poster

Nebezpečná rychlost 2: Zásah

 • USA

  Speed 2: Cruise Control

 • Slovensko

  Nebezpečná rýchlosť 2: Zásah

Akční / Thriller / Romantický

USA, 1997, 121 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  *

  Rozpočet $160miliónovTržby USA $48,608,066Tržby Celosvetovo $164,508,066║ Po prvej perfektnej Nebezpečnej rýchlosti prišla teda riadna sprcha. Príbehová tlápačka beznádejne smerujúca do preplácaného cieľu, taká nešťastná sebaparódia. Neskutočne vyhodení rozpočet do premrštenej báchorky. /30%/(18.5.2005)

 • Gemini
  **

  Mám velice rád první Nebezpečnou Rychlost, takže asi takhle: "Smrk, fňuk, ne, takhle vážně né!" Jo, pánové a dámy, tady vidíte, že i nastavovaná kaše se musí umět uvařit, jinak z toho vzejde (takováhle) hrůza. Imperativy druhého dílu jsou naplněny (místo autobusu máme vizuálně i lifestylově atraktivní megaloď), ale ono tu bohužel vůbec nic nefunguje - kromě ujetého záporáka Willema Dafoea - a na nějaké srovnání se stařičkým Ohrožením Britannicu doporučuji zapomenout, jinak se akorát vytočíte. Příklad filmu využitelného pouze v rámci párty s přáteli, ideálně lehce ovíněnými, a vůbec nejlépe je-li mezi nimi věčný rejpal do přehnaností a nelogičností filmového světa, protože jediný způsob jak z tohoto náhrobního kamene Jana De Bonta vytěžit nějakou zábavu, je poslouchat onoho posledně zmíněného člena party zejména při scéně zastavování lodního šroubu:)) 40%(9.2.2003)

 • Nancy
  **

  Značně nepovedené pokračování, které s prvním filmem spojuje jen Sandra Bullock. Dějově nezvládnutý snímek s dost často nudnými a zdlouhavými scénami. První díl jsem viděla někdy před rokem až před dvouma a hodně si z něj pamatuju - tu dokonale vymyšlenou situaci apod., ale tohle jsem viděla před půl rokem a pamatuju si jen závěrečnou scénu, kterou rozhodně nepovažuju za nijak úchvatnou. Obyčejný akční film, z kterého si asi žádné doživotní vzpomínky neodnesete.(28.2.2005)

 • TheMaker
  **

  Nejlepší je závěr, jinak je to strašná nuda. Strašná.(20.5.2008)

 • Psema
  **

  Tohle je typicky špatné pokračování, kdy se studio snažilo vykřesat další peníze z úspěšné jedničky. Scénář rozhodně není tak kvalitní jako v předchozím díle, Jason Patrick není Keanu Reeves a Sandra už je lehce okoukaná. Jedním z mála kladů je Willem Dafoe, který je záporákem jak se sluší a patří a jetím jediným bodem, kterým dvojka drží krok s jedničkou. De Bont se sice snažil, ale s chabého scénáře už nedokáza lvytvořit ani průměr. Tenhle film zkrátka upadá v zapomnění hned po prvním shlédnutí a po dalším jsem ani netoužil.(15.6.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace