Třinácté patro

• Německo

The 13th Floor

Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller / Drama

USA / Německo, 1999, 100 min

Rozpočet $16miliónovTržby USA $11,916,661Tržby Celosvetovo $18,564,088(4.4.2010)

No dobrá, 13. patro netěží z popularity Matrixu :) Ale myslím, že nebýt Matrixu, asi by se k nám ten film jen tak nedostal (a to i tak šel přímo na video). A k filmu samotnému: líbil se mi, hlavně svým námětem, je to správně zamotané (i když jsem se v tom pak trochu ztrácel), pointou jsem byl docela překvapen a samotný konec byl pěkně hollywoodsky líbivý :)(27.6.2002)

Otřesné digitální a vizuální efekty zabíjí celý blu-ray a nosič tím pádem tak trochu postrádá smysl, ale nebavme se tu o technické kvalitě snímku... Divák se nechá pohltit dějem až zhruba po hodině stopáže, což je jeden z největších kamenů úrazu - to se to vážně nedalo odvyprávět zajímavěji? Matrix nematrix, tohle by mě unudilo xmrti, i kdybych to viděl ve dvanácti!(11.11.2012)

velmi zaujimavy namet a scenar, ktory drzi divaka v napati a v neustalom fandeni hlavnemu hrdinovi, cini z tohto lightoveho scifi lahko nadpriemerny zazitok. 70%(16.12.2007)

Fandu do sci-fi může takový kousek zklamat jen dost těžko. Chytlavě natočený film s velmi dobrým sci-fi příběhem, který nám je postupně odhalován. Rejpalové můžou mít problém s koncem, ale já byl s ním spokojen. Sci-fi jak se sluší a patří, čtyři hvězdičky naprosto s přehledem. 80%(10.5.2013)