Jeho fotr, to je lotr!

Meet the Fockers

Jeho foter, to je lotor!

Komedie / Romantický

USA, 2004, 111 min

Neskutečný konfrontační humor obohacen perfektními hereckými kreacemi manželského dua Jebalových. Navíc, De Niro si podobnou roli zasloužil. Konečně mohl nasadit svůj špionský výraz a dokázat, že stále umí.(6.7.2005)

• lesumir

Tak jsme se dočkali i pokračování, oživením měla být dvojíce Hoffman & Streisand, ale přišlo spíš zklamání a trapnost. Stiller opět nepředvádí niv velkého, hraje na svůj průměr. De Niro jako vždy perfektní, jeho despotické sklony jsou zábavné a tvoří dokonalý kontrast s Fockerem Sr. "Jacku, můžu taky něco vyhlásit?"... "Ne, to může jenom lodní kapitán, ale Gregu, chceš si zatroubit?" ... "Jasně." ... "To může jedině lodní kapitán."(10.9.2008)

Jeho fotr, to je lotr, aneb setkání hereckých legend:) Opálený, až přepálený Dustin Hoffman se setkává s, opět se nehorázně ksichtícím Robertem De Niro:) Jako podporu má s sebou Dustin excentrickou postavu své ženy v podání Barbry Streisand a Robert zase malého Jacka, jež je nekompromisně vychováván v plenkách s vyraženým vzorem CIA:) Jack Barnes svému vnoučkovi dopřává tu nejlepší a nejprofesionálnější výchovu, jakou může člověk jeho formátu dítěti nabídnout:) Zábavných situací i dialogů je zde přemíra, ale ani to a "hvězdné" obsazení nestačí, aby se film vymanil z průměru.(30.1.2012)

Atmosféra je stejná jako v jedničce, ale zábavných scén a hlášek přeci jen ubylo. Humor je spíše nechutný. Témata jako obřízka, léta skladovaná předkožka nebo komu nesestoupilo varle, mě příliš neoslovily. Přitomnost Dustina Hoffmana je velkým plusem, ale ani on film nezachrání od průměru.(31.12.2009)

Druhej dil ma dost podobnej namet, akorat se seznamujou rodice, ale je to lepsi, nez nejak nastavovat situaci z prvniho dilu. Sice trochu ubylo vtipnych scen, ale porad je to moc prijemnej snimek se skvelym hereckym obsazenim a opet nekolika dokonalejma scenama.(28.6.2006)