Muž se železnou maskou

The Man in the Iron Mask

Muž so železnou maskou

Akční / Dobrodružný / Drama

Velká Británie / USA, 1998, 132 min

Takovéhle herecké obsazení si zasloužilo více než tři hvězdičky a průměrný film. Randall Wallace dostal životní šanci, ale nepovedlo se mu to a navždy zůstane "bezejmenným" režisérem.(29.12.2007)

• Boogeyman

Původně jsem dal tři hvězdičky, ale po druhém shlédnutí jednu ubírám, tentokrát mě totiž nezaujala ani ta hudba! Jak se taková hromada skvělých herců mohla sejít v tak pitomém a naivním filmu je mi záhadou. A jak Randal Wallace mohl napsat scénář k geniálnímu Statečnému srdci je snad ještě větší podivnost!(11.2.2006)

Tak tohle mě kupodivu dokázalo před lety dost vtáhnout do děje. Postavy jsou sice tak nějak gumové, ale pořád se tu něco děje, a děj se ani na chvíli nezastaví. Další plus si zaslouží zbytečně nenatahovaná stopáž.(10.12.2008)

Otrepaný príbeh troch mušketierov, dodržujúci všetky pravidlá žánru...(13.10.2005)

Mám to tak na hraně mezi 3 a 4 hvězdičkami. Po vizuální stránce se mi to opravdu líbilo. Herecké obsazení perfektní, hlavně skoro kdekoliv je Gérard Depardieu jde pro mě osobně film o kousíček nahoru. To je prostě pan herec. Jinak jde o historický film se spoustou super herců, s úžasnými kostýmy i napínavým dějem. A vážně dlouho jsem přemýšlel, jestli 3 nebo 4 až jsem přimhouřil oko a nakonec tomu ty 4 hvězdičky dám. Už i proto, že 55% na csfd mi přijde ztrochu podhodnocené.(18.10.2009)