Růžový cadillac

Akční / Komedie / Drama

USA, 1989, 122 min

50%(15.1.2010)

• Xmilden

Slabý, velmi slabý Clint. Povedené cameo jistého Jamese Carreyho v roli Elvise Presleyho. Nesympatická hlavní hrdinka a člen gangu s tričkem Iron Maiden. Tak asi tolik co mě v tomhle filmu zaujalo. Clint si vybral slabší chvilku. 40%(20.1.2011)

Hodnotím pouze druhou polovinu filmu - tu první jsem úspěšně prospala, takže nevím detailně kdo, co, proč a jak, nicméně film na mě nepůsobil kdovíjak složitým dojmem. Clint je opět v roli vyrovnaného drsňáka - klaďase, ochránce žen (co se do něj samozřejmě zamilují), dětí a bezbranných vůbec. V opozici stojí banda (jako obvykle) zcela neschopných záporáků. Zápletka se točí kolem hromady peněz, únosu a hnusného růžového cadillacu. A pozor, spoiler:-))), dobro zvítězí a padouši nečekaně ostrouhají mrkvičku. Jednoduše ničím zajímavý průměr z 80. let, předvídatlný, stravitelný, ovšem bez ambicí k druhému shlédnutí. 51%(21.9.2009)

Celkem slušná road movie bez hluchých míst a pro fanoušky Clinta Eastwooda povinnost. Já jsem se dvě hodiny velmi dobře bavil u povedené akční komedie.(17.11.2009)

Děsivě průměrný film, ve kterém zaujme jen Eastwood ve zlatém saku s obrovskými brýlemi a falešným knírkem, kdy možná minutu uvažujete, jestli je to skutečně on.(16.2.2009)