poster

A co Bob?

 • USA

  What About Bob?

 • slovenský

  A čo Bob?

Komedie

USA, 1991, 99 min

Režie:

Frank Oz

Scénář:

Tom Schulman

Hudba:

Miles Goodman

Producenti:

Laura Ziskin

Střih:

Anne V. Coates

Scénografie:

Leslie Dilley

Kostýmy:

Bernie Pollack
(další profese)
 • Duotone28
  *****

  Bill Murray je boh,totalne howadoooooooooooo:)))), fatk typek ktory nema problem s total ziadnou postavou, a to co videl od neho dnes....to ma poser:)! Ted na nedelne odpoludnie si ani neviem predstavit lepsi filmik:))),presne taketo neco hladal...total sa vypnut, a Bob mi to dnes sprostredkoval:)...nadhera, uz dlho nezhliadol nieco, de som sa bavil s usmevom celych 99minut...for me pat hviezd,nazdar(23.3.2008)

 • Tom Hardy
  ****

  Jedna z těch mála komedií, u kterých se až třískám smíchy. Murray je v roli "zvláštního" Boba nezapomenutelný, stejně jako Dreyfuss v roli jeho "trpělivého" doktora...(27.10.2002)

 • anais
  ***

  Neodbytný pacient dokáže udělat psychiatrovi ze života peklo. Murray i Dreyfuss ze sebe ždímou svůj komický talent jak jen to jde, a hlavně jim tenhle filmek vděčí za své nepopiratelné kvality. Trochu mě na něm ale mrzela až příliš předvídatelná zápletka.(28.12.2006)

 • Wheelcrusher
  *****

  To říkám pořád, že někdo, kdo se považuje za "normálního" nemůže zákonitě bejt dobrej psycholog:D Kor když se navíc tváří a chová, že jsou na něj všecky fóbie světa krátký a na jimi trpící lidi nahlíží z pomyslný lávky... ale tak jednou sme halt tím Homo sapijéns a náš mohutný mozek ten nás asi zabijé, když to všecko nebudem brát s humorem především! Murray s Dreyfussem jsou bezvadný tahouni, voba je žeru, takže za 5 hvězd ať nežeru;) "Dětské krůčky k výtahu... dětské krůčky do výtahu... sem ve výtahu!:) ...ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!:-O"(4.10.2012)

 • Radiq
  **

  Asi tak 3 hodně dobrý fóry, ale zbytek je spíš jenom tak k usmání, než k smíchu. Murray skvěle hrraye, Dreyfuss celkem taky, ale mohli do té role dát šílenějšího ksichta (v jinejch rolích mi sedí, ale tady prostě ně).(12.9.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace