poster

Salton Sea

 • USA

  The Salton Sea

 • Slovensko

  Salton Sea

Krimi / Drama / Thriller / Mysteriózní

USA, 2002, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Janek
  ****

  Jedna z dalších perliček videopůjčoven - velmi zajímavý Val Kilmer ve snímku, který má úžasný úvod a ucházející závěr. 70%(22.6.2006)

 • Hal_Moore
  ****

  Moderní noir s nádechem cracku, který nevyprchá ani po závěrečných titulcích. Val Kilmer v jedné ze svých nejlepších rolí (respektive ve "dvojroli"), s trumpetou u pasu, pohnutou minulostí, žádnou budoucností a opovrženíhodnou reputací práskače dokazuje, že na první ligu stále ještě dohlédne. Salton Sea se žene hlava nehlava ke svému konci a během těch 103 minut háže na diváka jednu informaci za druhou, ke konci informace vystřídají zvraty a stává se z toho takový menší guláš, ale budiž. Netradiční pojetí a smíchání žánrů přičteno k dobru, nakonec se z toho vyklubala velmi příjemná podívaná.(21.11.2008)

 • Tuax
  ***

  Režii D.J. Carusa mám rád. Jenže tentokrát i přes tu tísnivou, depresivní atmosféru, která se prolíná celým filmem a dodává má určitou pachuť, jsem spíše zklamán. Val Kilmer mě herecky moc nepřesvědčil, celkově mě herci moc nezaujali až na představitele Méďy a pak postavu, kterou hrál Peter Sarsgaard. Vizuálně vymakaná je scéna s hořícím bytem a trumpeťákem. Trochu mi vadilo, že akční scény byly záměrně upozaděny na úkor dramatu a tak akce působí docela suše. A pobavilo mě cameo Dannyho Treja, ten si takových roliček zahrál už nesčetně a opět škoda, že likvidace jeho postavy byla opět jen skryta, aby ta scéna nepřebyla drama, které se odehrávalo při transakci. 6/10(25.5.2012)

 • Yardak
  *****

  Salton Sea je maximální pomsta.(27.3.2007)

 • Ant
  *****

  Wow, tak takhle už mě dlouho žádný film nepřekvapil. Vcelku nenápadný začátek nedává vůbec tušit tomu, co bude následovat. Vděčí za to promyšlenému scénáři, atmosférické hudbě a skvělým herců. Především Val Kilmer předvádí prvotřídní výkon jako drsňák jdoucí za pomstou. Neustálé ignorování Kilmerova talentu je opravdu trestuhodné. Jeden z nejoriginálnějších filmů tohohle žánru.(20.8.2009)

 • - Krb v sídle Medvedíka Pú (Vincent D'Onofrio) je vyrobený z polystyrénu. (vander19)

 • - Val Kilmer strávil během natáčení denně 3 hodiny v maskérně kvůli tetováním, kterými je pokryta jeho postava. (POMO)

 • - Predstavitelia štúdia Warner Bros. neboli fanúšikmi scény atentátu na JFK v podaní Macíka Pú (Vincent D'Onofrio) a ani narážok na jeho drogovú minulosť. (vander19)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace