Jeden den v New Yorku

Olsen Twins: Jeden deň v New Yorku

Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2004, 87 min

• Marek1991

Sestry Olsenové sa mi svojho času veľmi páčili a týmto filmom ma dosť pobavili, bolo to energické, roztopašné, roztomilé a niekedy dosť komické, ale aj rebel musí uznať, že to je aj trápna pubertiacka záležitosť. New York bol svojho času pre mňa vysneným miestom na dovolenku, aj keď tomu dnes už tak nie je, film ušiel, taká jednoduchá nenáročná zábavka.(14.4.2013)

Z môjho pohľadu doposiaľ jediný film so sestrami Olsenovými, ktorý, povedzme, ako-tak stál za to. Kupodivu som sa necítil tak trápne ako inokedy a Eugene Levy z "Prcičiek" vcelku potešil. Nenudil som sa, napriek tomu, že väčšinou je pre mňa hodinu a pol počúvať teenagerské kecy a muziku nesmierne otravné. Slabé 3*, s tým, že nabudúce už radšej to "péčko".:)(23.5.2007)

• bouchy

Stejně jako - v době mého hodnocení - 1603 dalších tady na ČSFD, i já měl tu čest vidět Podzim v New Yorku ve Studentovi cestou z Prahy do Jihlavy (řekl bych, že to ani nikde jinde nevysílají) - a to už asi čtyřikrát. Po prvním zkouknutí to před odpadem nezachránil ani Jimův táta, ale s každým dalším zhlédnutím mě to znechucuje méně a méně a postupem času jsem si to dokonce i takovým zvrhlým způsobem oblíbil. A příště si to dám možná i se zvukem a bez novin :).(1.10.2010)

Jsem asi ujetej nebo nevím, ale tento film je jediný od Olsenek, který se mi fakt líbil.... Předčil mé očekávání a to totálně... Pro někoho byli komediální scény trapné, ale já se opravdu bavil... Olsenkám to zrovna v tomto filmu dost sekce a myslím, že své role zrovna zde zahráli na výbornou.... Zápletka se mi líbila, k tomu školní detektiv je taky magor na snesitelné úrovni a zápletka s čipem byla taky vesměs vtipná... Jak je ale u těchto filmů zvykem, tak Olsenky potkají v New Yorku kluky atd., ale i přesto to pro mě je dobrý snímek na který se rád kouknu znovu.... ^_^(13.3.2008)

• MoiJe

Zda sa oblubeny film cestovnych spolocnosti, v mojom pripade v buse. Nikde inde by to asi clovek pozerat nevydrzal;)(15.7.2007)

• - "Mikročip" je ve skutečnosti paměťová karta SecureDigital. (mi-ib)

• - Film za první víkend vydělal 5,96 milionů amerických dolarů a byl tak pátým nejméně vydělavajícím filmem hraným ve více než 3 000 kinech současně. (Elwanelyn)

• - Na začátku filmu je na zdi vidět pár fotek, na kterých jsou Jane a Roxy Rayenovi ještě jako děti se svou zemřelou matkou. Na těchto fotkách jsou opravdu Mary Kate a Asley Olsenovi, ale jejich matka Jarnette Olsen byla z fotky vystřižena a nahrazena. (mi-ib)