A co Bob?

Scénografie:

Leslie Dilley

Kostýmy:

Bernie Pollack

Bill Murray je výborný psychopat, ale jako celek mně to nebavilo zdaleka tolik, jak jsem čekal. Ale viděl jsem to s českým dabingem a ten podle mých zkušeností zabije minimálně půlku fórů (slabší filmy obvykle zabije úplně). Zatím tři kousky a uvidíme, až to někdy uvidím v originále, třeba ještě změním názor.(5.2.2012)

Hodně příjemná komedie, která mi tak nějak přiblížila skvělého komika Billa Murraye, který zde hraje bravurně. Jeho spojení s Richardem Dreyfussem je zajímavé, ostatně jako samotná Dreyfussova role, která mu padla jako ušitá a dělá z něj takového pomyslného záporáka filmu. Konec mi přišel možná až moc bláznivý, ale nejspíš to byl účel. Rozhodně doporučuji pro výborné pobavení.(10.7.2011)

Bill Murray je neskutočne úžasný komik, pri jeho recitovaní "his favourite poem" som sa skoro pocikala od smiechu. Aby ste mi porozumeli - predstavte si Billa, považovaného za šialeného, pred skupinou psychoterapeutov, pri tom ako vraví: "Roses are red, violets are blue, I'm a schizophrenic, and so am I". Tých situácií však na mňa bolo priveľa, čo si vyžiadalo strhnutie jednej hviezdičky.(27.2.2009)

Jedna z těch mála komedií, u kterých se až třískám smíchy. Murray je v roli "zvláštního" Boba nezapomenutelný, stejně jako Dreyfuss v roli jeho "trpělivého" doktora...(27.10.2002)

• Šandík

Nemám rád bláznivé komedie. (Snad s vyjímkou filmů jako je „Černá kočka, bílý kocour“ od Emira Kusturici, což však také zdaleka není jen bláznivý film)(28.12.2006)

• - Poslední film Rogera Bowena. (HellFire)

• - Frank Oz chtěl, aby Leo Marvina hrál Patrick Stewart. (Karlos80)

• - Julie Hagerty je jen o deset let starší než její filmová dcera Kathryn Erbe. (Karlos80)