Zlaté dítě

• slovenský

Zlaté dieťa

Akční / Komedie / Fantasy / Mysteriózní

USA, 1986, 90 min

Tendle film mě děsně bavil, když sem byl malej. Vzpomínám si na malýho kluka zavřenýho v kleci, na ukecanýho Murphyho a na závěrečnou chůzi po písmenech jako později v Indiana Jones 3. Prostě tehdy pro mě zábavnej film nyní s nádechem nostalgie.(16.3.2009)

Před lety to byl celkem hit. Dneska už to takový dojem nepřináší. Vtipy jsou sem tam dobré, triky na svou dobu mohly být lepší. Ale i tak to není špatné a je to dozajista jeden z lepších filmů, kde se vyskytuje Eddie Murphy.(22.8.2006)

• Pohrobek

Nikdy bych si nedovolil chtít po jakémkoli Murphyho filmu cokoli hodnotného, a proto nemohu být s tímhle filmem nijak extrémně nespokojen. Minimálně trochu té Eddieho vitality se na plátno přenést podařilo. A u těch doslova sindibádovských triků (asi tak z padesátých let) jsem se dokonce i usmál.(5.4.2005)

• Eldrick

Eddie Murphy je píčus, kdo to ještě nepochopil, ať se podívá na tohle. Ani nevim, co to mělo bejt.(7.2.2009)

Eddie tak trochu v duchu Indiana Jonesa v zábavnej, akčno - humornej jazde, ktorá sa nespravodlivo nestala tým čím v skutočnosti je. Klasikou dobrodružného fantasy žánru.(3.9.2010)