Jeho fotr, to je lotr!

Meet the Fockers

Jeho foter, to je lotor!

Komedie / Romantický

USA, 2004, 111 min

Lepší než první díl. Skvěle obsazení Dustin Hoffman a Barbara Streisand.(31.7.2005)

Pro mě to jsou tak poctivé 4* za americkou komedii, jaké jsem už hodně dlouho nedala.Lepší než první díl a to zejména zásluhou Barbry Streisand a Dustina Hoffmana.(21.10.2005)

• lesumir

Tak jsme se dočkali i pokračování, oživením měla být dvojíce Hoffman & Streisand, ale přišlo spíš zklamání a trapnost. Stiller opět nepředvádí niv velkého, hraje na svůj průměr. De Niro jako vždy perfektní, jeho despotické sklony jsou zábavné a tvoří dokonalý kontrast s Fockerem Sr. "Jacku, můžu taky něco vyhlásit?"... "Ne, to může jenom lodní kapitán, ale Gregu, chceš si zatroubit?" ... "Jasně." ... "To může jedině lodní kapitán."(10.9.2008)

• - Deska, kterou si Pam prohlíží je Make It Big od skupiny Wham! z roku 1984. (don corleone)

• - Celé jméno Grega je Gaylord Myron Focker. (don corleone)

• - Teri Polo omylem oslovila Barbru Streisand "Boob". Skončilo to tak, že tak Barbře do konce natáčení říkali všichni. (Karlos80)