Dětská hra 3

Detská hra 3

Horor / Komedie / Thriller

USA, 1991, 90 min

• tron

„Nikto si už na toho malého smrada nespomenie. Všetkým je to fuk.“ Najhoršie na DETSKEJ HRE 3 je, že je príšerne nudná. Umiestniť dej na chlapčenskú vojenskú akadémiu by ešte vyhovovalo, ale celé to odsýpa pomaly, je to nudné, rutinne nakrútené, stereotypne obsadené i napísané... ja vám neviem. Čas však ukázal, že to môže dopadnúť aj horšie. Že legendárna vraždiaca bábika Chucky (s hlasom Brada Dourifa) sa môže dočkať bohužiaľ i vyložene trápnej paródie na samú seba (CHUCKYHO NEVESTA a CHUCKYHO SEMENO). Takže radšej nudná trojka, ako neznesiteľne nevtipná štvorka s päťkou.(28.11.2004)

• Pro-EaZzy

Jedno z nejzbytečnějších pokračování.(15.3.2009)

Chucky je prostě výborný charakter, který svými hláškami dovede výborně bavit i potřetí. :)(12.11.2012)

• Renton

Už opravdu zbytečné pokračování, které po dvou ucházejících a zábavných částech v podstatě nepřináší nic nového. Producentská trilogie ($$$] je doufám završena.. Sbohem Chucky.(17.4.2005)

• MM_Ramone

Duša vraha Charlesa Lee Raya je stále uväznená v tele umelohmotnej panenky Good Guy. Za pomoci čiernej mágie sa pred svojou smrťou prevtelil do tejto hračky. Bolo to provizórne, dočasné, núdzové riešenie. Chce sa stať znova človekom. To sa mu môže podariť jedine prostredníctvom obety života Andyho Barclaya. Jemu totiž ako prvému prezradil svoju pravú totožnosť. Už dva razy sa pokusil Andyho zabiť a reinkarnovať sa do jeho tela. Nepodarilo sa mu to. Andy je už teenager. Stal sa kadetom vojenskej školy v Kente. Chucky sa vyberie za ním, aby konečne ukončil túto "Detskú hru". **(27.1.2016)