poster

Salton Sea

 • USA

  The Salton Sea

 • Slovensko

  Salton Sea

Krimi / Drama / Thriller / Mysteriózní

USA, 2002, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tuax
  ***

  Režii D.J. Carusa mám rád. Jenže tentokrát i přes tu tísnivou, depresivní atmosféru, která se prolíná celým filmem a dodává má určitou pachuť, jsem spíše zklamán. Val Kilmer mě herecky moc nepřesvědčil, celkově mě herci moc nezaujali až na představitele Méďy a pak postavu, kterou hrál Peter Sarsgaard. Vizuálně vymakaná je scéna s hořícím bytem a trumpeťákem. Trochu mi vadilo, že akční scény byly záměrně upozaděny na úkor dramatu a tak akce působí docela suše. A pobavilo mě cameo Dannyho Treja, ten si takových roliček zahrál už nesčetně a opět škoda, že likvidace jeho postavy byla opět jen skryta, aby ta scéna nepřebyla drama, které se odehrávalo při transakci. 6/10(25.5.2012)

 • movie
  *****

  Téměř vynikající podívaná. MEMENTO bez hlavumatoucí pointy, TRAINSPOTTING bez jehel a PHOENIX s ještě mnohem silnější atmoaférou. Páradní visuální podívaná s propracovaným scénářem a skvělým hereckým výkonem Vala Kilmera! Paráda, kterou musíte vidět!!!! 9/10(3.2.2003)

 • Indiana
  ****

  Velmi zajímavé, nese se to ve stylu 8 mm (i když to zdaleka nezachází do takových extrémů). Val Kilmer tu podává super výkon a ostatní herci taky. Prostě skvělá podívaná, která ve mě docela dlouho zůstala a k 5* určitě nechybělo mnoho.(19.7.2006)

 • POMO
  ***

  Divočina. Vizuálne úchvatné, v duchu 8MM. Jedna z najlepších rolí Vala Kilmera a hlavne prehliadka mimoriadne pošahaných záporákov - beznosý Vincent D’Onofrio mi poriadne zaťažil žalúdok. Ale aj tak tomu niečo chýba. Jednak tie obrazové, pseudo-artové vložky (trumpetista, more, strom) tam nemajú vôbec čo robiť a jednak tam trošku škrípe harmónia medzi neustálou dynamickou formou a silne psychologickým obsahom. V tom bol Schumacher lepší. Zostával pevne v psychologických vodách a dynamikou vyhrocoval iba vybrané scény. Neutápal sa v nich...(15.2.2003)

 • Janek
  ****

  Jedna z dalších perliček videopůjčoven - velmi zajímavý Val Kilmer ve snímku, který má úžasný úvod a ucházející závěr. 70%(22.6.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace