Nebezpečná rychlost 2: Zásah

Nebezpečná rýchlosť 2: Zásah

Akční / Thriller / Romantický

USA, 1997, 121 min

• oli.G

Kto si obľúbil jedničku a niečo si od toho sľuboval, musel byť veľmi sklamaný. Ale kto vie, ako to s druhými dielmi chodí, je pripraveý na najhoršie a pozerá to v telke, prežije to.(9.7.2003)

Bože, kde je autobus? Nevím, jestli takový kolos jako zámořský parník dokáže být nebezpečně rychlý, ale nebezpečně těžký a pomalu zastavitelný to jo. Sára jede na líbánky a nabízí se tu otázka ze Smrtonosné pasti 2: "Jak se to může člověku stát dvakrát?" Díky tomu, že NR2 nabízí pár vychytaných momentů, a že mám rád lodě všeho druhu, jsem ji na svém hodnocení trochu přidal.(1.4.2003)

• Le_Chuck

Špička lode cinkajúca na kostolný zvon, je exemplárny príklad De Bontovho kreatívneho zúfalstva, nezdravo sílenej originality a absencie náznaku zdravej miery. Že som sa pri tom šúlal na koberci, asi nebol zámer. Ja len nechápem ako môže človek, ktorý natočil také perly ako Speed a Twister začať robiť takéto crapy. Mimozemšťania existujú! 20%(3.1.2006)

• kingik

Tohle není dobrý akční film. Režiséru Janu de Bontovi se film rozsypal pod rukama. A tak jsme svědky nepříliš povedených akčních scén a chybně obsazeného Jasona Patrica. Slabý akční snímek. 40%(15.6.2010)

Celkem slušné poračování jednoho z nejlepších akčňáků všech dob. Bohužel na svého staršího bráchu to nemá ani náhodou.(6.5.2007)