Crossfire

Epizody(3)

Svět Jo se zhroutil. Ozbrojení útočníci totiž napadli luxusní španělský hotel, kde tráví dovolenou s rodinou a přáteli. Jejich životy jsou v ohrožení a na povrch vyplouvají temná tajemství. (Canal+ Action)

GalaktikHero odpad!

V tomto seriále je všetko zle. Je možné, aby sa v jednom hoteli vyskytovalo toľko sprostých ľudí pokope? Ale áno, keď si spomeniem na niektoré dovolenky, ktoré som absolvoval, tak môže! Ale to neznamená, že sa na takých tupcov budem pozerať aj v nedeľu večer! Tam sú sprostí aj tí teroristi aj ich obete! Jediný priemerný "záklaďák" z pred 30 rokov by tam urobil krátky proces s "teroristami" a všetkých zachránil rýchlejšie ako Bruce Willis. ()

Arsenal83

Chronická nuda, kde prvá polhodina celého seriálu ešte dáva nádej na niečo veľké, potom už cítite zápach a nakoniec sa z toho vykľuje trápna citová melodráma. Terorizmus najprv vôbec nechápete, ľudia zmierajú len tak a účelovo, v podstate dve hodiny sa v hoteli nedeje vôbec nič len uteká a strieľa. Bez zmyslu. No a potom na záver zistíte, že v Británii sú už tie páry väčšinou kmeňového charakteru a ženskú keď svrbí, tak hlavne pri Afrike, ale tej najcentrálnejšej. ()

• Žena v kroksoch, ktorá bola schovaná za závesom, bola skutočná hotelová chyžná pracujúca na mieste a nie herečka. (Arsenal83)
  • Zábery z rezortu boli natočené v rezorte Sandos San Blas na juhu Tenerife. (Arsenal83)