poster

Barva noci

 • USA

  Color of Night

 • Slovensko

  Farba noci

Mysteriózní / Romantický / Thriller

USA, 1994, 121 min (Director's cut: 140 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pohrobek
  *

  Podle mého mínění není Willis vůbec žádný herec, role psychiatra (nebo psychologa, psychoanalytika či čeho) mu přesto sedne asi nejhůře. Jeho herecký projev je tak neskutečně ubohý, že ho zastiňuje kdejaký průměrný herec či herečka. Autorem scénáře je snad také on, protože ve filmu není jediná zapříčeněná nebo alespoň odůvodnitelná zápletka. Je pravda, že konec mě překvapil, i když ne úrovní, na kterou jsem si za předchozí desítky zbytečných minut už stačil přivyknout.(15.10.2004)

 • Mikita
  ***

  Pokaždý zapomenu, jak to dopadne a pokaždé jsem překvapená. :)(25.2.2014)

 • kingik
  ***

  Filmy Bruce Willise se dělí do dvou skupin. Thriller a akční. Tenhle spadá do skupiny mírně nadprůměrný thriller a je na něm znát určitá rezignace tvůrců, kteří jako by si sami byli vědomi, že tohle nebude úspěšný film. A taky nebyl. Námět o vraždách, které má na svědomí někdo z klientů prominentního psychologa zněl dobře, ale Bruce Willisovi se nedá věřit, že hraje psychologa. Marně se snaží dostat se celou dobu do své postavy a sžít se s ní. Když už Willis hraje mizerně, tak by to mohlo být lepší na jiné frontě. Ano, pár vražd, zejména ta úvodní vypadá dobře, docela dobrá je i tajemná atmosféra a Jane March je velmi neokoukaná herečka. Není to však tak horké s označením erotický thriller, protože pokud pomineme obnaženou scénu Willisova přirození v bazénu, už větší porce erotického dusna se nedočkáme. Nenudil jsem se, množství scén bylo originálních a závěrečné rozuzlení, kdo je skutečným vrahem, jsem bez problému odhalil. Je však škoda, že tvůrci nebyli důslednější a na filmu si nedali více záležet. 60%(23.12.2011)

 • klerik
  ***

  Film hrajúci sa na ZÁKLADNÝ INŠTINKT, ktorý však nemá dostatočné napätie ani nie je dostatočne mrazivo-erotický. Legendárna (?) scéna, kde Bruce ukáže penis, je síce fajn, ale celkovo je to dosť rozpačité...(5.12.2006)

 • genetique
  ***

  Celkom príjemný mrazivý a na tých správnych miestach šteklivý thriller, ktorý svojou obyčajnosťou neprekvapí snáď nikoho. Jane March a jej druhá a posledná slávna rolička, škoda, že potom už o lolitky nebol taký záujem. Našťastie o Willisa áno. 55%.(6.3.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace