poster

Nebezpečná rychlost 2: Zásah

 • USA

  Speed 2: Cruise Control

 • Slovensko

  Nebezpečná rýchlosť 2: Zásah

Akční / Thriller / Romantický

USA, 1997, 121 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mzss1
  ****

  Tak slabší než první díl to rozhodně je, ale přesto mě film bavil a jedná se slušné pokračování, které není nějak ničím pokažené. Sice se začátek trochu vleče, ale pak se film rozjede. Hlavní hrdina vedle Sandry Bullock je Jason Patric, který se neuvěřitelně podoval Keanu Reevesovi z prvního dílů. Vybrán byl dobře, to samé platí i o hlavním záporákovi - Willem Dafoe. Příběh to má velmi dobrej, napětí zde funguje dost dobře. Hudba je téměř dokonalá opět. Jedničku to nepřekoná, ale i tak je dvojka solidní film, takže se divím relativně nízkému hodnocení na CSFD. Ale každýho věc názoru. Mé hodnocení je 82% = ****(27.10.2012)

 • mandes
  **

  rozpočet : $160 million (fííííha) tržby celosvetovo : $164,508,066(8.4.2007)

 • T2
  *

  Rozpočet $160miliónovTržby USA $48,608,066Tržby Celosvetovo $164,508,066║ Po prvej perfektnej Nebezpečnej rýchlosti prišla teda riadna sprcha. Príbehová tlápačka beznádejne smerujúca do preplácaného cieľu, taká nešťastná sebaparódia. Neskutočne vyhodení rozpočet do premrštenej báchorky. /30%/(18.5.2005)

 • klerik
  *

  Prekvapivo vysoké hodnotenie tu nachádzam... Keby som to mal porovnat s jednotkou, tak asi skolabujem... Takže bez asociácii na jednotku: je to stupídnosť najvyššieho zrna, kde je "hlavný" hrdina pramálo hrdinský a charizmatický, akcie sú hrozné, logika dementná (do lodí sa nevyznám, ale nemyslím, že bežnú výbavu plavidla tvorí motorová píla...), ešte aj Dafoe je smiešny. Skrátja všetky staré Segalovky boli lepšie... Finále je ozaj bombastické - ale tá veľkoleposť je podáná príliš nudne a vyzerá príliš lacno. To, čo asi väčšinu ľudí prniúti dopozerať to do konca, je zrejme spomínaná stupidita (a samozrejme nemehlo Sandra), ktorá filmu dodáva odľahčený tón. Nemyslím však, že súcitný smiech je to, čo očakávam od akčného filmu...(21.5.2006)

 • Hrabka
  *

  Poměrně marné pokračování. Akce je mimo realitu. Jedna hvězda za Sandru a při vzpomínce na výbornou jedničku. 25%(28.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace