• Grafito

Alain Resnais patří mezi moje nejoblíbenější režiséry, ale tohle byla teda naprostá havárie..(9.1.2008)

• B!shop

Tak tohle byla teda poradna sracka. Hlavni hrdina je vecne nespokojenej neskutecne nesympatickej debilni dedek se zubama, s kterejma by moh otvirat konzervy. A na jeho dceru se da sice aspon koukat, ale i ta je silne nesympaticka. Tudiz me jejich problemy absolutne nezajimaly, obzvlast, kdyz pribeh je vicemene o nicem. Trosku to zachranuje Depardieu, ale ani ten neni nak moc extra. A do toho vseho jeste otravny kresleny potvory, ktery vzdy neco placnou, coz melo bejt zrejme vtipny, ale nebylo. U filmu jsem se zasmal asi jen jednou, pri reseni penez. Proste debilni film.(2.2.2008)

• Dudek

OMG, co to bylo? Trapná taškařice se zubatým hrdinou a párečkem kreslených potvor? Fuj, už nikdy. Začátek ani nebyl tak špatný, prvotní konfrontace kultur a nevrlost zubáče celkem ušla a třeba při srovnávání bankovek jsem se opravdu i pousmál, ale dívat se na tuhle podprůměrnou estrádu celých sto minut? Ježiš, to fakt ne. Jméno Alain Resnais mi upřímně nic neříká, ale jestli jsou i jeho ostatní snímky takovéhle frašky, tak to potěš pánbůh. Nedaří se mu v podstatě nic, co by takový slušný režisér komedií měl zvládat. Chybí vypointovaný humor dotáhnutý dokonce, místo toho se většinou dočkáme až krutě přestřelených scén, které trvají asi třikrát déle než by bylo třeba, chybí trefné ironické poznámky, i když ne zcela, ale snímek podobného ražení by jich měl obsahovat mnohem více, atd. Ještě že v dalších dnech nám Public TV nabízí o poznání lákavější snímky.(27.10.2007)

• LiVentura

V této době, kdykoli se připletlo do francouzského snímku cosi o USA, ztrácelo dílko na hodnotě, zvláště uměl... Francouzi byli dobří, ale příliš brzy odevzdali otěže filmu do rukou "Amíkům"...!! :-(((7.12.2009)

• l4zarus

Nevtipná nudná komedia, která by byla dobrá možná ke klidnému spaní nebýt bouřlivého dialogu osob, které jsou v konečném důsledku úplně o ničem. Film je vyprávěn křečovitě, děj je chabý a nudný bez většího zvratu a jediný světlý okamžik je možná Gérard Depardie a již zmiňované "srovnávání bankovek". Nedivím se, že tento film ve výprodeji v levných knihách stál 19 Kč.(22.1.2008)