poster

Muž se železnou maskou

 • Velká Británie

  The Man in the Iron Mask

 • Slovensko

  Muž so železnou maskou

Akční / Dobrodružný / Drama

Velká Británie / USA, 1998, 132 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Allien.9
  *****

  Nemám co vytknout. Vlastně ano, mám - poslední větu, ta už je přeci jenom hodně velké sci-fi.;-)(25.11.2007)

 • Shakers
  ****

  Mne sa to páči, podla mňa si to zas také nízke hodnotenie nezaslúži. Herecké obsadenie je skvelé (DiCaprio, Irons, Malkovich, Depardieu, Byrne), kostými vyzerajú perfektné, taktiež výprava, príbeh sa mi tiež dosť páči a je dobré natočený, rovnako tak aj akcie a hudba je tiež perfektná, len by to chcelo trošku lepší scenár, ale inak fajn a za to hodnotenie si ja jednu ešte pridám. Oblúbený soundtrack: Surrounded. 80% - 4*(31.3.2012)

 • Niktorius
  *

  Hvězdné obsazení, solidní výprava a přitom dohromady taková nebetyčná blbost. Fuj!(14.8.2007)

 • sud
  ***

  Myslel jsem si, že to bude ještě horší, ale žádný zázrak to také není. Film byl natočen v období tzv. DiCaprismu, kdy Leonardo Di Caprio po megaúspěšněm "Titaniku" šel z role do role. Ale nikoho nenapadlo, že se do role Ludvíka/Filipa absolutně nehodí? Film přesto nenudí, souboje jsou slušné (i když jich moc není) a herecké výkony Gérarda Depardieua, Johna Malkoviche a zvláště Jeremyho Ironse stojí více než jen za zmíňku. Závěr filmu je hrozný a až nechutně Hollywoodský. Ale i tak 50%.(20.5.2008)

 • kingik
  ***

  Vůbec by se nic nestalo, kdybych o filmu napsal, jak je celkově špatný, jak je mizerně zahraný, a jeho výsledné pojetí se zcela míjí se slavnou románovou předlohou. Ovšem hudba, některé pasáže, a občas i určitá snaha udělat z trapnosti přednost, tady docela dobře funguje, ale milovníci klasických historických dramat, budou nepochybně zklamáni. Film je totiž místy nechtěně k smíchu a nemá daleko k frašce.(17.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace