poster

Salton Sea

 • USA

  The Salton Sea

 • Slovensko

  Salton Sea

Krimi / Drama / Thriller / Mysteriózní

USA, 2002, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jordan
  ****

  poctivý film s atmosférou starých noirov, dobrým kilmerom (ktorý na to, že mal 42 rokov, obstojne zahral mladíka) a pekným vizuálom . . .(19.11.2007)

 • Cival
  ****

  Hlavně skvěle natočená lahůdka zapadlá na policích videopůjčoven. Božská kamera, velmi dobrá režie a slušný scénář, který nahlíží na seriózní problémy zvláštně flegmatickým okem feťáka, to vše opepřené skvělými hereckými výkony s cool Kilmerem na prvním místě, tj. hned několik důvodů proč dát Salton sea šanci. Jenom mě mrzí, že tvůrci trochu nepřitvrdili atmosféru. Nechalo mě to docela chladným..(5.8.2003)

 • Paldini
  ***

  Ve skládance životních událostí hlavního hrdiny směřuje děj film k nevyhnutelnému finále. Po tragické události ve svém životě pálí za sebou všechny mosty, zbavuje se své identity, upadá na nejšpinavější dno mezi dealery drog a se starým životem ho pojí jen starý kufřík a vzpomínky. Tak to alespoň vypadá na začátku filmu. Později divák zjišťuje, že je svědkem promyšleného plánu cesty za pomstou. Abych řekl pravdu, tak film mi moc nesedl. V některých chvílích jsem měl pocit, že sleduji jen pokus o nějaký černý vtip. Zejména některé nepříliš povedené mikropříběhy ze života feťáků působily jako pěst na oko (magor s harpunou, nebo příprava jakési loupeže čehosiho v laboratoři). A po takové rádoby humorné vložce následuje pád do totální deprese a bezvýchodnosti. Přesto dávám poměrně vysoké hodnocení, kterým oceňuji zejména herecké výkony a bravurně ujeté charaktery vesměs všech postav.(19.2.2006)

 • lesumir
  ***

  Rozhodně zajímavý příběh, skvělá audiovizuální stránka, rolující Val Kilmer, tradičně odporný Luis Guzmán a opět "volavková" Deborah Kara Unger. Jenže... něco tomu chybělo. Víc se snažit prodat, víc na sebe upozornit. Ty vychytávky na začátku a ty přechody fakt stály za to. Víc šťávy, míň onanie.(10.1.2010)

 • zipper111
  ****

  Nemám rád práskače:)(6.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace