Teletubbies (TV seriál)

Teletubbies

Rodinný / Fantasy

Velká Británie / USA, 1997, 365x28 min

• AngelAngie

Ne, tohle opravdu ne!!!(20.7.2008)

• Karlos80

Nevím nevím ale po shlédnutí této naprosté hovadiny kde se neustále opakují fráze a hovadiny typu tuly tuly, Dipsy, Lála, Pó, Tinky Winky atd. Se ptám komu byla tato pitomost určena?Ještě navíc ve vysílacím čase někdy od pěti od rána! Možná tak pro všechny ústavy sociální péče, domovy důchodců, blázince a pro všechny ty kteří třeba jen pracují v noci! Jaké cílové skupině? To chcete mít z dětí naprosté dementíky! Tento film a další podobné už víckrát néé. Ať skončí někde v propadlišti dějin nebo ať je někdo navždy zavře a už nikdy nevyndá. Tento brak který je údajně určena těm nejmenším kterým se to možná líbí, a mi starší to podle nich jen prostě nemůžeme pochopit a objektivně posoudit. Podle dr. Železného který tuto hovadinu vždy tak proslule chválil a vyzdvyhoval do nebes, a vždy nám všem říkal že je to vlastně takový malý-velký večerníček či raníček pro všechny naše vysokoškoláky (nebo alespoň tak oblíbený v této cílové skupině), to mě naprosto vyrazilo dech a zvedlo ze židle. To si myslel že jsou všichni vysokoškoláci tak blbý a nemají svůj vlastní názor! Už nikdy víc a to pro nikoho, děti by za chvíli byli ještě více dementní!!!(14.6.2006)

• sepp

Kdyby ted nekdo tocil remake klasickeho Kubrickova dila A Clockwork Orange, jsem si jisty, ze ve scene s nucenym promitanim by vsechny zabery Hitlera, muceni a znasilnovali nahradily zabery z Teletubbies. Jak muze nekdo nechat deti sledovat takovouto obludnost?!(7.9.2003)

• Niktorius

Jeden z prvních rozhovorů s mojí bývalou přítelkyní se točil právě kolem Telettubies, jelikož jí připadali roztomilí. Avšak dětem moc nedoporučuji, protože ač možná budou mít koordinovaný zrak a sluch, jejich mylšení dle mého názoru utrpí nezvratné a rozsáhlé škody.(1.9.2007)

• Divočák

Hulili jste? ***** Nehulili? Odpad!!!(20.3.2007)

• - Exteriéri boli postavené na reálnom pozemku v mestečku Straford-upon-Avon, rodisku Williama Shakespeara. (Raccoon.city)

• - Teletubbies se objevily i v seriálu Simpsonovi (od r. 1989), kdy se Homer převlečen jako Teletubby snažil pobavit Maggie. (Kmotr76)

• - V katolickém Polsku byl seriál vyšetřován pro údajnou propagaci homosexuality. (Zodiak455)