Teletubbies (TV seriál)

Teletubbies

Rodinný / Fantasy

Velká Británie / USA, 1997, 365x28 min

• Lima

Jako zakladatel našeho klubu VOMIT SCREEN, který ujíždí na těch největších sračkách z oblasti šoubyznysu, jsem nucen jásat. TULI, TULI, TULI. Dokonalá masochistická pastva. Vy moji malí barevní pitomci, já bych vám dal i za pět :o), ale CSFD je seriózní klub, víme? Takže sorry.(24.8.2003)

• flanker.27

Éééch. Ááách. Óóóch. Vážně to nejsou zvuky z blízkého SM salonu? Srovnávat to s Krtečkem, jak se o to tu a tam pokouší zastánci této šou, považuju takřka za rouhání. Krteček má vždy jasně vymezený děj, uchopitelné postavy, logický vývoj situace, srozumitelné emoce a odpovídající reakci postav. Tohle je způsob debilizace lidské osobnosti v jejím zárodku. Parta prdelatých beztvarých bezpohlavních kreatur cosi žvatlá a to cosi žvatlá stále dokola. Vychovávat děti? Věnovat se jim, hráti si s nimi, ale NIKDY jim nepouštět tohle.(15.2.2006)

úžasné nadčasové dielo z unikátným spracovaním a velmi hutnou myšlienkov(7.2.2007)

• Shit

šuky šuky pá pá Po.Ať žije teleblbís(19.1.2004)

• hirnlego

DIPSY FOREVER!!!(21.8.2006)

• - Ústredná pieseň s názvom Teletubbies Say "Eh-oh!" sa stala hitom a v decembri 1997 sa v rebríčku UK Singles Chart dostala na prvé miesto. (Raccoon.city)

• - Každá postavička symbolizuje jinou rasu. Tinky Winky představuje Evropany, Po Asiaty, Laa Laa Indy a Dipsy Afričany. (Zdroj: wikipedie.cz) (Kmotr76)

• - Exteriéri boli postavené na reálnom pozemku v mestečku Straford-upon-Avon, rodisku Williama Shakespeara. (Raccoon.city)