poster

Air America

 • USA

  Air America

 • slovenský

  Air America

Akční / Komedie / Válečný

USA, 1990, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • D.Moore
  ****

  Povedená oddychová komedie s vážnějšími chvilkami, které dávám 3,5 hvězdy zaokrouhlené nahoru za dvě dokonalé scény nouzového přistání (hlavně za tu s letadlem) a za závěrečnou schovávanou. Gibson a Downey jsou ve svých rolích výborní, Spottiswoode si s nimi i s letadýlky a vrtulníky rozumí dobře... Kdyby scenáristé přidali více humoru a rýpání do válečné politiky USA a vynechali zbytečné postavy (Nancy Travis, Gibsonova rodina), mohly ty čtyři hvězdy klidně být i čisté.__P.S. Air America je nutno (!) vidět v původním znění a neořezaném obrazu. Český dabing je neskutečně zprasený (především co do zvuku), a tak se není proč divit všem, kteří film sledovali v TV a nudou či vzteky skoro zemřeli.(25.9.2010)

 • lesumir
  ****

  Trošičku nezáživný příběh, který se snaží tvůrci okořenit výbuchy křídel a drogových skladů, plameny a prodejem zbraní, ale napětí nebo nějaké akční okořenění? To jaksi nic. Mel Gibson je prostě sympaťák a v každé roli ho prostě žeru!(4.12.2010)

 • Hal_Moore
  *****

  Zase se jednou Melovi něco podařilo. Již poněkolikáté se mi stalo, že jsem díky csfd očekával srajdu, a ono přitom jde o velice povedený film. Nejspíš to bude Melem Gibsonem (když já ho mám tak rád). A taky Downeym, kterému to s Melem jde samo od sebe a jde o (po Smrtonosné zbrani) nejlepší ústřední dvojici. Sranda to je taky (jedna z nejvtipnějších scén na začátku - sestřelení nákladního letadla puškou), pár hlášek taky zazní a vše se to odehrává v tak nějak přitažlivém prostředí.. Zase jednou musím vyvenčit hvězdičky.(31.12.2006)

 • Fiftis
  ***

  Očakával som od tohto snímku, že to nebude nič moc. Avšak po chvíli, kedy sa na plátne spoločne stretnú mladý Robert Downey Jr. a Mel Gibson, tak sa rozbieha celkom zábavná komédia. Je to zaujímavá vojnová porcia s dobrým hereckým obsadením a dobrými hláškami. Akčná komédia ako vyšitá. Obaja hrdinovia sa pohybujú v ťažkých aj ľahších okamihoch vo filme s úplnou suverenitou. Najmä Mel Gibson tu podáva podľa mňa jeden zo svojich najlepších výkonov.(3.2.2015)

 • Jino
  ***

  Průměrná akční komedie, která mě rozesmála jen v některých momentech. Neříkám, že je to nuda, ale přece jen jsem od Mela Gibsona čekal víc. O to víc mě příjemně překvapil Robert Downey Jr. Kdo hledá ve filmu nějaký hlubší smysl, bude asi míň zklamán než ten co se chce bavit. Je to takový šedý průměr. 55%(22.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace