poster

Princové jsou na draka (TV film)

Pohádka / Hudební

Československo, 1980, 60 min

 • Stegr
  ****

  70% - Nejvíc si samozřejmě pamatuju ten známej song... :)(9.3.2008)

 • Malarkey
  **

  Hudba pana Uhlíře je na absolutorium - tedy na pět hvězdiček. Zpěv herců je pro změnu na totální odpad! Výsledek je takovej, že hudbu si kdykoliv pustím jen z úst pana Uhlíře. Potkat ho na pódiu by možná bylo ještě o trošku lepší. Ale tuhle pohádku? Tu už nikdy nechci vidět.(25.12.2015)

 • Viktooorka
  *****

  Dělání dělání, všechny smutky zahání, dělání dělání je lék! Statistika nuda je, má však cené údaje, neklesejme na mysli, ona nám to vyčíslí :) písničky, které ani za dvacet let z paměti nezmizí, jakožto i pohádka :) a budu je jednou pouštět svým dětem :)(6.4.2009)

 • Mariin
  ***

  Nebýt tam pohledné dvorní dámy Anny Wetlinské a princezny Ivany Andrlové, nevydržel bych se dívat ani chvilku. Upocený a uřvaný Menšík jako král se mi vůbec nelíbil, nebylo to ani vtipné. Slabé tři hvězdičky! A to mám pohádky rád.(18.1.2009)

 • Tommassi3
  ****

  "Milé dvorní dámy, když ty vaše krásné hlavinky měly tak dlouho volno, snad by v nich alespoň teď mohla vzniknout nějaká myšlenka.. Podívejte se do přírody !! I ty makovice alespoň jednou do roka zachřestí.." ;)(24.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace