A co Bob?

Scénografie:

Leslie Dilley

Kostýmy:

Bernie Pollack

Bill Murray je boh,totalne howadoooooooooooo:)))), fatk typek ktory nema problem s total ziadnou postavou, a to co videl od neho dnes....to ma poser:)! Ted na nedelne odpoludnie si ani neviem predstavit lepsi filmik:))),presne taketo neco hladal...total sa vypnut, a Bob mi to dnes sprostredkoval:)...nadhera, uz dlho nezhliadol nieco, de som sa bavil s usmevom celych 99minut...for me pat hviezd,nazdar(23.3.2008)

Jedna z těch mála komedií, u kterých se až třískám smíchy. Murray je v roli "zvláštního" Boba nezapomenutelný, stejně jako Dreyfuss v roli jeho "trpělivého" doktora...(27.10.2002)

Neodbytný pacient dokáže udělat psychiatrovi ze života peklo. Murray i Dreyfuss ze sebe ždímou svůj komický talent jak jen to jde, a hlavně jim tenhle filmek vděčí za své nepopiratelné kvality. Trochu mě na něm ale mrzela až příliš předvídatelná zápletka.(28.12.2006)

To říkám pořád, že někdo, kdo se považuje za "normálního" nemůže zákonitě bejt dobrej psycholog:D Kor když se navíc tváří a chová, že jsou na něj všecky fóbie světa krátký a na jimi trpící lidi nahlíží z pomyslný lávky... ale tak jednou sme halt tím Homo sapijéns a náš mohutný mozek ten nás asi zabijé, když to všecko nebudem brát s humorem především! Murray s Dreyfussem jsou bezvadný tahouni, voba je žeru, takže za 5 hvězd ať nežeru;) "Dětské krůčky k výtahu... dětské krůčky do výtahu... sem ve výtahu!:) ...ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!:-O"(4.10.2012)

• Radiq

Asi tak 3 hodně dobrý fóry, ale zbytek je spíš jenom tak k usmání, než k smíchu. Murray skvěle hrraye, Dreyfuss celkem taky, ale mohli do té role dát šílenějšího ksichta (v jinejch rolích mi sedí, ale tady prostě ně).(12.9.2008)