Zlaté dítě

• slovenský

Zlaté dieťa

Akční / Komedie / Fantasy / Mysteriózní

USA, 1986, 90 min

Klasická 80.léta > jěště skvělá forma Murphyho.(8.5.2003)

• Allien.9

Blbináááááááá. Ale musím uznat, že u hlášky: "Já, já, já, já chci tu kudlu!" Jsem vyprskla smíchy.(24.7.2008)

Jeden z lepsich filmu s Eddiem, ale presto nic extra. Pribeh je vcelku zajimavej, ale urcite moh bejt vic propracovanej. Aspon, ze tech vtipu tu je dost. A taky rvacek. A Eddie zvladne oboji, i kdyz se nekdy uz xichtil moc. Lepsi prumer.(5.9.2006)

Rozpočet $25miliónovTržby USA $79,817,937Tržby Celosvetovo $91,900,000║ dosť zle zvládnutý film, prevažne dej dosť otravuje, toho vydarenejšieho je fakt málo /25%/(1.6.2009)

• Pohrobek

Nikdy bych si nedovolil chtít po jakémkoli Murphyho filmu cokoli hodnotného, a proto nemohu být s tímhle filmem nijak extrémně nespokojen. Minimálně trochu té Eddieho vitality se na plátno přenést podařilo. A u těch doslova sindibádovských triků (asi tak z padesátých let) jsem se dokonce i usmál.(5.4.2005)