poster

Jeho fotr, to je lotr!

 • USA

  Meet the Fockers

 • SK název

  Jeho foter, to je lotor!

Komedie / Romantický

USA, 2004, 111 min

 • 3DD!3
  ****

  Myslel jsem, že to bude mnohem horší. Nakonec je kolize takových dvou rozdílných světů ve skvělém podání Roberta De Nira a Dustina Hoffmana více než dobrá. Jednička byla sice o chloupek lepší, ale i tak jsou to pěkné 4. A ten český název strašný.(20.10.2007)

 • Matty
  ****

  Dustin Hoffman coby potrhlý hipík připraví nebohému De Nirovi stylové uvítání vyprávěním o tom, kterak s jedním varletem počal svého i tak geniálního synka. A Streissandová mezitím nenápadně rozpouští svůj výukový kurz gerontofilního sexu. Ano, Jay Roach malinko přitvrdil, nikoliv však až na úroveň takového Austina Powerse. Pokud zde jsou nějaké vtípky hrubšího ražení, tak rozhodně podány vcelku vkusným a „rodinně přijatelným“ způsobem. Nemůžu tvrdit, že Meet the Fockers se vyvedli výrazně líp než Meet the Parents, mají pouze vytříbenější dialogy přednesené skutečnými hereckými esy. Mohl bych třeba zapřít, že jednička mě bavila víc a nudila míň, ale stále to byla pouze „druhořadá“ komedie, zatímco díl druhý se již nebojím označit za plnohodnotný celorodinný filmík s koulema. Ano, s oběma. 80% Zajímavé komentáře: kleopatra, mm , Menja(18.10.2005)

 • ajuska
  ****

  Bavil mě i první díl a tohle je ještě o kousek lepší, takže poctivé čtyři *. Film perfektně šlape a nesklouzává do trapnosti, což je pro mě u komedie to hlavní.(7.5.2006)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Investovat do sequelu komedie Fotr je lotr z roku 2000 až 80 milionů se producentům zjevně vyplatilo, už během tzv. openingu (24. -26. 12. 2004) zanechali diváci v kinech 46,1 milionů dolarů, protože se promítal už od středy, měl za první týden na kontě celkem 70,5 milionů. Byl to čtvrtý nejlepší prosincový úvodní výdělek, pričemž na prvních třech příčkách je trilogie Pán prstenů. Pro Bena Stillera to byl čtvrtý film na první příčce v návštěvnosti roku 2004 a snímek se také stal nejziskovější komedií bez speciálních efektů roku 2004. Výdělek prvního dílu - 166,2 milionů dolarů - překonal za dva týdny a celkově si z amerických kin odnesl téměř 280 milionů. (imro)

 • - Deska, kterou si Pam prohlíží je Make It Big od skupiny Wham! z roku 1984. (don corleone)

 • - Úlohu "Malého Jacka" hrali dve deti, dvojičky. (slavo_held)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace