poster

Teletubbies (TV seriál)

 • Velká Británie

  Teletubbies

Rodinný / Fantasy

Velká Británie / USA, 1997, 365x28 min

 • Ded@M@tes
  odpad!

  Výmaz hlavy pro děti. / Viděné epizody *7.dílů / ( Hodnocení: 0/10 )(11.11.2009)

 • Radek99
  *

  Ono se to velmi těžko hodnotí, když primárně je tenhle pořad určen nejmenším dětem se zcela odlišnou percepcí a vnímáním v raném stádiu vývoje. Prý tu fungují oblé ,,mateřské" tvary postav stejně jako v našem Krtečkovi, učení se jazyku zhruba v holofrastické fázi, tedy zhruba ve věku 8 až 18 měsíců, tedy ty nejjednodušší slova a slovní zásoba zhruba do 100 slov, dětské vnímání barev atd. My tenhle seriál vnímáme dospělýma očima a proto nám možná přijde tak trochu dementní... Každopádně percepcí dospělého: sotva jedna hvězdička...(25.9.2007)

 • Boss321
  odpad!

  Bože proč musí být někdo tak neohleduplný a ty malé děti takhle mučit?????(15.9.2007)

 • igi B.
  odpad!

  Zásadním problémem téhle neskutečné pitomosti je doměnka tvůrců, že děti jsou blbí dospělí. Ve spojení s celkovým úpadkem současné popkulturní tvorby pak vzniká cosi, co uráží rozum a vkus dospělých a ty děti - co na to děti (?) - ty to řeknou jednou, až budou větší - svým chováním, svými názory, svými postoji... Předpokládám, že celou tuhle generaci (a nejen tvůrců ;-) pošlou do hajzlu... Jen se obávám, že to bude hodně >bohužel< ... - - - P.S. Kdesi jsem zase četl nějaké omluvné bláboly typu "...je to pořad pro batolata..." !!! No, divím se, že ne pro kojence - a tak si tak říkám - A CO SE MAJÍ BATOLATA CO DÍVAT NA DEBILNÍ TELEVIZI? A jen jsem se utvrdil v názoru, že tenhle pořad je zrůdnost, mající jediný cíl - vychovávat další a další konzumenty televizní zábavy (a potažmo - nebo možná hlavně! - příjemce televizní reklamy!) už od nejútlejšího věku! Předpokládám, že nějací marketingoví zmrdi brzo příjdou s pořady, ovlivňujícími plod v těle matky... - - - P.P.S. A tak v důsledku asi mají z těchhle sraček největší radost pedofilové. Nejspíš to budou i jejich tvůrci... ;-)(21.8.2006)

 • Divočák
  odpad!

  Hulili jste? ***** Nehulili? Odpad!!!(20.3.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace