Emil i Lönneberga (TV seriál)

• slovenský

Emil z Lönnebergy

Rodinný

Švédsko / Západní Německo, 1973, 13x26 min

Olle Hellbom

Předloha:

Astrid Lindgren (kniha)

Postrach Emil z dedinky o ktorej nikto nikdy nepočul. Jak som mu závidel tie hordy šibalstiev a ešte viac šikovné ruky pri vyrezávaní postavičiek po tom čo si odpykával trest v starej zaprášenej kôlničke. Tiež som chcel, ale po pár incidentoch radšej zostal pri zbieraní vojakov. Holt, talent sa (ne)dedí ...(1.9.2016)

Nezbedník ten Emil. Ale talent mal, to treba uznať. Talent nielen vo vyrezávaní postavičiek.(13.5.2011)

Tak tento seriál som ako malý chlapec totálne žral. A Emil okrem iného, že vedel rýchlo utekať si aj vyrezával pekných panáčikov. Škoda, že jeho otec z neho až takú veľkú radosť nemal:D(27.3.2010)

Možno z mojej strany nadhodnotené, ale hodnotil som srdcom. Toto je moja mladosť, či už knižky, alebo práve tento seriál. Úžasné, milujem a ďakujem za toto.:)(7.4.2013)

Kôlnička hej bum tralalíii, kôlnička hej bum tralaláa, ... som rád že si, bum tralali, a že ťa máam bum tralaláa. song: http://www.youtube.com/watch?v=A2G6rtAERSA&feature=related :)(14.1.2011)