Salton Sea

The Salton Sea

Salton Sea

Krimi / Drama / Thriller / Mysteriózní

USA, 2002, 103 min

Život Dannyho Parkera se jednoho dne otočil o sto osmdesát stupňů. Je z něj muž závislý na drogách pohybující se ve světě zločinu. Mohl si žít úplně jinak. Za všechno zřejmě mohl osud, který ho přiměl se stavit v motelu, kde probíhala tajná výroba drog. Prokleté místo napadli zabijáci. Výsledkem bylo Dannyho postřelení a smrt jeho manželky. Vždycky však může být ještě hůř a někde možná pro Dannyho existuje místo pro lepší život, anebo taky ne. Vyklubalo se z toho až nečekaně schopně natočené drama pro silné žaludky s filosofujícím přesahem. A tohle spojení si kupodivu ani moc nepřekáží. Pár slabších míst se sice najde a hlavní postava by nemusela hrát na trumpetu, ale jinak se film poměrně vryje pod kůži. 80%(6.3.2013)

"What's that? Linoleum!? Than it's must be a hell."(14.9.2010)

Začíná to skvěle! Vizuálně lahodný snímek z prostředí distribuce drog se skvělým Kilmerem a spoustou dalších! Velmi zajímavý scénář obsahuje zhruba ve dvou třetinách překvapivý a zajímavý zvrat, po něm to už jde ale z kopce! Poslední velmi předvídatelná a naivní třetina zkazila moje hodnocení z možných pěti na tři hvězdičky!(17.3.2008)

poctivý film s atmosférou starých noirov, dobrým kilmerom (ktorý na to, že mal 42 rokov, obstojne zahral mladíka) a pekným vizuálom . . .(19.11.2007)

Nemám rád práskače:)(6.1.2008)