Byl jednou jeden... život (TV seriál)

• Francie

Il Était une fois... la vie

• slovenský

Bol raz jeden život

Once Upon a Time... Life

Animovaný / Rodinný

Francie, 1986, 26x25 min

Albert Barillé

Albert Barillé

Skvělý výukový seriál pro děti. Ve škole jsme vždy referovali o každém dílu. Ono to jde: škola hrou.(4.4.2006)

Geniální "škola hrou". U plného hodnocení jsem ovšem chvíli váhala, neb doteď nemohu autorům zapomenout, že viry a bakterie, kterým jsem usilovně fandila, snad nikdy nevyhrály.(21.8.2006)

Naprostá klasika - ukažte mi někoho, kdo to nezná. Seriál, který měl (spolu s tajnou četbou domácí encyklopedie medicíny :) vliv na to, že jsem dlouhá léta toužil stát se lékařem. Díkybohu mě to časem přešlo, ale na Byl jednou jeden... život se rád kouknu i po letech :)(19.4.2011)

TV-seriál. Seriálová animovaná učebnice (nejen) pro nejmenší o tom jak vlastně lidské tělo funguje. Mnoho informací ohledně biologie člověka jsem čerpal právě z tohoto seriálu. Rád vzpomínám na chvíle na základní škole a hodiny biologie s následným promítáním tohoto poučného "seriálu", ach kde jsou ty časy. | Průměr všech 26. epizod: 80% (4*) |(21.11.2012)

Nejak moc som túto poučnú rozprávku nežrala, ale keď to bolo v telke celkom rada som si to pozrela. Škoda, že niečo takéto nie je o dinosauroch.(14.1.2013)