poster

A co Bob?

 • USA

  What About Bob?

 • slovenský

  A čo Bob?

Komedie

USA, 1991, 99 min

Režie:

Frank Oz

Scénář:

Tom Schulman

Hudba:

Miles Goodman

Producenti:

Laura Ziskin

Střih:

Anne V. Coates

Scénografie:

Leslie Dilley

Kostýmy:

Bernie Pollack
(další profese)
 • Ivoshek
  ***

  Bill Murray je výborný psychopat, ale jako celek mně to nebavilo zdaleka tolik, jak jsem čekal. Ale viděl jsem to s českým dabingem a ten podle mých zkušeností zabije minimálně půlku fórů (slabší filmy obvykle zabije úplně). Zatím tři kousky a uvidíme, až to někdy uvidím v originále, třeba ještě změním názor.(5.2.2012)

 • triatlet
  ****

  Oddechová komedie, která skutečně některými dialogy a scénami (s rybičkou) rozesměje. Vhodně jsou zvolení herečtí protagonisté, divák jim ty ztřeštěnosti věří. Navíc příběh nastavuje zrcadlo - uhlazeného chování psychiatra a bláznivého počínání jeho pacienta. Závěrečná jízda a pokus o terapii smrtí sice působí šroubovaně, ale má význam vzhledem k samotnému závěru (na svatebním obřadu) - "Táta se vrátil!" - a k následujícímu dovětku v titulcích.(19.6.2010)

 • paascha
  ***

  Murray v tradičním nálevu, Dreyfuss netradičně vtipný:-))(9.7.2007)

 • freddy
  ****

  Vysoce kvalitní a zábavná komedie, která mne dokázala velmi pobavit. Viděl jsem tenhle film jako dítě, když mi bylo nějakých 10 let, a od té doby jsem to neviděl, až teď, ve svých 20 letech... Za těch 10 let jsem už zapomněl děj a ani na jednu scénku si nepamatoval, ale co jsem si pamatoval je, že jsem se tehdy jako dítě u toho velmi bavil, a bavil jsem se i teď. Toto je úžasné, vtipné, zábavné, originální, neotřelé dílko, které si zaslouží pozornost, protože dokáže bavit od začátku dokonce. Je tu jedna z geniálních rolí Billa Murraye a exceluje zde i Richard Dreyfuss. Tohle je jedna velká jízda a mne to bavilo po celou dobu... Dávám čtyři hvězdičky, i když vlastně nevím, proč jednu hvězdičku ubírám, asi je to proto, že komedie většinou vysoce nehodnotím a když dám některé komedii čtyři hvězdičky, tak už to je sakra dost...(26.12.2007)

 • Shit
  ****

  Dobrá komedie,ale přišo mi, že už jsem někde něco podobnýho viděl, bohužel i když sem se snažil fakt hustě přemýšlet, tak se mi stejně nepodařilo vzpomenout kde, ono je taky možný, že mi to připomělo tuhle komedii, kterou sem už jednou viděl, no radši si budu myslet, že žádná podobná neni a budu tuhle komedii považovat za originální, vtipnou a se skvělým Billem Murrayem a to na 4* bohatě stačí(28.12.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace