Barva noci

Color of Night

Farba noci

Mysteriózní / Romantický / Thriller

USA, 1994, 121 min (Director's cut: 140 min)

• Pohrobek

Podle mého mínění není Willis vůbec žádný herec, role psychiatra (nebo psychologa, psychoanalytika či čeho) mu přesto sedne asi nejhůře. Jeho herecký projev je tak neskutečně ubohý, že ho zastiňuje kdejaký průměrný herec či herečka. Autorem scénáře je snad také on, protože ve filmu není jediná zapříčeněná nebo alespoň odůvodnitelná zápletka. Je pravda, že konec mě překvapil, i když ne úrovní, na kterou jsem si za předchozí desítky zbytečných minut už stačil přivyknout.(15.10.2004)

• Stegr

Zlaté maliny 1994 - 1x - Nejhorší film...(1.11.2008)

• StarsFan

Šílenej film... Ani nějak nechápu, co měl ten konec znamenat. S P O I L E R Takže Rose, se kterou Bruce chodil, byla vlastně Bonnie, nejlepší kamarádka jeho pacientky Sondry, taky milenka dalších dvou pacientů a zároveň Richie sedící s nimi v místnosti, který vlastně byl už dávno mrtvý. A všechny zabil Dale, bratr Richieho, jehož motiv k vraždě jsem doteď jaksi nepochopila... Hmmm... Jedna hvězdička za neuvěřitelně zábavnej a nepochopitelnej scénář, druhá za penis Bruce Willise :-)(30.7.2007)

Pokaždý zapomenu, jak to dopadne a pokaždé jsem překvapená. :)(25.2.2014)

Mnohými prehnane zatracovaný, pre mňa námetovo pútavý a režijne nadpriemerný film. Jasné, je to ďalší thriler patriaci do triedy neoriginálnych vyvražďovačiek zaváňajúcich nenávideným klišé, no ja som ho jednoducho nebrala prehnane vážne a tá myšlienka s rozdvojenou osobnosťou nebola až taká nehanebná. Navyše, tej živočíšnej rozkoši medzi Brucom a Jane nejde nič vyčítať :-)(26.7.2009)