poster

Třinácté patro

 • USA

  The Thirteenth Floor

 • Německo

  The 13th Floor

Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller / Drama

USA / Německo, 1999, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Stanislaus
  ***

  Ze začátku jsem v tom měl pořádnou kaši, ale během filmu se začaly dílky puzzle skládat dohromady a já pochopil opravdu skvělou zápletku. Skvělé prostupy mezi dimenzemi a nádech třicátých let. Celkově je to takový ten lepší průměr (65%), musím však přiznat, že jsem se chvílemi nudil, ale i tak doporučuji.(12.12.2009)

 • k212
  ****

  Pro scífka mám slabost, pro evropská obzvlášť. Je mi jedno, že Třinácté patro neoslňuje úžasným vizuálem, protože má nosný příběh, zajímavou pointu a relativně příjemné a neokoukané herecké tváře. Byť hraje spíše na béčkovou strunu a má sem tam mouchy, své pevné a mírně kultovní místečko na sci-fi slunci si zajisté našel. Tedy u mě, alespoň. 75%.(5.7.2009)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  V mém virtuálním světě je všechno v pořádku, takže až se mne někdo pokusí vypnout, tak můj speciálně nabroušený Spybot Search and Destroy mu nadělá v jeho Windows 3058 takovou paseku, že z toho začne balzamovaný Bill Gates skládat básně v jambickém pentametru. Je však možné, že bydlím ve skutečném světě, ale při pohledu kolem sebe to považuji za velmi nepravděpodobné. Já bych se zkrátka neměl dívat na sci-fi, které rozšiřují mou paranoiu, ale když mne to tak baví a výletu na konec světa do 13. patra rozhodně nehodlám litovat.(21.5.2014)

 • sepp
  ***

  Nametem bezepsoru zajimavy kousek, ktery je ovsem prilis rozvlekly a herecke vykony nikterak vyrazne. Celkove jde tedy o normalni, prumerne sci-fi.(20.4.2004)

 • B!shop
  ****

  Takova variace na Timecopa a Matrix, ale porad hodne originalni. Tady de skutecne nejvic o ten promyslenej scenar a zajimavej (ze zacatku zamotanej a tajemnej) pribeh nez o nejakou akci, protoze je videt, ze penez moc nebylo, ackoliv kulisy v historii vypadaj velice slusne. Takze i kdyz tu nejsou zadny trikovy orgie ani velky akcni sceny, film celou dobu zaujme a zaverecny odhaleni je hodne dobry, i kdyz jsem popravde receno neco v tom stylu cekal. Co se tyce hercu, zadna velka hvezda tu nehraje a presto svoje role zvladly perfektne, navic, kdyz vetsina tech hlavnich ma dvojroli. No a jelikoz ma film idealnich necelejch 100 minut, tak tohle vsechno dohromady dalo paradni film, na kterej se jeste nekdy rad mrknu.(12.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace