poster

Teletubbies (TV seriál)

 • Velká Británie

  Teletubbies

Rodinný / Fantasy

Velká Británie / USA, 1997, 365x28 min

 • paascha
  odpad!

  Jeden z vrcholů debility, která nezná mezí..Kála kaki kaki, Lála luli luli, Béba bebe bebe...gege huhu...tomu snad ani plazouni po totální frontální lobotomii nemůžou rozumět!(12.10.2010)

 • 2Pac
  ****

  Viem si predstavit, ze keby som mal 2-3 roky, zral by som to ako divy. Hra farieb a jednoduchych zvukov...Jeden zo serialov, ktory rodicia miluju. Mozu si totiz aspon na sekundu oddychnut od neustale skriekajucich babies ;-)...ehm, aspon si to myslim...ked budem mat vlastnu skusenost a bude opacna ako som cakal, ihned menim hodnotenie...;)(22.6.2004)

 • Dragoni
  odpad!

  Teleblbbíes čtveřice nadržených bisexuálních mimozemšťanů Gipsy Absintíka, Shorty Grioťáčka, Kaká Tequilky, která si ráda hraje s koulema, a největšího wacky Purple Drunkyho. Všichni spolu zažívají krásné chvilky v Drinky-pub-by-landu, tento seriál je mezníkem pro všechny abstinující dospělé, kteří jsou právě na odvykací kůře, aby jim pomohly s koordinací chůze a dialýzou ledvin. 5 % za to, že to můžu okomentovat.(22.2.2009)

 • DaViD´82
  *

  Je čas udělat dobrému vkusu pápá... Nacházet se ve vývojové fázi do osmnácti měsíců jsem z té tsunami pestrobarevných šišlajících skvrn pravděpodobně v sedmém nebi. Pravděpodobně.(30.1.2008)

 • mandes
  *****

  úžasné nadčasové dielo z unikátným spracovaním a velmi hutnou myšlienkov(7.2.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace