12.2006)

 • Gemini
  ***

  Limonádoidní pohodovka s manipulačními prvečky Kříšťálově čistého Billyho (neplést s grosse Standou, ten byl křišťálově průzračný), maniakálním úletem starého dobrého Christophera Walkena, dokonale debilním nabíječem Hanka Azarii (jako že ho hraje, ne že tam má nabíječe) a dalšími srandotvůrci... jo a někde mezi tím má být to hlavní, a sice trojúhelník pohádkového prince (který je ale bohužel víc Cusack než kusanec), nepohádkové Popelky (roztomilá Julia Roberts) a pohádkové zlé sestry (velmi správně lacině působící primadona Catherine Zeta), který by to vlastně měl táhnout. To poslední bohužel nevychází, ale kvůli na jazyk si šlapajícímu Hektorovi (nevím, jak mluví v originále a celkem mě to nezajímá) jsem ochoten si to jednou za pár let zopáknout a dumat nad tím, proč to byl v USA takový hit, že se přetáčel konec. Dávám 60%, protože i přes jistou dávku ironie nakopávající celebritózní vztahy a svazky, stejně jako komerční zoufalství producentského sboru napříč uměleckým světem to prostě ani zdaleka nešlape tak jak by mohlo.(23.3.2010)

 • Radyo
  ****

  Velice trefná komedie, která zákulisí Hollywoodu ukazuje jen náznakově. Spíše se věnuje manýrismu a labilitě hvězd, ale zato tohle téma zpracovává velmi precizně a divákům výsledek servíruje v podobě vkusné, a navíc zabalené do vtipného obalu. Vynikající výkon podali Billy Crystal a Hank Azaria (jeho role z Ptačí klece asi utkvěla v paměti nejen mně), příjemně překvapili ale i ostatní herci. Catherine Zeta-Jones si svou nesnesitelnou herečku vystřihla dokonale (že by ve skutečnosti ani nemusela příliš přihrávat?), John Cusack byl skoro precizně vyšinutý a Christopher Walken jako krásně ulítlý režisér taky pobavil. Díval jsem se jen pro ukrácení dlouhé chvíle a byl jsem velmi mile překvapen a potěšen, mj. taky spoustou vtipných scének a hlášek (hlavně Azaria jako "šišlavý" Hector, ale i Crystal v nich vynikají). Není to sice dokonalé, ale rozhodně jde o zábavný film.(12.5.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace