A co Bob?

Scénografie:

Leslie Dilley

Kostýmy:

Bernie Pollack

80% Náramná komedie, se skvělými výkony. Opravdu mohu jenom dopručit. K pokukání.(15.9.2011)

Je to typ komedie, která se líbí snad všem. Murray se skvěle vetřel do vysoce postavené rodiny a všechny tam rozhádal. Byla to parádní podívaná. Vždycky má největší rozum otec, tak to má být. Murray se umí vždy skvěle zabydlit v jakékoli roly, je to jako Dany de Vito. Smál sem se až do polední chvíle a to i v titulkách, kde bylo závěrečné zhodnocení.(28.12.2006)

• Šandík

Nemám rád bláznivé komedie. (Snad s vyjímkou filmů jako je „Černá kočka, bílý kocour“ od Emira Kusturici, což však také zdaleka není jen bláznivý film)(28.12.2006)

Chudák Bob měl snad všechny možné fóbie, které psychiatrie pojmenovala a určitě měl nějaké, které pojmenovat ještě nestačila. Byl jako velké dítě. Fandila jsem mu, když měl nastoupit do autobusu. Bill Murray byl skvostný.(11.7.2008)

Jedna z nejlepších komedií co jsem kdy viděl. Bob je naprosto nechytatelný.(9.3.2009)

• - Dům, ve kterém dr. Marvin trávil dovolenku se svou rodinou, se nacházel ve Virginii u jezera Smith Mountain. (HellFire)

• - Julie Hagerty je jen o deset let starší než její filmová dcera Kathryn Erbe. (Karlos80)

• - Frank Oz chtěl, aby Leo Marvina hrál Patrick Stewart. (Karlos80)