poster

Muž se železnou maskou

 • Velká Británie

  The Man in the Iron Mask

 • Slovensko

  Muž so železnou maskou

Akční / Dobrodružný / Drama

Velká Británie / USA, 1998, 132 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  ***

  Takovéhle herecké obsazení si zasloužilo více než tři hvězdičky a průměrný film. Randall Wallace dostal životní šanci, ale nepovedlo se mu to a navždy zůstane "bezejmenným" režisérem.(29.12.2007)

 • Boogeyman
  **

  Původně jsem dal tři hvězdičky, ale po druhém shlédnutí jednu ubírám, tentokrát mě totiž nezaujala ani ta hudba! Jak se taková hromada skvělých herců mohla sejít v tak pitomém a naivním filmu je mi záhadou. A jak Randal Wallace mohl napsat scénář k geniálnímu Statečnému srdci je snad ještě větší podivnost!(11.2.2006)

 • Davies182
  ****

  Tak tohle mě kupodivu dokázalo před lety dost vtáhnout do děje. Postavy jsou sice tak nějak gumové, ale pořád se tu něco děje, a děj se ani na chvíli nezastaví. Další plus si zaslouží zbytečně nenatahovaná stopáž.(10.12.2008)

 • klerik
  ***

  Otrepaný príbeh troch mušketierov, dodržujúci všetky pravidlá žánru...(13.10.2005)

 • heyda
  ****

  Mám to tak na hraně mezi 3 a 4 hvězdičkami. Po vizuální stránce se mi to opravdu líbilo. Herecké obsazení perfektní, hlavně skoro kdekoliv je Gérard Depardieu jde pro mě osobně film o kousíček nahoru. To je prostě pan herec. Jinak jde o historický film se spoustou super herců, s úžasnými kostýmy i napínavým dějem. A vážně dlouho jsem přemýšlel, jestli 3 nebo 4 až jsem přimhouřil oko a nakonec tomu ty 4 hvězdičky dám. Už i proto, že 55% na csfd mi přijde ztrochu podhodnocené.(18.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace