Jeho fotr, to je lotr!

Meet the Fockers

Jeho foter, to je lotor!

Komedie / Romantický

USA, 2004, 111 min

Když slyším jméno Barbra Streisand, vzpomenu si na South Park - Peklo na zemi(26.12.2010)

Nestává se často, aby dvojka byla lepší než jednička, tady se to stalo. Návštěva u rodičů Gaylorda „Trochu divní, ale velmi milí lidé“ dala průměrné jedničce ty správné grády.(12.6.2005)

Mě se to zdálo stejné jako film první. Situace podobné, ale víc postav (zvláště synovec byl vypečený.) A Owen Wilson taky potěšil. Americká komedie, která pobaví skoro vždy.(14.11.2005)

Možno práve potrebujete vyložene oddychovú záležitosť. V takom prípade vám padne tento film vhod. Pozor, bude pre vás však drsným sklamaním čakať od neho niečo veľké „len“ preto, že tradičnú zostavu z úspešného a milého (ale rozhodne nijako zvlášť vydareného) originálu, doplnila dvojica Barbra Streisandová a Dustin Hoffman. Výsledok je rozpačitý až nudný a vyložene fungovalo len zopár scén (predkožka, Owen Wilson z Frat Pack).(11.9.2005)

Nášup téhož, co poskytla jednička - tedy debility, která je celkem příjemně poživatelná až do konce. Eh... no jo.(19.11.2016)

• - Během produkce se studio obávalo, že název "Meet the Fockers" by byl príliš vulgární, ale plánovaná změna na "Meet the Fokkers", by mohla narušit kontinuitu série. Asociace amerických filmařů nechtěla název "Meet the Fockers" povolit, pokud by filmaři nenašli rodinu se jménem Focker. Podařilo se. (don corleone)

• - Na snímku se podílela De Nirova společnost Tribeca Productions. (imro)

• - Deska, kterou si Pam prohlíží je Make It Big od skupiny Wham! z roku 1984. (don corleone)