Jeho fotr, to je lotr!

Meet the Fockers

Jeho foter, to je lotor!

Komedie / Romantický

USA, 2004, 111 min

Mě to přišlo slabší než jednička a hlavně ty scény s miminem byly strašně trapný. Jinak jsem si to ale docela užil a bylo vidět, že se všichni herci neskonale baví.(3.9.2006)

Chcela som len trafenú komédiu na relax a presne to som dostala. Príjemné vypnutie mozgovne občas treba a na to sú blbovinky tohto typu ako stvorené. Pobavila som sa aj zasmiala. Dustin + Barbra boli vynikajúca hipisácka dvojka, nebyť ich, určite by to na tie ľahko priemerné tri hviezdičky film nevytiahol.(8.9.2008)

Tam kde byl první Lotr rodinně příjemný, je druhý díl spíše úchylný. Sexuální vtípky jsou často mimo mísu a upřímně mě bylo občas Roberta i líto. Chápu že první díl se do značné míry vyčerpal, jenže tady nebylo zapotřebí natahovat stopáž. Problém často není ani tak moc v tom že by gagy neměly kvalitu. Jen prostě ten příběh přestává chutnat, když se herci jako Hoffman a Streisandová pořád pitvoří. 50%(26.9.2015)

Když slyším jméno Barbra Streisand, vzpomenu si na South Park - Peklo na zemi(26.12.2010)

• paascha

Tohle není můj šálek čaje, ani má sklenka vína, ani půllitr piva, prostě to není moje nic. Je to v podstatě debilní komedie. Jednu * Robertovi a jednu Dustinovi, ale jen z úcty a sentimentu(28.1.2012)

• - Celé jméno Grega je Gaylord Myron Focker. (don corleone)

• - Úlohu "Malého Jacka" hrali dve deti, dvojičky. (slavo_held)

• - Během produkce se studio obávalo, že název "Meet the Fockers" by byl príliš vulgární, ale plánovaná změna na "Meet the Fokkers", by mohla narušit kontinuitu série. Asociace amerických filmařů nechtěla název "Meet the Fockers" povolit, pokud by filmaři nenašli rodinu se jménem Focker. Podařilo se. (don corleone)