Bullittův případ

• slovenský

Bullittov prípad

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 1968, 113 min

Ani zdaleka ne majstštyk. A už vůbec ne film s nejlepší automobilovou honičkou všech dob. Ovšem poctivá syrová detektivka to jo. A i kvalitní jednohubka může leckdy parádně potěšit - zvlášť když je koukatelná i po 40 letech! 70%(6.2.2010)

Jen prumerna kriminalka - ovsem s naprosto dokonalou automobilovou honickou.(2.8.2002)

Skvělá kriminálka, kterou mám rád pro její "tichost". Neznám jiný tak tichý mainstreamový film. Jsou tu celé bloky ticha i ve scénách, kdy křehká dívka kouká na brutálně zavražděnou mrtvolu. Neuslyšíte tradiční slova "To bys neměla vidět!" či tak něco. A tak je to tady se vším, od honiček, problémy s nadřízenými, romanci, prostě vše v atmosféře ticha a když už, tak aspoň bez zbytečných keců. K tomu tradičně výborný McQueen a zajímavá jakkoli vlastně neobjevná zápletka.(6.3.2005)

Prioritnou motiváciou pre vzhliadnutie Bullitta bola, že vraj (podľa viacerých filmových ankiet) najlepšia automobilová naháňačka všetkých dôb...Hmm, je to vec názoru, mne sa viac páčila napr. naháňačka vo French Connection. Každopádne tieto old-schoolové kriminálky mám veľmi rád, Bullitta považujem za veľmi dobrý priemer s charizmatickým hrdinom...Hlbšie a trvalejšie nadšenie film nezanechá, ale jednoznačne poteší.(22.2.2010)

Vynikající kriminálka, chvílemi se může zdát nudná, ale zábavných scén je tam o mnoho více. Celý film podkresluje excelentní hudba Lalo Schifrina. A ta honička je lahoda pro oko:)(26.7.2007)