Bullittův případ

• slovenský

Bullittov prípad

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 1968, 113 min

Vynikající kriminálka, chvílemi se může zdát nudná, ale zábavných scén je tam o mnoho více. Celý film podkresluje excelentní hudba Lalo Schifrina. A ta honička je lahoda pro oko:)(26.7.2007)

Bullitt je jak díl z nějakého kriminálního old schoolového seriálu. Za dvě hodiny se tam toho moc nestane a a ni automobilová honička to moc nespraví, kterou určitě nepovažuji za nějakou přelomovou. McQueen je dobrej, ale příběh i celá atmosféra s moc nevyčnívají. Slušný tři.(23.1.2009)

Skvělá kriminálka, kterou mám rád pro její "tichost". Neznám jiný tak tichý mainstreamový film. Jsou tu celé bloky ticha i ve scénách, kdy křehká dívka kouká na brutálně zavražděnou mrtvolu. Neuslyšíte tradiční slova "To bys neměla vidět!" či tak něco. A tak je to tady se vším, od honiček, problémy s nadřízenými, romanci, prostě vše v atmosféře ticha a když už, tak aspoň bez zbytečných keců. K tomu tradičně výborný McQueen a zajímavá jakkoli vlastně neobjevná zápletka.(6.3.2005)

Je to dnes mozna nudne a nezajimave, ale je to proste klasika.(23.2.2004)

Kvalitní kriminální drama s dlouhatánskou honičkou v autech, kterou většina lidí vynáší do nebe. Stará škola se vším co k ní patří.(24.9.2005)