poster

Nebezpečná rychlost 2: Zásah

 • USA

  Speed 2: Cruise Control

 • Slovensko

  Nebezpečná rýchlosť 2: Zásah

Akční / Thriller / Romantický

USA, 1997, 121 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Stegr

  Zlaté maliny 1997 - 1x - Nejhorší rekame/sequel...(1.11.2008)

 • Chrustyn
  ***

  Celkem slušné poračování jednoho z nejlepších akčňáků všech dob. Bohužel na svého staršího bráchu to nemá ani náhodou.(6.5.2007)

 • mzss1
  ****

  Tak slabší než první díl to rozhodně je, ale přesto mě film bavil a jedná se slušné pokračování, které není nějak ničím pokažené. Sice se začátek trochu vleče, ale pak se film rozjede. Hlavní hrdina vedle Sandry Bullock je Jason Patric, který se neuvěřitelně podoval Keanu Reevesovi z prvního dílů. Vybrán byl dobře, to samé platí i o hlavním záporákovi - Willem Dafoe. Příběh to má velmi dobrej, napětí zde funguje dost dobře. Hudba je téměř dokonalá opět. Jedničku to nepřekoná, ale i tak je dvojka solidní film, takže se divím relativně nízkému hodnocení na CSFD. Ale každýho věc názoru. Mé hodnocení je 82% = ****(27.10.2012)

 • Tyler
  **

  Jason Patrick nesahá Keanu Reevesovi ani po kotníky,Sandře to moc nesluší,a tak všechno musí zachraňovat záporák Willema Dafoea.Bohužel na všechno nestačí...(12.3.2003)

 • Sobis87
  *

  První díl nebyl vůbec špatný, ale tohle je nehorázná kravina. Jakoby pisálci (a že jich nebylo málo!) celý scénář splácali dohromady během jednoho krátkého večera při grogu a ani se neobtěžovali ho zpětně přečíst, protože to, co nakonec vzniklo, je s prominutím k zblití. Jan de Bont po první Nebezpečné rychlosti a Twisteru už nedokázal natočit nic pořádného (a vlastně ani průměrného) a jeho propad do režisérského pekla započal právě tento směšný blockbuster. Bullocková s Patrickem navíc tvoří značně nesympatickou dvojku a pokud v nějakém filmu pořádně nefunguje ani záporák v podání Willema Dafoea, tak je to opravdu zatraceně velká bída. Při samotném závěru jsem už jen nevěřícně kroutil hlavou. Hnus.(1.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace