poster

Jeho fotr, to je lotr!

 • USA

  Meet the Fockers

 • Slovensko

  Jeho foter, to je lotor!

Komedie / Romantický

USA, 2004, 111 min

 • Dudek
  ****

  Neskutečný konfrontační humor obohacen perfektními hereckými kreacemi manželského dua Jebalových. Navíc, De Niro si podobnou roli zasloužil. Konečně mohl nasadit svůj špionský výraz a dokázat, že stále umí.(6.7.2005)

 • Boogeyman
  ****

  Jednička je sice lepší, ale u tohodle jsem se taky hodně nasmál! Stillera mám hodně rád a když ho ještě k tomu doplňuje bezchybný a prostě vždy a v jakékoli roli dokonalý De Niro, výborný a taktéž téměř neomylný Hoffman a úžasná Streisandová (kterou jinak upřímně nesnáším) ke spokojenosti mi to bohatě stačí!(29.8.2007)

 • POMO
  ****

  Čím oživiť rovnako štandardný (hoci nepredvídateľný) komediálny scenár, opäť skôr rutinnú réžiu a v možnostiach vzájomnej chémia celkom vyčerpaný tím De Niro/Stiller? Dustinom Hoffmanom a Barbrou Streisand! De Niro a možnosti jeho postavy chytajú s príchodom Dustina druhý dych a duo amerických legiend je zohraté nádhernou symfóniou protikladov. A Barbra je dodatkovým osviežením sťa báječný ovocný koktejl. Aby mohlo byť pokračovanie lepšie než originál, nestačí iba naservírovať viacej toho istého - treba to aj osviežiť a umocniť na správnych miestach. Tu sa to filmárom podarilo ukážkovo.(5.3.2005)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Ve scéně, kdy hrají obě rodiny společně fotbal, srazí Bernard (Dustin Hoffman) Jacka (Robert De Niro), který spadne do stínu. Hned v dalším záběru z dálky se však Jack (Robert De Niro) nachází na slunci. (kikka20)

 • - Deska, kterou si Pam prohlíží je Make It Big od skupiny Wham! z roku 1984. (don corleone)

 • - Investovat do sequelu komedie Fotr je lotr z roku 2000 až 80 milionů se producentům zjevně vyplatilo, už během tzv. openingu (24. -26. 12. 2004) zanechali diváci v kinech 46,1 milionů dolarů, protože se promítal už od středy, měl za první týden na kontě celkem 70,5 milionů. Byl to čtvrtý nejlepší prosincový úvodní výdělek, pričemž na prvních třech příčkách je trilogie Pán prstenů. Pro Bena Stillera to byl čtvrtý film na první příčce v návštěvnosti roku 2004 a snímek se také stal nejziskovější komedií bez speciálních efektů roku 2004. Výdělek prvního dílu - 166,2 milionů dolarů - překonal za dva týdny a celkově si z amerických kin odnesl téměř 280 milionů. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace