Byl jednou jeden... život (TV seriál)

• Francie

Il Était une fois... la vie

• slovenský

Bol raz jeden život

Once Upon a Time... Life

Animovaný / Rodinný

Francie, 1986, 26x25 min

Albert Barillé

Albert Barillé

Zábavnou formou hodně faktů.(15.8.2010)

Aneb zábavnější cesta jak se něčemu přiučit. Cenim takovýhle poučný seriály, který vysvětlí a ješte vás to i baví.(13.9.2016)

„Táto veta pravdivá je, život skrýva rôzne taje.“ Veľmi dobrý francúzsky dokument vo veľmi netradičnej forme kresleného seriálu, vďaka čomu je všetko (choroby, zlomeniny, obrana organizmu) podané jasne, zreteľne, logicky a veľmi ľahko pochopiteľne.(8.11.2008)

Pre mňa ako malého chlapca atraktívne na pohľad a zábavu, fascinujúce a samozrejme neskutočne poučné. Nepoznám nikoho, zhruba, v mojom veku, kto by nemal taký istý názor.(1.12.2006)

Nepřekonatelný (animovaný) dokument o lidském těle... Sledovala jsem ho ve školce, doma o nedělích v rámci "Jů Hele neděle", pak nám ho pouštěli na základce, když si od nás potřebovali páni učitelé odpočinout, no a dnes ho s pány profesory označuju jako nesmrtelnou klasiku. Copak lze zapomenout na bílé krvinky a jejich HAM, HAM, HAM ? :-)(3.7.2006)