Jeden den v New Yorku

New York Minute

Olsen Twins: Jeden deň v New Yorku

Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2004, 87 min

Jsem asi ujetej nebo nevím, ale tento film je jediný od Olsenek, který se mi fakt líbil.... Předčil mé očekávání a to totálně... Pro někoho byli komediální scény trapné, ale já se opravdu bavil... Olsenkám to zrovna v tomto filmu dost sekce a myslím, že své role zrovna zde zahráli na výbornou.... Zápletka se mi líbila, k tomu školní detektiv je taky magor na snesitelné úrovni a zápletka s čipem byla taky vesměs vtipná... Jak je ale u těchto filmů zvykem, tak Olsenky potkají v New Yorku kluky atd., ale i přesto to pro mě je dobrý snímek na který se rád kouknu znovu.... ^_^(13.3.2008)

• kikuka

vlastne som to ani príliš nesledovala, ale začínalo to dokonale..jedna sa sprchuje a do sprchy sa jej vplazí veeeľký had škrtič..potom sa stal ten osudný omyl - nezaškrtil ju..a potom dvojičky šli do NYC, zdvíhali "sebavedomie" nejakému mladíkovi, keď jedna po druhej v spomalenom zábere napodobňovali Hildu (pre mladších: prehadzovali si rozpustené vlasy), majúc na sebe jedna župan a druhá uterák..potom vypadli z okna alebo tak nejako..a potom tam bol nejaký koncert Blink 182..ale ten začiatok bol fakt skvelý..//Marius, tuším cestujeme tou istou "firmou" :-P..ja som to prekladala Úvodem do současní filosofie (nech žije Kant, Husserl a Bergson!!)(17.5.2007)

• Slarque

Na tomhle filmu jsem hodlal prozkoumat fenomén Olsenovic dvojčat. Čekal jsem třetiřadou „zábavu“ pro puberťačky a s překvapením jsem zjistil, že to vlastně ani není špatné. Sice poněkud přeplácané, ale nikoli beznadějně nudné.(26.6.2007)

• bouchy

Stejně jako - v době mého hodnocení - 1603 dalších tady na ČSFD, i já měl tu čest vidět Podzim v New Yorku ve Studentovi cestou z Prahy do Jihlavy (řekl bych, že to ani nikde jinde nevysílají) - a to už asi čtyřikrát. Po prvním zkouknutí to před odpadem nezachránil ani Jimův táta, ale s každým dalším zhlédnutím mě to znechucuje méně a méně a postupem času jsem si to dokonce i takovým zvrhlým způsobem oblíbil. A příště si to dám možná i se zvukem a bez novin :).(1.10.2010)

Pokrytectví místního pánského osazenstva je vskutku výmluvné. ___ Typická puberťacká bravíčková pohádka bez jakékoliv hlubší myšlenky, nicméně oceňuji její lehký a svižný styl, zřetelnou lásku k New Yorku a celkový pozitivní nástroj.(4.4.2013)