Salton Sea

The Salton Sea

Salton Sea

Krimi / Drama / Thriller / Mysteriózní

USA, 2002, 103 min

Salton Sea je maximální pomsta.(27.3.2007)

Především vizuálně skvěle zpracované, s bizarními postavami, známí herci i ve vedlejších rolích (Trejo, Guzmán, D´Onofrio, Lee Ermy). Ovšem po začátku, který vypadal na snímek o drogách, se ze Salton Sea vyklubala "obyčejná" detektivka, což mě trochu zklamalo.(3.12.2004)

Asi jediný film s Valem Kilmerem, který se mi celkem líbil. Ze začátku jsem si říkal, že to bude další film o feťácích. Takové filmy já nemusím. Nicméně, když skončily před kamerou ty hnusné smažky, rozjel se zajímavý příběh pomsty. (7/10)(22.1.2009)

Velice povedený krimi thriller o muži, kterému zabili ženu a on vymyslí rafinovaný plán pomsty, ve kterém se musí vetřít k narkomanům. Film hlavně vyniká skvělým výkonem Vala Kilmera (nejspíše jeho nejlepší role) a skvělou audiovizuální stránkou.(4.4.2007)

Myslel jsem si, že Val Kilmer neumí hrát a to nejen na saxofon. Salton Sea mě přesvědčil o opaku. Je to úžasná podívaná (hlavně scéna, kdy Val hraje na saxofon ať už na pláži nebo v pokoji, kde všude jsou plameny a scéna je zpomalená). Opravdu skvěle zvládnutý film s možná na první pohled komplikovaným scénářem. Ten však překvapí. I Méďovi Pů se to líbí ;-)(18.6.2004)