Dětská hra 3

Detská hra 3

Horor / Komedie / Thriller

USA, 1991, 90 min

• Dale

Celý čas som veril, že to bude lepšie a nejaké tie hviezdičky dám, no bolo to čoraz horšie. Ledva som to dopozeral. Tvorcovia sa pokúsili spojiť drámu z vojenského prostredia a horor a nakoniec to nebolo ani jedno. Absolútna blbosť, na ktorej nebolo vonkoncom nič hororové. Pokojne to mohli vyšielať v sobotu ráno v rámci Kakaa. Predchádzajúce časti som nevidel, no snaď boli lepšie.(20.3.2004)

• petero

Ani hororová atmosféra tu už nieje, aj hlášky už nie sú také pikantné a tie lepšie sú doslova vykradnuté „I´ll be back.“ Zaradenie deja do vojenskej školy nebol veľmi dobrý nápad a Chucky tu ani poriadne nevraždí (jedna obeť dostane infarkt pri pohľade na Chuckyho, ďalší sa len hodí na granát a to že vymení slepé náboje za ostré to nie je zlý nápad ale...) takže nie je o čom.(28.9.2008)

Chucky je prostě výborný charakter, který svými hláškami dovede výborně bavit i potřetí. :)(12.11.2012)

• tron

„Nikto si už na toho malého smrada nespomenie. Všetkým je to fuk.“ Najhoršie na DETSKEJ HRE 3 je, že je príšerne nudná. Umiestniť dej na chlapčenskú vojenskú akadémiu by ešte vyhovovalo, ale celé to odsýpa pomaly, je to nudné, rutinne nakrútené, stereotypne obsadené i napísané... ja vám neviem. Čas však ukázal, že to môže dopadnúť aj horšie. Že legendárna vraždiaca bábika Chucky (s hlasom Brada Dourifa) sa môže dočkať bohužiaľ i vyložene trápnej paródie na samú seba (CHUCKYHO NEVESTA a CHUCKYHO SEMENO). Takže radšej nudná trojka, ako neznesiteľne nevtipná štvorka s päťkou.(28.11.2004)

Tak nevím, líbilo se mi to o malinko víc než druhý díl, ovšem na první to nemá - a co se zábavnosti týče, stejně se mi nejvíc líbily dvě moderní pokračování. THIS MEANS WAR!(5.3.2009)

• - Jedná se o první film v sérii, ve kterém byly Chuckyho pohyby zdokonaleny počítačem. (Lajty)

• - Na post režiséra bol zvažovaný Peter Jackson. (Stefan Deryck)

• - Spoiler: Počet obetí vo filme je 7. (Stefan Deryck)