A co Bob?

Scénografie:

Leslie Dilley

Kostýmy:

Bernie Pollack

Tak tenhle typ humoru, respektive příběhu mě moc nenadchnul.(6.3.2012)

• xxmartinxx

Nesnáším filmy, kde postava A otravuje postavu B, aby se z nich nakonec stali přátelé. Tohle ošetřuje jen výborné obsazení, ve smyslu Murray.(10.12.2009)

Je to typ komedie, která se líbí snad všem. Murray se skvěle vetřel do vysoce postavené rodiny a všechny tam rozhádal. Byla to parádní podívaná. Vždycky má největší rozum otec, tak to má být. Murray se umí vždy skvěle zabydlit v jakékoli roly, je to jako Dany de Vito. Smál sem se až do polední chvíle a to i v titulkách, kde bylo závěrečné zhodnocení.(28.12.2006)

Scenár a Bill Murray síce zo začiatku pripomínajú veľmi kvalitnú, zohranú a podarenú dvojicu, no postupom času divák zistí, že opakovaná sranda už nie je vtipná. Jednoducho film nemôže zostať a stagnovať na tom istom vtipe po celý čas. A aj keď sa prostredníctvom pár situácií podarí vykresliť úsmev na tvári, ostáva to len pri príjemnej oddychovačke. 70%.(30.7.2007)

ked komedie boli aj intelegetne. (sort of)(10.3.2012)

• - Leo Marvin je psychiatr, jehož děti se jmenují Anna a Sigmund. Jedná se samozřejmě o odkaz na světově proslulého psychiatra Sigmunda Freuda a jeho dceru, dětskou psycholožku Annu Freud. (HellFire)

• - Frank Oz chtěl, aby Leo Marvina hrál Patrick Stewart. (Karlos80)

• - Poslední film Rogera Bowena. (HellFire)