poster

Cela

 • USA

  Cell, The

 • Německo

  Cell, The

 • Slovensko

  Cela

Sci-Fi / Horor / Thriller / Krimi

USA / Německo, 2000, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tron
  ****

  THE CELL ma úplne dostala svojimi skvelými morbídnymi (kôň) nápadmi už v kine - a dodnes sa to nezmenilo. Markýz de Sade povedal, že vždy, keď myslí na niečo zlé, postaví sa mu. Ak má režisér Singh podobnú úchylku, musel počas nakrúcania tohto úžasne kuriózneho halucinogénu trpieť nonstop erekciou. Kino Považan 2000(1.1.2005)

 • Hal_Moore
  ***

  Možný vynikající zážitek kazí opravdu chabý scénář s nulovým stupňováním napětí a s téměř žádným posunem děje vpřed. Snímku nepomohl ani životní výkon Jennifer Lopez a ani Vince Vaughn tentokráte ve vážné roli. Velice originální vizuální stránka je doplněna stejně originálním hudebním doprovodem a tak se Cela stává jedním z nejoriginálnějších filmových zážitků tohoto milénia. Bizarní snové výjevy jako z děl H.R. Gigera a jemu podobných, skvěle zahraný psychopat v podání Vincenta D'Onofria (který zde tak trochu paroduje svou dřívější postavu z Mužů v černém), rozporcovaný kůň a naprosto fantastické kamerové přelety / průlety, to vše by na plné hodnocení stačilo, nebýt právě onoho teoreticky chybějícího scénáře. Promrhaný potenciál jak filmu, tak umu režiséra.(28.4.2008)

 • gudaulin
  **

  Pro toho, kdo žádá od filmu výstřednost, vnější efekt a pouhé vybočení z hlavního proudu, může Cela představovat trefu do černého. Snové scény jsou vizuálně provokativní, sexuálně dráždivé a patřičně nápadité. Pro toho, kdo hledá po všech stránkách funkční, propracovaný snímek s kvalitním scénářem bude Cela pouhou ztrátou času. Především tu chybí strhující příběh ale i výrazný hrdina. Lopez nelze označit ani za průměrnou herečku a tak ve filmu nejlépe funguje tam, kde se o nic nesnaží a prostě je - s výrazným make-upem a extravagantními kostýmy. Tohle spojení filmového experimentu a kriminálního žánru se moc nepovedlo. Celkový dojem 40 %.(17.5.2007)

 • hellstruck
  odpad!

  Víceméně souhlas s Jacindou.. Za ten "herecký výkon"bych Lopez skutečně zavřela do nějaké cely..(28.11.2011)

 • genetique
  ***

  Asi najkrajší film, čo sa týka použitia farebných odtieňov, masiek a podobných zverín a efektov. Farbami to len tak hralo a bol úžas sa na to pozerať. Film mal pomerne kvalitný nápad a hercov, no to je všetko, čo môžem hodnotiť pozitívne. V závere, ako aj počas filmu chýbalo napätie a viac rozvitá zápletka v snovej časti, čo mi je ľúto, lebo to mohol byť super film. 60%.(21.8.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace