poster

Jeho fotr, to je lotr!

 • USA

  Meet the Fockers

 • Slovensko

  Jeho foter, to je lotor!

Komedie / Romantický

USA, 2004, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • liborek_
  ***

  Meet The Fockers je svižná a zábavná komedie přesně do těchto letních dnů. Původní jednoduchý nápad je skvěle rozvíjen neuvěřitelnými situacemi a především díky Robertu de Nirovi a Dustinu Hoffmanovi jsem se celou dobu móóóc dobře bavil. Jednoduše řečeno povedená oddechovka, která je možná ještě lepší než jednička. Měl bych jednu jedinou výtku, ale ta nemíří na autory filmu... Může mi proboha někdo říct, který inteligent vymýšlí ty české názvy?? Mně prostě "fotr je lotr" neleze přes jazyk. Asi se někdo snažil být vtipný...(7.7.2006)

 • StarsFan
  ****

  Nejsem vyznavačem zrovna tohohle stylu humoru (rozuměj: pití mateřského mléka, narážky na sex, neposedná batolata...), ale když v tom hraje Robert De Niro, Barbra Streisand a Dustin Hoffman, tak se prostě nejde nesmát...(3.2.2006)

 • Lynn
  ****

  Málokdy se povede něco jako filmový zázrak, totiž aby druhý díl předčil "jedničku". Právě to se podařilo i filmu Jeho fotr, to je lotr! (který volně navazuje na Fotr je lotr!). Do popředí se dostaly herecké hvězdy Robert De Niro, Dustin Hoffman a Barbra Streisand a skvěle si to rozdaly. Ben Stiller jim "jen" zdatně sekundoval.(18.3.2005)

 • gudaulin
  ***

  Přiznávám bez mučení,že jsem větším ctitelem anglického suchého konverzačního humoru než toho,který produkuje ansámbl pod vedením Jay Roache.Jako soudně uvažující člověk ale zároveň vím,že humor použitý ve filmu tvoří (bohužel) v současnosti nadprůměr .Nezaznamenal jsem prakticky žádné prdy,jen přiměřené množství vulgarismů a jen jeden pád ze židle...Plusem snímku je účikování De Nira a Hoffmana,kdy většina těch nejlépe fungujících vtípků vychází ze střetávání rozdílných hodnotových žebříčků obou otců.Herecký projev Barbry Streisand je mi naproti tomu hodně vzdálený a ubral filmu tak 10%.Oproti jedničce vidím zřetelný nárůst kvality,takže komu se první díl líbil,nebude zklamán.Cellkové hodnocení 55%.(10.7.2006)

 • petero
  ***

  Nijak zvlášť som sa nerehotal, ale De Niro, Stiller a Hoffman boly proste skvelí.(22.4.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace