• sud

Zde je vidět že Arnoldovi už dochází dech a není takový jako za mlada. Charisma sice pořád má, ale když je k tomu děravý scénář a nevýrazná režie, nijak nevynikne. Stojí za podívanou pouze pro Arnoldovy fanoušky, kteří chtějí vidět všechny filmy s ním.(17.6.2006)

Ne není to zdaleka tak hrozný, jak jsem podle hodně nepříznivých reakcí čekala, naopak jsem chvílema uvažovala, že bych tomu mohla hodit ty 4*. Nápad o klonování je hezkej, ze začátku taky celkem zajímavě vymyšlenej, prostředí celkem uvěřitelně vykreslený, i takovej ten hlavní nečekanej zvrat, kterej podobný filmy mít prostě musí, mi přišel naprosto v pohodě (možná taky kvůli unavenosti mýho mozku v jednu hodinu ráno), no a od Arnolda snad nikdo žádnej přelomovej výkon nečeká. Očekávala jsem pohodovej zapomenutelnej thriller o klonování lidí, kterej mě bude bavit, i kdybych ho měla okamžitě na to zapomenout, a tenhle typ thrilleru jsem i zpočátku dostala. Pak se ale děj stal parodií na samotnej film a radost mě hned přešla. A k tomu ještě to moralizování Arnolda v závěru... Musím vám říct, pane guvernére, že jako politik jste skutečně skvělej a s vašimi novo-republikánskými názory vesměs souhlasím, takže vás jako politika ráda uvidím i nadále. Jako herec byste ale měl radši skončit v těch 80. a 90. letech, kdy byly vašemu typu... ehm, herectví filmy speciálně přizpůsobované.(13.5.2007)

Akční hrdinové by si neměli fušovat do řemesla, a dvojrole v béčkových filmech měl vždycky rád Van Damme. Tadyto je fakt blbost s marnou snahou o vizuální vychytávky, kde všichni furt opakujou slovo "sinkording" a tvářej se přitom důležitě. Arnold se podle mě nemusel takhle ztrapňovat.(26.11.2006)

Já si to prostě užil... Není to sice Cameron, ale alespoň ten Arnie tu zůstal... I přese všechny ty boty a kameny, které film divákovi hází pod nohy, je to v podstatě příjemná jednorázovka.(11.12.2009)

• Le_Chuck

Veškerá Šwarcova tvorba za posledné roky stojí za nie veľké, ale malé gulové. Len ma udivuje, že niektorí ľudia sú ochotní mu dať taký honorár. To že on to zobere (a že si vypýta), aj keď vie že to je sračka ma neudivuje. Je to chytrý človek a predovšetkým bussines man, ktorý to má všetko dobre spočítané. A spočítané to má aj tento snímok. Podpriemerná šeď !(27.5.2004)