poster

Cela

 • USA

  Cell, The

 • Německo

  Cell, The

 • Slovensko

  Cela

Sci-Fi / Horor / Thriller / Krimi

USA / Německo, 2000, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hunt
  *

  HUDBA: Howard Shore; Zajimavy napad, ale to jak tak vsechno, celou dobu me mrzelo, ze takovy napad nekdo poradne nezpracoval a dostalo se mu takovemu uchylnemu zpracovani.(7.7.2007)

 • FlyBoy
  ***

  Tarsem Singh je nadmieru obratný a nezvykle uvoľnený budovateľ. Buduje bizardné katakomby v snovom stave, pootvára dvierka k zenitu nehumánneho aj dúfanlivého fantazírovania, zúročuje pri tom empíriu z oblasti hypnotíckých krajov a roziskrených sfarbení, ráčte vstúpiť. Absentuje mu však stvorenie, ktoré by preňho napísalo osnovu s presahom, proporčný útvor do ktorého by mohol vsadiť všetken ten čarokrásny surreálny odraz všeľudských rozpoložení a dosiahol by tak niekoľkonásobnej efektivity. Takto sa dá len žasnúť nad ohromením z optických divov či zarážajúco necvičenom hraní J. Lopez.(25.10.2010)

 • Djkoma
  ***

  Jennifer Lopez tentokrát odhodila své uklizečské náčiní a romantický úsměv a naplno se vrhá do mysli šílence. Svět v kterém se objeví bych s okamžitou kritikou označil za úchvatnou směs odpornosti a zvrácenosti, vybroušenou do nejmenších detailů. Jen velká škoda, že tento svět je nám odkryt jen párkrát. Klidně bych na takových představách založil horrorový seriál, v kterém by se procházelo myslí vrahů, psychopatů a jiných zločinců. Moc rád bych se na to podíval:). Jinak Jennifer se snaží jak můž(3.8.2005)

 • Cival
  **

  Slušná režie, cit pro hezké kompozice a podprůměrný scénář. Celkově vratké dílo se zvláštní atmosférou. Za vizuálními cukrbliky jsem nevyhledal prakticky nic zajímavého.(18.12.2002)

 • Anthony
  ****

  Slabší čtyři hvězdy za strhující vizuální podívanou + hodně zajímavý soundtrack Howarda Shorea.(24.9.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace