• slovenský

Akční / Komedie / Válečný

USA, 1990, 112 min

Dvě herecké hvězdy, krásná příroda Laosu, létající prasata a drogy... Z historického hlediska jde o parádní kousek, kdyby se tihle dva sešli ve filmu dneska šlo by o událost roku. Downey i Gibson hrajou solidně, ale nic extra nepředvádí. Celý film má ale příjemně old-schoolový nádech a titulky osvětlující děj po filmu tentokrát nabízejí něco víc než nudný konec. Klidně by teď mohla vzniknout dvojka mapující situaci kolem výhry Thajské státní loterie.(27.7.2011)

"Sme ÚVP ! - Cože ?!? - Sme ÚVP ! Prostě úplně v prdeli chápeš !" Jo tak tohle je přesně ten typ filmu, který člověk hledá, když potřebuje akční, vtipný a podařený výplach mozku u kterého prostě jenom vypne a užívá si film. Downey Jr. byl pro mě největším tahounem filmu a zazdíval Mela Gibsona, kterého moc nemusim. Film byl prošpikovaný akcí a boreckými hláškami a všem milovníkům akčního žánru ho jen doporučuju.(9.3.2013)

Trošičku nezáživný příběh, který se snaží tvůrci okořenit výbuchy křídel a drogových skladů, plameny a prodejem zbraní, ale napětí nebo nějaké akční okořenění? To jaksi nic. Mel Gibson je prostě sympaťák a v každé roli ho prostě žeru!(4.12.2010)

Jeden z vynikajicich filmu vubec super, rad jsem tento film videl a rad ho zase uvidim :)(5.7.2010)

• sepp

Nudny pribeh a zpracovani, ktere nedokaze nicim zaujmout. zrejme nejslabsi snimek Mela Gibsona.(4.9.2003)