Byl jednou jeden... život (TV seriál)

• Francie

Il Était une fois... la vie

• slovenský

Bol raz jeden život

Once Upon a Time... Life

Animovaný / Rodinný

Francie, 1986, 26x25 min

Albert Barillé

Albert Barillé

zábavný a poučný pohled do lidského těla na všechny jeho obranné mechanismy a mnoho, mnoho gangsterů, které chtějí tento nejpromyšlenější trezor vyloupit a zničit.. Invaze následují invaze ale statečné bílé krviny a jeden děda stojí v první řadě perfektně fungující obranné linie a zachranují, co se jen dá.. Prostě klasika, stejně dobré pak jsou i další série z řady Byl jednou jeden... Francouzi zas jednou ukazují, že je není radno podcenovat.(8.2.2011)

naprosto povinná pomůcka všech obdivovatelů biologie, imunologie, histologie, emryologie, anatomie, morfologie, fyziologie, patologie... uff aj. 100%(31.7.2007)

Dokonalá a funkční Schola ludus v praxi a ze série "Byl jednou jeden..." jednoznačně to nejlepší. Nepamatuji si jediný orgán, co by mě nudil.(18.9.2005)

Geniální "škola hrou". U plného hodnocení jsem ovšem chvíli váhala, neb doteď nemohu autorům zapomenout, že viry a bakterie, kterým jsem usilovně fandila, snad nikdy nevyhrály.(21.8.2006)

Jako malý jsem tyhle seriály zbožňoval. Jsou udělané velmi zajímavě a poučně.(2.2.2013)