Zlatíčka pro každého

America's Sweethearts

Zlatíčka pre každého

Komedie / Romantický

USA, 2001, 96 min

rozpočet : $46 million tržby celosvetovo : $138,191,428(10.12.2006)

Jedna z opravdu dobrých romantických komedií s porcí (občas dost šíleného) humoru a se spoustou skvělých herců. Moc dobře jsem se bavila, smála se nahlas a obdivovala tu hromadu postav, které jsem si předtím v komedii nedokázala představit. Závěr je naprosto dokonalý. I když Zlatíčka sem tam trošičku pokulhávají, určitě patří mezi hodně zábavné filmy.(26.8.2007)

Takhle vypada prumer...(27.11.2003)

Lidem po ránu nevanou z úst zrovna jahody, což platí bez výjimky, to se nedá nic dělat. Není příjemné, když se na vás hned po probuzení někdo rozhovoří z bezprostřední blízkosti. Kromě filmového světa. Tam si lidé dělají důkladné jazykové výtěry okamžitě po otevření očí a ještě se u toho smějou. Taky bez výjimky. Kromě jediného případu, kterým je tento film. V něm jsem poprvé (a taky naposled) viděl, jak si herci (Julia a John) zakrývají mordu novinama. Bravo!(16.2.2013)

• mis-ko

Christopher Walken snáď nikdy nesklame, tento film však áno. Ťažko poveda čo som čakal, ale ndočkal som sa. Pár satirických scén a Billy Crystal to neutiahne.(13.4.2004)

• - Původně měl Eddieho hrát Robert Downey Jr. Vzhledem k jeho právním sporům ale nebylo jisté, zda by byl schopný natáčet, tak roli převzal John Cusack. (PußyMagnet)

• - Zpočátku měl režírovat Billy Crystal, po přečtení scénáře se ale Roth rozhodl režii převzít. Crystal se ujal produkce. (PußyMagnet)

• - Postava Hala Weidmanna je založena na Halu Ashbym. (PußyMagnet)