poster

Barva noci

 • USA

  Color of Night

 • Slovensko

  Farba noci

Mysteriózní / Romantický / Thriller

USA, 1994, 121 min (Director's cut: 140 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  *

  Kdo kdy řek, že Bruce Willis hraje jen ve slušných filmech, tohle je sračka na entou a to celé na druhou. Je hezký že Bruce je tu drsnej až na půdu, ale celkově příběh, zpracování a zbytek herců neherců je jeden velkej hnus na který člověk radši chce okamžitě zapomenout. Tady prostě Willis trošku přestřelil, ale to se může stát každému, on si to rok na to stejnak zpravil v 12ti Opicích. Ale tomuhle filmu se fakt pro příště vyhnu velikánský obloukem.(11.5.2009)

 • Turiec
  **

  Mohol by to byť celkom dobrý triler, nebyť prehnaného a zbytočne násilného záveru.(16.8.2004)

 • ScreamJay
  **

  Hmmm, hmmm. Koukám že v denním tisku uváděná definice filmu jakožto „erotického“ thrilleru se zase jednou o řádnej kousek sekla. Ono možná kvůli té jedné zde zmiňované scéně to k tomu vybízí, ale jinak se jedná o klasický thriller jenž se tváří téměř po 90% svého děje jako laciná televizní fraška. Bruce Willis v roli jenž předznamenává Šestý smysl, čiliže jako psychiatr vede velmi zvláštní skupinku lidí, kde nikdo není zcela normální. Jak vidmo včetně Bruce samotného. Do té stěžejní automobilové honičky, kterou film začíná pomalinku gradovat je to nuda k uchrápání. Jediný co mě trochu pobavilo byl Lance Henriksen, kterýho jsem vůbec nepoznal. Až právě od té honičky se něco začne dít a z bláta a marastu hutnýho podprůměru se díky absolutnímu závěru dostávám na dejme tomu podprůměr. Jane March je sice holka pěkný, to ne že ne, ale přeci jen k Willisovi mi nesedla, stejně jako celý tenhle film. Máte-li rýmu, tak svůj pečlivě připravenej popcorn utopíte v hlenu, páč zaberete po prvních 20ti minutkách. Na scénu z bazénem si nastavte budíka a pak ještě na ten závěr. Takže vychází celkově asi 30 až 35 minut dobré zábavy. Na dvouhodinovej film je to ale žalostně málo ne? Tudíž dvě hvězdičky a dobrou...(12.10.2004)

 • dopitak
  ****

  Jane March a její odhalené scény jsou na 6*. Asi bych přepsal scénář, vyhodil postavu bratra a skončil odhalením a vinu shodil právě na tuhle postavu. Smažte někdo POMův obsah, který nepřímo vyzrazuje něco, co divák dlouho vědět nemá. Doma jsme na to přišli na základě dabingu, že dvě postavy mluvily stejným hlasem. Konec je zbytečně motaný, stříhal bych, ale celkově skoro spokojenost.(12.3.2016)

 • Stegr

  Zlaté maliny 1994 - 1x - Nejhorší film...(1.11.2008)

 • - Ve scéně, kdy spolu jdou Bill (Bruce Willis) a Rose (Jane March) poprvé na kávu a odchází z restaurace, líbají se při čekání na taxi. Bill poté sundá Rose ramínko šatů a sahá ji na ňadra. Hned po střihu má však Rose ramínka na svém místě. (Pepy)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace