poster

Osudová přitažlivost

 • USA

  Fatal Attraction

 • slovenský

  Osudová príťažlivosť

Drama / Thriller

USA, 1987, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • RHK
  ***

  Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire.(17.2.2009)

 • dopitak
  ****

  Dlouho jsem nebyl napnutej tak jako u Gallagherových v koupelně... I když ten konec je pak totálně zpackanej. Zpočátku se nic moc zvláštního neděje, rychlovka v kuchyni a pak druhá v posteli, při který se Glenn Close všemožně stačí ukazovat světu prsíčka. Pak ale začne hudební motiv rozdělovat atmosféru na klidnou a dusnou a už zmíněné čekání v koupelně patří mezi nejnapínavější scény co znám. Čili, Douglasovi a Archer se docela podařilo si mě získat. Glenn Close jako dokonalá psychopatka.(17.3.2013)

 • Dever
  **

  Soundtrack Maurice Jarre: 1. Fatal Attraction [3:43] 2. Following Dan [1:55] 3. Madness [2:08] 4. Where Is Ellen [4:24] 5. Beth [0:27] 6. Confrontation [19:50](10.5.2011)

 • SexyAjinka
  ***

  Naordinovala bych ten film všem mužům, kteří mají nevěrné myšlenky. Tohle by je mohlo zaručeně odradit. Ne jen, že je Glenn Close příšerně ale vážně příšerně škaredá, je ke všemu i pomatená stíhačka. Jinak ten snímek je tak špatný., ale 3 hvězdy dávám, protože u mého přítele to na nějakou dobu záletné úmysly zcela odrovnalo.. možná tento film znovu po čase aplikuji. ;D. PS.:Michaela si jako herce vážím, ale toto jsem stěží zvládla dokoukat do konce...(4.4.2011)

 • Cival
  **

  Nepříliš interesantní báchorka mého velmi neoblíbeného režiséra Adriana Lynea. Scénář prapodivný a na konci totálně zprasený, režie nudná a Closeová nehezká.(7.4.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace