Nebezpečná rychlost 2: Zásah

Nebezpečná rýchlosť 2: Zásah

Akční / Thriller / Romantický

USA, 1997, 121 min

• TheMaker

Nejlepší je závěr, jinak je to strašná nuda. Strašná.(20.5.2008)

• Satan

Sandra Bullock sice hraje hezky, ale ne zas tak moc dobře, aby tohle zachránila. Ano, konec je dobře efektivně poveden, ale zase ten hnusně průhledný konec typu dobří zůstali, zlí všichni v pekle. Jako největší chybu vidím v nepřítomnosti Keanu Reevese. Podprůměrný film, který mě moc nezaujal.(18.6.2005)

Né tak dobré, jako když se záběrem řítil splašený autobus, ale přesto slušné a nenudící. Sandra Bullock a její nový boyfriend si jen přesedli do luxusního parníku, scénáristé jim sehnali patřičně vyšinutého záporáka, aby mohli znovu "zasahovat" a frčíme dál. Jejich úkolem je teď zastavit výletní loď Mořskou Legendu, která má namířeno přímo do srdce karibského přístaviště. Celé tohle dobrodružství staví na kukuči Sandry Bullockové, akčním a dynamickém pojetí většiny scén a na charismatickém projevu Willema Dafoe, to zbylé kolem, včetně příběhu, je stejně tak toporné a úsměvné jako herectví Jasona Patricka. Hodláte-li si tento film pustit, čekejte přehlídku motorových strojů, mejdan s pijavicemi a velkolepé finále!! 160 miliónů dolarů(rozpočet)/164,5 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(3.9.2006)

• Darth Sidious

Proč se vždycky někdo nasere na úspěšný film a dokáže ho svým pokračováním akorát tak dojebat?! 5% díky Sandře.(17.8.2012)

• xxmartinxx

Nezvládnuté pokračování, které bezstarostné, akční a zábavné jedničce nesahá ani po kotníky. Keanu chybí a Sandra nezvládá. Zbylo pár štěků a spousta vaty.(12.12.2009)