poster

Air America

 • USA

  Air America

 • slovenský

  Air America

Akční / Komedie / Válečný

USA, 1990, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lesumir
  ****

  Trošičku nezáživný příběh, který se snaží tvůrci okořenit výbuchy křídel a drogových skladů, plameny a prodejem zbraní, ale napětí nebo nějaké akční okořenění? To jaksi nic. Mel Gibson je prostě sympaťák a v každé roli ho prostě žeru!(4.12.2010)

 • Lavran
  ***

  Pohoda, pohoda a nic než výšková pohoda ve svižném a dokonce i vtipném hávu, kterou táhne sympaticky nesourodý párek špičkujících se pilotů v podání dvou hereckých es. Prostě bezva volba k odreagování, která nemůže nic pokazit.(26.4.2008)

 • sepp
  **

  Nudny pribeh a zpracovani, ktere nedokaze nicim zaujmout. zrejme nejslabsi snimek Mela Gibsona.(4.9.2003)

 • Kaka
  **

  Zcela jistě jeden z nejslabších filmů Mela Gibsona. Zápletka prakticky žádná, akce minimum a jako válečná satira to taky zrovna dvakrát dobře nefunguje. Až zbytečný film řekl bych. Navíc ve všech aspektech tak šíleně nevýrazný, až to hezké není. Herecké výkony víceménně nulové a vtipných scén je tam jako šafránu. Akce poměrně solidně natočená, avšak na akční film jí není dost. Na čistokrevnou komedii je tento snímek zase až příliš tématicky závažný. Vzniká tak žánrový mutant, kterému je nejlepší se vyhnout. Spottiswoode umí mnohem lépe.(7.5.2006)

 • Skip
  ***

  Komedie, v níž toho není moc k smíchu a akčnosti se taky moc nedostává. Je to takový průměrný hybrid dvou žánrů, který sice úplně nenudí, ale k tomu, aby aspoň pobavil, má taky docela daleko.(10.9.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace