Trhák pana Bowfingera

Bowfinger

Trhák pána Bowfingera

Komedie

USA, 1999, 93 min

Není to film, který změní život, který odkryje novou filosofii, který něčím duchovním obohatí. Je to prostě jen film, který vzdává hold filmařině. A je to prdel.(26.12.2009)

Rozumím tomu že ve své době tohle znamenalo návrat Eddieho Murphyho. Scénář filmu je jedním slovem skvělý. No uznejte nápad natočit film s hvězdou akčních filmů aniž by o tom dotyčná ikona cokoliv tušila. Teď už vlastně zbývalo pouze čekat kdekoliv ve křoví nebo na podzemním parkovišti na své záběry. U filmu jsem se místy skvěle bavit, škoda trošku nevyrovnanosti. Robert Downey Jr. i přes svou pidi postavu těžko přehlédnutelný. PS: Dostal jsem vás čůr.ci!(1.1.2010)

• Renton

Scénář: Steve Martin .. Kdy u nás budou mít premiéru Padělané kabelky a ninjové.? :-)(25.8.2004)

Dobrá komedie je to něco mezi 3-4 hvězdy ale za Eddieho a za závěr dávám 4 i kdyz Steve Martina v lásce moc nemám.(14.6.2010)

Když dojde ke spojení dvou hvězd Eddie Murphy a Steve Martin, tak se můžou stát přesně dvě věci. Buď slušná podívaná nebo objednávka rakve pro bezmocné producenty. Tady nás čeká (naštěstí?) ta první možnost, ale je to dle mého názoru z velké části režisérova zásluha, jelikož scénář dosti pokulhává.(17.7.2005)