Salton Sea

The Salton Sea

Salton Sea

Krimi / Drama / Thriller / Mysteriózní

USA, 2002, 103 min

Čekal jsem něco ve stylu Requiem for a dream nebo Trainspotting, ale nakonec mě to dost zklamalo. Nebylo to uplně špatný, ale ten příběh je doost slabej. Nejvíc se mi libil DOnofrio s umělým rypákem, ten byl jedinej na filmu takovej zábavnej. Jinak to bylo vše takový nemastný neslaný a hlavně Kilmer s tou jeho trumpetkou? WTF.. horší průměr.(10.1.2017)

Mám rád príbehy mužov, ktorí si uvedomia, že po strate lásky cudzím pričinením nie sú ničím a tak sa (tesne pred vstupom do pekiel) idú pomstiť. Krvavo a bez milosti. Už aj tak nemajú čo stratiť. Revenge movie SALTON SEA je ozvláštnené tým, že dlho ako revenge movie nevyzerá. Caruso výborne režíruje a má pevne v rukách atmosféru i hercov. Hlavne Val Kilmer sa na chvíľku zasa vrátil.(1.11.2004)

Solidní záležitost s několika fajn nápady, dobrou hudbou a zvláštní atmosférou prokládanou Valovou hrou na saxík. K tomu perfektní potetovanej drsňák Kilmer, odpornej Vincent D'Onofrio a fajn Peter Sarsgaard. Doporučuju.(19.4.2011)

Rozhodně zajímavý příběh, skvělá audiovizuální stránka, rolující Val Kilmer, tradičně odporný Luis Guzmán a opět "volavková" Deborah Kara Unger. Jenže... něco tomu chybělo. Víc se snažit prodat, víc na sebe upozornit. Ty vychytávky na začátku a ty přechody fakt stály za to. Víc šťávy, míň onanie.(10.1.2010)

Především vizuálně skvěle zpracované, s bizarními postavami, známí herci i ve vedlejších rolích (Trejo, Guzmán, D´Onofrio, Lee Ermy). Ovšem po začátku, který vypadal na snímek o drogách, se ze Salton Sea vyklubala "obyčejná" detektivka, což mě trochu zklamalo.(3.12.2004)

• - Herci v rámci přípav strávili spoustu času v odvykacích klinikách ve společnosti skutečných narkomanů. (POMO)

• - Role Petra Sarsgaarda je založena na skutečné osobě, která užívala drogy v Riverside. (Chatterer)

• - Val Kilmer strávil během natáčení denně 3 hodiny v maskérně kvůli tetováním, kterými je pokryta jeho postava. (POMO)