Zlaté dítě

• slovenský

Zlaté dieťa

Akční / Komedie / Fantasy / Mysteriózní

USA, 1986, 90 min

"Je to nezodpovědný a sobecký blázen !!" - "Taky ho mám moc rád.." ;)(22.8.2015)

Pobavit tato komedie sice pobaví, ale něco mi tu chybělo. Nevím co, ale bylo to nějak prázdné. Murphy se snad hodí jen do komedií nebo co? 55%(27.12.2010)

• Eldrick

Eddie Murphy je píčus, kdo to ještě nepochopil, ať se podívá na tohle. Ani nevim, co to mělo bejt.(7.2.2009)

Eddie tak trochu v duchu Indiana Jonesa v zábavnej, akčno - humornej jazde, ktorá sa nespravodlivo nestala tým čím v skutočnosti je. Klasikou dobrodružného fantasy žánru.(3.9.2010)

• Pohrobek

Nikdy bych si nedovolil chtít po jakémkoli Murphyho filmu cokoli hodnotného, a proto nemohu být s tímhle filmem nijak extrémně nespokojen. Minimálně trochu té Eddieho vitality se na plátno přenést podařilo. A u těch doslova sindibádovských triků (asi tak z padesátých let) jsem se dokonce i usmál.(5.4.2005)