Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  ***

  Rozpočet $82miliónovTržby USA $34,604,280Tržby Celosvetovo $96,085,477║ Žiadny zázrak sa nekoná ale za to si film splní úrovňou aspoň ten priemer, kde hlavne vyčnievajú masky od profíkov ako je Tom Woodruff a Alec Gillis(robili aj masky na Votrelca, Terminátora či Vesmírnu pechotu) prípadne uspokoja aj trikové efekty, občasná akcia tiež újde a príbehovo sa to dá zniesť. /60%/(19.5.2005)

 • B!shop
  ****

  Na Arnolda krapet nezvyklej film, protoze jeho role neni ciste nepremozitelnej borec, ale spis normalni chlapek, takze jednak nema moc prostoru predvest nakou paradni akci a za druhy se od nej vyzaduje nejaky to hrani a moc dobre mu to nejde. Ale jinak zustava solidni akcni film se zajimavym pribehem, snad jen ta stopaz je lehce prehnana a taky triky se ne vzdy povedly.(11.4.2008)

 • LiVentura
  *****

  To je víc než dobrý film.(16.7.2008)

 • Tuxedo
  ***

  Nadprůměrné sci-fi, které je zajímavé především díky námětu a trikům, ne scénáři nebo hereckým výkonům.(18.4.2005)

 • viperblade
  ****

  Opět další z případů, kdy nechápu to (zbytečně) nízké hodnocení… Ok, film neumí využít plný potenciál zápletky o klonování, hudba stojí za houby a konec je natahovanější než kdejaká žvýkačka, ale upřímně, pokud nepočítám třetího Terminátora je tohle zřejmě poslední film, ve kterém je Arnold takový, jak ho známe a máme rádi. Drsný, starostlivý, pronášející nekompromisní hlášky a vždy připravený nakopat pár zadků. A já se při tom opravdu bavil, takže na poctivých 80 % to vidím s naprostou jistotou. A opravdu, nevěřte zdejšímu hodnocení, není to TAK špatné, jak by se mohlo zdát.(24.6.2011)

 • - Kevin Costner se vzdal hlavní role, protože mu rozvrh natáčení filmu zasahoval do jiného. (CliffLee)

 • - Úvodní citát je z knihy "Genesis", kde je stvořen šestý den Adam. (Terva)

 • - Ve filmu Adam Gibson (Arnold Schwarzenegger) pronese větu “I might be back“. Jedná se o odkaz na slavnou frázi "I'll be back" ze snímku Terminátor (1984). (Rominator)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace