poster

Vymítač ďábla III

 • USA

  Exorcist III, The

 • slovenský

  Vyháňač diabla 3

Horor / Drama / Thriller

USA, 1990, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Campbell
  ****

  Poměrně slušné pokračování, které má jednu chybu, a to že je poměrně dlouhé a občas zavání nudou. Nicméně film jako celek se mi moc líbil, sice to není klasický vymítač jak ho známe, ale i tak dokáže zaujmout a skvěle nahodit atmosféru. Hudba je povedená a konečně uslyšíme klasický Theme který ve dvojce zoufale chyběl. Navíc tenhle film se může pochlubit naprosto famózním Bradem Dourifem, kdyby neměl Chuckyho určitě bych si ho nejvíc pamatoval odsud, vážně skvěle zahraná role. Třetí díl se povedl, sice to není nějak extra film, ale koukat se na něj dá v naprostém pořádku.(5.10.2010)

 • LiVentura
  ***

  Velmi zdlouhavý a utahaný příběh o kriminalistovi, který se musí v důsledku vyšetřování několika zvláště brutálních vražd postavit samotnému "satanovi"...(22.6.2012)

 • Pilda17
  **

  Přes dlouhé přemlouvání jsem se pustil do dalšího dílu exorcismu. Po obrovském zklamání a to druhém díle, přišlo menší zlepšení. Velká chyba byla délka a to 105 minut, protože se člověk ze začátku dost nudí. Hodně dlouho trvá než se vše rozjede. Minimálně do závěru nebo spíš kvůli závěru stačí počkat, protože ten stál za pochvalu. Kdyby se vše chytlo daleko dřív mohlo být hodnocení lepší, ale bohužel. Exorcist III je tedy o něco lepší než předchozí druhý díl, ale jedničce nesahá ani po paty.. 4/10 = 45%(23.1.2012)

 • paascha
  ***

  Režie: William Peter Blatty(14.11.2006)

 • Bloody13
  ***

  Po nezdařilé dvojce velice příjemné překvapení. Autor Exorcisty W. P. Blatty se po minulém dílu asi pěkně zhrozil, takže si trojku natočil sám, a nutno říct, že se mu povedlo navázat na jedničku tím nejlepším způsobem. Sice už to není čistokrevný horor, spíše taková mysteriózní detektivka, ale tohle vůbec nevadí. Pátrání po brutálním vrahovi, co měl být mrtvý už třicet let, budí hrůzu svým nemocničním prostředí, kde dochází k novým vraždám, a kde se šílené babky prohánějí po stropě. Hlavní detektiv byl sympaťák, Brad Dourif slušně využitý, a krom vymítacího a trochu krvavého finále jsou tu dvě mimořádně povedené lekačky.(26.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace