poster

Princové jsou na draka (TV film)

Pohádka / Hudební

Československo, 1980, 60 min

 • Snorlax
  ****

  To mohla být tak krásná pohádka, kdyby v ní nepřekážel Čenský. Skvělá hudba, výborní herci a Čenský.(5.10.2011)

 • Shaqualyck
  ***

  Roman Skamene jako PR manažer draka šestnáctihlavce - nářez! Jinak tak trochu mravokárné nůďo typu zpívej, směj se, pracuj, než Tě sežere drak, a běda jak ne - na to já nikdy úplně nebyl. Andrlová se tu celou dobu tváří jak po kolonoskopii a nezachrání to ani osvědčené pohádkové prostestsongy dvojice Svěrák/Uhlíř, byť oslavují natolik nosná témata jako jsou pracovní terapie či statistická analýza dat. Avšak neodolatelně dementní konferenciér "Mireček" Vlastimila Bedrny je k zulíbání, o tom žádná!(7.5.2012)

 • ork
  ****

  For Me 75%(12.9.2008)

 • Dawe.zs
  *

  Tak tahle pohádka mě nikdy nebrala(31.12.2008)

 • paascha
  **

  Skutečně debilní televizní sračka, která pitomě kombinuje staro a moderno. Jediné, čím se vryla do povědomí národa, jsou písničky. Depresivní atmosféra textů: Je tu neútulno, je tu truchlivo atd, krásně ilustruje tehdejší dobu pozdního bolševismu. Podání dvou nesympatických figur Čenského a Andrlové, kteří v té době ještě byli sympatičtí, ale parádně se shodili v další letech, kvalitě neubírá, ale paradoxně přidává. A vrcholem, jakousi třešničkou na dortu, je kauza Bauhaus vs. Svěrák kvůli reklamnímu sloganu Postav třeba zeď:-))) Pro ty neznalé, utfg(25.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace