Matt Draper žije dva životy. V prvním z nich je tuctovým obchodníkem, který s emocemi zmítanou ženou Ruth žije na venkovské usedlosti spíše jako vězeň smířený se svým osudem. Pravidelně však dojíždí do Los Angeles, kde je jako dr. Matthew Swan úspěšným šéfem farmaceutického výzkumu a kde žije v přepychu s krásnou a zámožnou Arianou. Své dvě identity střeží tak dokonale, že žádná z obou žen si jeho dvojího života není vědoma. Když Ruth dojde k přesvědčení, že ji manžel podvádí, pokouší se o milostný románek s novým sousedem Tomem. Ten Mattovo tajemství náhodně odhalí, a proto je třeba vymyslet plán, jak se nebezpečného svědka co nejdřív zbavit. (oficiální text distributora)

Morholt

Nápad to sice není úplně špatný, ale zabíjí ho jednak unylá režie a druhak Rebecca De Mornay, která tady sice dokáže být nehorázně sexy, ale zároveň neuvěřitelně protivně přehrává. Díky tomu, že její postava byla totálně vyšinutou fuchtlí, jsem také postrádal důvod, proč s ní její manžel zůstává, což filmu zrovna také dvakrát neprospělo. Být to tak o dvacet minut kratší, možná by to na ten průměr vylezlo, ale takhle je to maximálně na 35%. ()