Zlatíčka pro každého

America's Sweethearts

Zlatíčka pre každého

Komedie / Romantický

USA, 2001, 96 min

Úplně průměrná romantická komedie, ve které mi byly všechny postavy nesympatické, protivné a rozmazlené. Některé scény jsou docela zábavné a vtipné, ale většina z nich je nudná. Asi jen díky výbornému hereckému obsazení dávám toto hodnocení. Bez nich by to byl naprostý propadák...(28.9.2007)

Misty hodne trefne sarkasticka kritika hollywoodskeho filmoveho zakulisi, ale film az moc casto ztraci tempo a propada se do prumeru.(30.7.2002)

Catherine Zeta-Jones mě naprosto odbourala svým, pro mě zcela nečekaným komediantstvím a smyslem pro ironii a nadsázku a to s vážnou tváří, bez jakéhokoli pitvoření. John Cusack jako její neurotický manžel byl taky perfektní a oba lehce zastínili Julii, která měla být asi hvězdou tohoto filmu. Film má velmi vtipné momenty, ale to neni nic proti bombě v podobě projekce a "účtování" na závěr.(15.1.2005)

• mis-ko

Christopher Walken snáď nikdy nesklame, tento film však áno. Ťažko poveda čo som čakal, ale ndočkal som sa. Pár satirických scén a Billy Crystal to neutiahne.(13.4.2004)

• charlosina

Kdybych žehlila, jistě bych u Zlatíček pro každého (pro každého?) zvládla kupu prádla a nic by mi neuniklo. // Pár vydařených "konfliktních" scén (např. při interview) a ironického humoru na filmový svět bortí převaha nevtipných situací a afektovaných výstupů.(23.6.2009)