Jan (Thomas Bo Larsen) je usporiadaný a neškodný občan, ktorý celé dni pracuje, aby uživil seba a manželku. Keď sa jedného dňa vracia z práce domov, čaká ho nepríjemné prekvapenie, ktoré zmení jeho vyrovnanú osobnosť na psychopatického a sadistického vraha. (TomX2)

darkrobyk

,,A teď tě přefiknu!" ,,Prosím ne, ještě jsem panna!!" ,,Halelujaaaa!!!" Potemnělý příběh manželské nevěry, který zpočátku vypadá na konverzační drama, ale velice rychle se promění ve slušivá jatka. Nu, co také očekávat od národa, kde je zoofilní porno legální, že... Na zvířátka sice nedojde, ale lidská čuňata tu jsou. Příjemná kamera (žádný Parkinson), táhle naříkavá hudba (ne že by se s podobnou jeden nesetkal, ale je tu fajn a spáchal ji Gert Sylvest), nádherná krajina topící se v mlze a příšeří (dojde i na les) a větší než menší množství krve. Ruční kypřič půdy se ukáže jako bezvadná zbraň.... Leje, snáší se soumrak a k opuštěné stopařce se blíží auto. Sveze ji? ()

Karamanlis

Dánskemu filmárovi Heini Grünbaumovi sa za nízky rozpočet podarilo natočiť pozoruhodnú kvalitku, ktorá však ako už uviedol aj ricci asi väčšinovej časti publika nebude úplne rezať. Divák sa tu stáva svedkom "voľnopádovského" scvokatenia dovtedy neškodného a usporiadaného dánskeho občana, náhodne prichytiaceho svoju manželku in flagranti, následkom čoho sa zmení v násilný, vraždiaci stroj, ktorému sa neradno pripliesť do cesty. V rámci možností sa tu nešetrí krvou a úchylnosťami, pričom celé je to v podstate taká one man show v podaní hlavného hrdinu, skvele stvárneného Thomasom Bo Larsenom. ()

TomX2

Dáni vedia točiť kvalitné filmy (Pusher, Nattevagten, I kina spiser de hunde), a to aj s minimálnym rozpočtom. Flænset je jedným z nich - vraždy sú na veľmi dobrej úrovni a to aj keď sú práve vďaka rozpočtu miestami natočené veľmi neprofesionálne a mimo záberu. Film z tohto hľadiska nedopadol úplne márne a vôbec nie biedne. Mimo to je minutáž pomerne krátka, takže ak divák nedostane dobrý a zaujímavý príbeh, tak aspoň zábavu na krátky čas. Spokojnosť. edit (9.1.2019): Mením to na dve hviezdy. ()

ricci.s

Takto si predstavujem výborný amatérsky horor. Hralo tu len nejakých 5 postáv, dialógov bolo minimum a film mal veľmi krátku stopáž, len niečo vyše hodiny, takže ani chvíľu nenudil. Manžel nachytal svoju ženu s milencom, tak mu trošku preplo a začal vraždiť. Čaká nás poriadny masaker s množstvom krvi, sexu, dočkáme sa znásilnenia a dokonca kanibalizmu. Okrajovému publiku odporúčam, pre tých ostatných to bude len chorá a zvrátená perverznosť, takže nech to ani nepozerajú. ALE JA CHCEM VIAC TAKÝCHTO FILMOV!!! ()

pornogrind

Celkem vydařenej dánskej splatter horůrek. Krve je tu dost, ale gore téměř žádný ( což je škoda ). Ikdyž se jedná o nízkorozpočťák s přijatelnou stopáží, víc jak dvě hvězdy dát nemůžu. Na jedno podívání dobrý, ale že by mi z filmu utkvěly v paměti nějaký scény, který bych si pamatoval za pár měsíců, to se říct nedá. ()