poster

Jeden den v New Yorku

 • USA

  New York Minute

 • Slovensko

  Olsen Twins: Jeden deň v New Yorku

Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2004, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • triatlet
  odpad!

  ... aneb jak může dopadnout útěk před mafií... V úvodu zaujme rozdílná povaha sester, ale pak už to jde od desíti k pěti (nebo spíš od pěti k odpadu). A zakomponování psího hrdiny do příběhu bylo opravdu "americké"...(14.7.2010)

 • choze
  ***

  Můj první film s Olsenkami mě příjemně překvapil. Čekal jsem srágoru typu ITALSKÉ PRÁZDNINY s Hillary Duff, ale JEDEN DEN V NEW YORKU byl podstatně inteligentnější, vtipnější a zábavnější, nemluvě o tom, že Olsenky umí hrát o poznání lépe než Duff, která si vystačí s jediným výrazem. Navíc je tu Eugene Levy v dost možná své jediné opravdu vtipné roli. Testosteronem nabušeným hochům jako cival, woody a spol. tenhle film moc říkat nebude (pročpak se na něj asi dívali?) a uvítají to jen jako příležitost k broušení svého ostrovtipu kolísavé kvality, nicméně já osobně přeci jen trochu rozlišuji i v tak lehkém žánru jako je rodinná komedie a s čistým svědomím můžu říct, že tahle patří k těm lepším. Připadá jen mě trochu ujeté sledovat dvě holky ploché jako prkno, ale s tunou mejkapu na tvářích, který je má dělat sexy, jak na ně pořád někdo něco stříká (kromě té věci co pánům automaticky vytanula na mysli) nebo přicházejí o šaty (samozřejmě není nic vidět)?(6.10.2006)

 • Véča
  odpad!

  Kvůli takovýmhle filmům asi radši přestanu jezdit do Brna se Student Agency...(31.12.2007)

 • Larrysbride
  ****

  Klidně mě ukamenujte, ale tohle je přesně ten typ odpočinkového filmu, u kterého se zasměju, nemusím přemýšlet, můžu vypnout a pokaždé mi zaručeně zlepší náladu. Prostě pohod... Klídek... :)(8.5.2015)

 • BioGrower
  ***

  Z môjho pohľadu doposiaľ jediný film so sestrami Olsenovými, ktorý, povedzme, ako-tak stál za to. Kupodivu som sa necítil tak trápne ako inokedy a Eugene Levy z "Prcičiek" vcelku potešil. Nenudil som sa, napriek tomu, že väčšinou je pre mňa hodinu a pol počúvať teenagerské kecy a muziku nesmierne otravné. Slabé 3*, s tým, že nabudúce už radšej to "péčko".:)(23.5.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace