Cela

Cell, The

Cela

Sci-Fi / Horor / Thriller / Krimi

USA / Německo, 2000, 107 min

Uau, takhle si představuji opravdové bizardní zlo ..(30.5.2008)

• Houdini

Oscar 1 nominace: Masky(19.3.2004)

• sepp

Zajimavy pokus, ktery ovsem vyznel celkove plytce a vysumel podle me do prazdna. J.Lo mi sem ale nepasovala vubec, kdyby misto ni hral nekdo jiny, mozna by film dopadl lepe...(6.9.2003)

Kdepak tento hodne divny thriller me moc nenadchl - ne nezajimavy pribeh o patrani po uchylnem vrahovi s vybornou atmosferou je bohuzel rusen az prilis casto pro me zbytecnymi vylety hlavni hrdinky do rise jejich snu a predstav.(3.8.2002)

Vskutku bizarní podívanou nabídl Tarsen Singh a originalita se mu nedá upřít. Jen kdyby mohl pracovat s lepším příběhem, který by tak moc nekopíroval zaběhlá žánrová klišé o psychopatovi a federálním lovu na něj. Hlavní hvězdou je bezpochyby režisér, který brilantně kouzlí v psychedelickém duchu, do něhož přimíchává videoklipové prvky. Hezky se na to kouká, ale že bych si odnesl něco víc, to skutečně ne. A Jennifer Lopez hraje pořád stejně divně.(20.5.2007)