Asterix a Obelix: Mise Kleopatra

Asterix & Obelix: Mission Cleopatra

Asterix and Obelix Meet Cleopatra

Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

Francie / Německo, 2002, 104 min

Když to neberu úplně jako Asterixe tak to vlastně šlo. V kině jsem se bavil.(6.2.2005)

Já nevím jak vy, ale já se výborně bavil...kromě pár trapných vtípků na aktuální filmové hitovky to bylo super. Třeba první odborová mluvčí v historii, to nemělo chybu:) A Monica Bellucci je naprosto, ale naprosto dokonalá, kdežto ta kreslená měla dokonalý jenom nosánek:) Ale uznávám, že trochu menší rozpočet a tím pádem snad i menší přeplácanost by Asterixovi dvojce jenom prospěla. PS: nejdrsnější vtip ze všech neprozradím, jen řeknu že je v něm důležitá hudba od boha Ennia:)(23.4.2004)

• Isherwood

Kterak parta zhulených Francouzů chytla do ruky filmařské náčiní a pár týdnů pobíhala po poušti... buď hulili moc a nebo jim delaři prodali hodně špatné zboží.(1.2.2004)

Langusta obecná patří k nejmohutnějším korýšům. Dospělý jedinec může mít hmotnost až 8 kg. Tak vysoké hodnocení je hlavně za langusty a pár (doslova) dalších povedených vtípků. Druhá polovina je docela dobrá, protože je až tak ujetá, že... No, prostě langusty. Zato úvodní polovina je trapná nuda k uzoufání.(12.4.2004)

• woody

Já vám nevím!Jedničku jsem radši nekomentoval ale tohle je co?Trapárna na entou.Komiks patří mezi můj nejoblíbenější a těšil jsem se že to bude na stejné úrovni.A teď se ptám proč tomu tak není?No protože se tam jakýsi Alain Chabat rozhodl strčit tolik trapných narážek na Star Wars,M:I-2 a další.Po milých narážkách o Brutovi ad.které jsem v sešitech tolik miloval ani vidu ani slechu.Sešit miluji takže máte štěstí že jsem nešel na odpad! 2/10(27.7.2003)