poster

Vojtík a duchové (TV film)

Pohádka

Česko, 1997, 49 min

 • Jezinka.Jezinka
  **

  Duchů plný hrad, příliš oduševnělé to navzdory tomu nebylo. Vojtík byl vcelku roztomilé mládě, ale hereckých kvalit dětských hereckých hvězd, jakou byl svého času třeba Tomáš Holý, nedosahoval ani zlomek vteřiny, Cecilka byla o fous lepší, ale o fous devítileté holčičky, což taky není žádná hitparáda. Poměrně zajímavý nápad na pokračování roztomilé, ale neoslnivé, pohádky tak ztroskotává na na mizerných výkonech okostýmovaných ochotníků. Milá duchařská písnička to už moc zachránit nemohla.(24.5.2015)

 • blackrain
  ***

  Jak už jsem se mohla několikrát přesvědčit, tak duchové nemusí být jen zlí a škodící. Můžou to být dokonce naši přátelé, kteří nám můžou podat i pomocnou ruku. Takoví duchové by se určitě hodili i dnes. Některým lidem by rozhodně prospělo, kdyby je někdo vytrestal. Celkem příjemná studiová pohádka.(30.12.2011)

 • Chrysopras
  *

  Trapný odvar z Cypriána...(29.12.2014)

 • Terva
  **

  Tak tohle bylo horší, než Bezhlavý pradědeček.(14.4.2013)

 • honajz
  *

  Poněkud zbytečné pokračování z mizernými dětskými herci, a vlastně ani dospělí tentokrát nic moc. S výjimkou Navrátilovy chvilky, kdy poprvé zavře pobertu do sklepa. Trojanová opět toporná a dokonce ani Vaculík tentokrát neví, co hrát. Zápletka se zloději a světem duchů poněkud nedomyšlená (Kurnik, vždyť jsou zbaveni prokletí, tak co tam furt straší? Jen je oproti prvnímu dílu není vidět. A jak vy fungovaly přechody jen tak ze světa lidí do světa duchů a zpět? To znát kdejaký zloděj, mění se v ducha a zpět stokrát za večer.)(16.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace