Dobrodružství Rockyho a Bullwinkla

Dobrodružstvá Rockyho a Bullwinkla

Fantasy / Komedie / Dobrodružný / Animovaný

USA / Německo, 2000, 88 min

• Deimos

TV/// Obsazení 6/10 Děj 3/10 Hudba 4/10 Efekty 3/10/// +Piper Parabo, některá kameo, sem tam dobré hlášky -strašně moc infantilní a zábava tak max do 6-8 let, no a tomuto samozřejmě přispůsobeny herecké výkony, technické zpracování na rok výroby taky moc neoslní/// Heh, podivné. I přesto jsem však na tento filmík mrknul, hlavně ze zvědavosti. Hláška "ale ona je opravdu agentka FBI!" "Jo a já jsem John Goodman" mě opravdu pobavila. Už ale méně trapní záporácí a pravdou je, že čím jsem se na snímek déle díval, tím byl méně snesitelný. Přesto si nemyslím, že by se u něj děti nepobavili, ale počítejte s tím, že jím asi budete muset hodně vysvětlovat./// Celkem 37%///(22.7.2007)

Nechápu, proč se tomu upsal DeNiro, ale byla to docela prdel.(21.6.2013)

• 2Pac

Tu hral de Niro urcite iba kvoli tomu, aby mal aj on vo svojej filmografii nejaky ten "bullwinkl". (pardon "bullshit")(11.1.2005)

• BadoXXII

Sračka 5%(29.6.2007)

• Tom Hardy

Pár povedených vtípků nezachrání chatrný scénář a bezvýrazné hlavní charaktery (které do kapsy strčí téměř každý cameo výstup)...(10.9.2002)

• - Množstvo hviezd z obsadenia sa objavuje v malých gagoch. (Svadbos)