Nastala chyba při přehrávání videa.
 • l4zarus
  *

  Nevtipná nudná komedia, která by byla dobrá možná ke klidnému spaní nebýt bouřlivého dialogu osob, které jsou v konečném důsledku úplně o ničem. Film je vyprávěn křečovitě, děj je chabý a nudný bez většího zvratu a jediný světlý okamžik je možná Gérard Depardie a již zmiňované "srovnávání bankovek". Nedivím se, že tento film ve výprodeji v levných knihách stál 19 Kč.(22.1.2008)

 • huzgi
  ****

  Hravý těžko uchopitelný film. Jedna z možností je jen tak si užívat režijní pásmo, druhá možnost nabízí hledání...(24.11.2009)

 • Grafito
  **

  Alain Resnais patří mezi moje nejoblíbenější režiséry, ale tohle byla teda naprostá havárie..(9.1.2008)

 • B!shop
  **

  Tak tohle byla teda poradna sracka. Hlavni hrdina je vecne nespokojenej neskutecne nesympatickej debilni dedek se zubama, s kterejma by moh otvirat konzervy. A na jeho dceru se da sice aspon koukat, ale i ta je silne nesympaticka. Tudiz me jejich problemy absolutne nezajimaly, obzvlast, kdyz pribeh je vicemene o nicem. Trosku to zachranuje Depardieu, ale ani ten neni nak moc extra. A do toho vseho jeste otravny kresleny potvory, ktery vzdy neco placnou, coz melo bejt zrejme vtipny, ale nebylo. U filmu jsem se zasmal asi jen jednou, pri reseni penez. Proste debilni film.(2.2.2008)

 • Enšpígl
  ***

  Ten chlapík jak hrál hlavního hrdinu byl až famozně ošklivej. S těma zubama by mohl ohryzávat snad i naše paneláky. Zcela fascinovaně jsem sledoval jak může bejt někdo tak hnunsej a ještě s tím chodit na veřejnost. No, alespoň už se necítím tak sám. Samotný film zřejmě daleko více ocení milovník komiksů, mezi které se svojí znalostí čtyřlístku - Piňdi, Myšpulína, Fifinky a Bobíka, ročníku 1980 až 1984 a francouzskýho vydání Pif Paf nejspíše nemůžu počítat. Občas mě pobavily narážky na rozdílnost myšlení, chování a zvyků amíků a frantíků. Celkově však převladá spíše zklámání z toho, že Gérard Depardieu zde nemá tak velký prostor jak jsem očekával a že už nejsem nejhnusnější člověk na světě, protože před ošklivostí Adolpha Greena se klaním a uznale tleskám.(27.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace