Zlaté dítě

• slovenský

Zlaté dieťa

Akční / Komedie / Fantasy / Mysteriózní

USA, 1986, 90 min

Před lety to byl celkem hit. Dneska už to takový dojem nepřináší. Vtipy jsou sem tam dobré, triky na svou dobu mohly být lepší. Ale i tak to není špatné a je to dozajista jeden z lepších filmů, kde se vyskytuje Eddie Murphy.(22.8.2006)

Eddie tak trochu v duchu Indiana Jonesa v zábavnej, akčno - humornej jazde, ktorá sa nespravodlivo nestala tým čím v skutočnosti je. Klasikou dobrodružného fantasy žánru.(3.9.2010)

Jako teenagerovi mi ten film přišel třeskutě vtipnej - obvzlášť když jsme na to vyrazili místo hodiny účetnictví - ale už si ho moc nepamatuju a nevim co bych mu říkal dneska.(23.7.2007)

Tendle film mě děsně bavil, když sem byl malej. Vzpomínám si na malýho kluka zavřenýho v kleci, na ukecanýho Murphyho a na závěrečnou chůzi po písmenech jako později v Indiana Jones 3. Prostě tehdy pro mě zábavnej film nyní s nádechem nostalgie.(16.3.2009)

Rozpočet $25miliónovTržby USA $79,817,937Tržby Celosvetovo $91,900,000║ dosť zle zvládnutý film, prevažne dej dosť otravuje, toho vydarenejšieho je fakt málo /25%/(1.6.2009)