Princové jsou na draka (TV film)

Pohádka / Hudební

Československo, 1980, 60 min

70% - Nejvíc si samozřejmě pamatuju ten známej song... :)(9.3.2008)

• Malarkey

Hudba pana Uhlíře je na absolutorium - tedy na pět hvězdiček. Zpěv herců je pro změnu na totální odpad! Výsledek je takovej, že hudbu si kdykoliv pustím jen z úst pana Uhlíře. Potkat ho na pódiu by možná bylo ještě o trošku lepší. Ale tuhle pohádku? Tu už nikdy nechci vidět.(25.12.2015)

Dělání dělání, všechny smutky zahání, dělání dělání je lék! Statistika nuda je, má však cené údaje, neklesejme na mysli, ona nám to vyčíslí :) písničky, které ani za dvacet let z paměti nezmizí, jakožto i pohádka :) a budu je jednou pouštět svým dětem :)(6.4.2009)

Nebýt tam pohledné dvorní dámy Anny Wetlinské a princezny Ivany Andrlové, nevydržel bych se dívat ani chvilku. Upocený a uřvaný Menšík jako král se mi vůbec nelíbil, nebylo to ani vtipné. Slabé tři hvězdičky! A to mám pohádky rád.(18.1.2009)

"Milé dvorní dámy, když ty vaše krásné hlavinky měly tak dlouho volno, snad by v nich alespoň teď mohla vzniknout nějaká myšlenka.. Podívejte se do přírody !! I ty makovice alespoň jednou do roka zachřestí.." ;)(24.12.2014)