Teletubbies (TV seriál)

Teletubbies

Rodinný / Fantasy

Velká Británie / USA, 1997, 365x28 min

• AngelAngie

Ne, tohle opravdu ne!!!(20.7.2008)

• flanker.27

Éééch. Ááách. Óóóch. Vážně to nejsou zvuky z blízkého SM salonu? Srovnávat to s Krtečkem, jak se o to tu a tam pokouší zastánci této šou, považuju takřka za rouhání. Krteček má vždy jasně vymezený děj, uchopitelné postavy, logický vývoj situace, srozumitelné emoce a odpovídající reakci postav. Tohle je způsob debilizace lidské osobnosti v jejím zárodku. Parta prdelatých beztvarých bezpohlavních kreatur cosi žvatlá a to cosi žvatlá stále dokola. Vychovávat děti? Věnovat se jim, hráti si s nimi, ale NIKDY jim nepouštět tohle.(15.2.2006)

• DaViD´82

Je čas udělat dobrému vkusu pápá... Nacházet se ve vývojové fázi do osmnácti měsíců jsem z té tsunami pestrobarevných šišlajících skvrn pravděpodobně v sedmém nebi. Pravděpodobně.(30.1.2008)

• woody

Tohle si ti caparti nezaslouží...Měli by Novu odsoudit za týrání dětí a dospěláckých mozků. tuli tuli(4.7.2003)

• Renton

... a navíc je prý Tinky-Winky homosexuální. O!M!G!(30.5.2007)