Naivný mladý vojak sa vráti domov na dovolenku a predstaví svojej rodine ako svoju manželku výrazne staršiu ženu. Jeho matka neschvaľuje tento vzťah a núti ho k rozvodu, ale on je zaslepený láskou. Napokon sa manželstvo rozpadne, ale skôr ako sa uskutoční rozvod, sa mladý muž stane obeťou brutálnej vraždy. Jeho matka, presvedčená o vine jeho manželky, sa rozhodne dostať ju pred súd. (oficiální text distributora)

filipP321

Ja mám originál VHS a film má dĺžku 105 minút aj zo záverečnými titulkami, ktoré trvajú približne 1 minutu ... Celkom solídna kriminálna dráma. Natočené na základe skutočnej udalosti. Za mňa *** ()

John80

Film podľa skutočnej udalosti, kde mladý chlapec si vezme staršiu ženu, ktorá si užíva s inými chlapmi až dôjde ku tragickej udalosti 3* ()

hanazu

K opravení obsahu, film má 240 min. Matka Mary vztah svého syna neschvalovala, nejen protože mu bylo 18 a jí 24, ale zejména děva byla volnějších mravů. A celý film je o tom, že po vraždě syna chce Mary získat jeho malou dceru do péče a dokázat, že jeho manželka v tom měla zmalovaný drápky. ()