Jeden den v New Yorku

New York Minute

Olsen Twins: Jeden deň v New Yorku

Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2004, 87 min

Pokrytectví místního pánského osazenstva je vskutku výmluvné. ___ Typická puberťacká bravíčková pohádka bez jakékoliv hlubší myšlenky, nicméně oceňuji její lehký a svižný styl, zřetelnou lásku k New Yorku a celkový pozitivní nástroj.(4.4.2013)

• woody

Tož holky to jsou pěkný, ale já nikdy nevím, která je Kate a který Mary-Ashley... Ale vždycky si při jejich filmu vzpomenu na jeden dopis v Bravíčku v rubrice Pomáháme/Trapasy. Znáte to, takové ty dívčí počteníčko, kde se holky ptají co je klitoris, že prý kamarádi říkali, že to má na zádech a jestli se to dá operovat. Nebo kluci (obvykle se jmenují René a je jím 14 let, což mě trochu zaráží) mají dotazy, jestli to bílé co z nich vyteklo, když si tak jednou v noci vlezli do kalhot je sperma... No a Kačenka (15 let) se zeptala co má dělat, že prý má větší sbírku Olsenek než Martina a Martina na ní žárlí a ta Martina je jinak fajn holka jenom nemá tolik Olsenek... Takže berte ty filmy vážně, protože Martina je bere vážně, protože Martina jich má méně než Katka a Katka kvůli tomu píše do Brávíčka a Daniel vám kvůli tomu píše sem. Tak jako berte to vážně jó?(8.7.2006)

• kikuka

vlastne som to ani príliš nesledovala, ale začínalo to dokonale..jedna sa sprchuje a do sprchy sa jej vplazí veeeľký had škrtič..potom sa stal ten osudný omyl - nezaškrtil ju..a potom dvojičky šli do NYC, zdvíhali "sebavedomie" nejakému mladíkovi, keď jedna po druhej v spomalenom zábere napodobňovali Hildu (pre mladších: prehadzovali si rozpustené vlasy), majúc na sebe jedna župan a druhá uterák..potom vypadli z okna alebo tak nejako..a potom tam bol nejaký koncert Blink 182..ale ten začiatok bol fakt skvelý..//Marius, tuším cestujeme tou istou "firmou" :-P..ja som to prekladala Úvodem do současní filosofie (nech žije Kant, Husserl a Bergson!!)(17.5.2007)

Hezký, v některých momentech předvídatelný, s několika málo hvězdnými herci, Simple Plan a naprosto dokonalými vystřiženými záběry(viz jízda v autě a házení psa z okna)(14.7.2005)

TV/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 8/10 Efekty 7/10/// +akční, zběsilé, zábavné, dobrý soundtrack i zápletka, potěší Eugene Levy a Jared Padalecki -občas je to pořád trapné, a především mi vadili klišé Olsenovic filmu/// Možná nejlepší film od Olsenek. Určitě nejlepší z jejich novějších filmů. Dva dost rozdílné charaketry, zajímavá zapletka, děj bez nudných míst. No a po dlouhé době je jejich film i vtipný a zábavný. Docela jsem si ho užil. Nutno dodat, že po tomhle filmu začli mít holky problémy a přestali točit. Uvidíme co bude dál./// Celkem 74%///(17.7.2008)

• - Členy Roxyiny hudební skupiny na konci filmu hrají členové opravdové skupiny jménem Wakefield. Roxy (Mary-Kate Olsen) hraje na bubny, takže bubeník Wakefieldu si zahrál alespoň producenta Roxyiny hudební skupiny. (mi-ib)

• - Jedná se o poslední společný filmový projekt sester Olsenových. (R´Hell)

• - Postavy Mary-Kate a Ashley navětěvovaly střední školu Syoddet. (Elwanelyn)