Růžový cadillac

• slovenský

Ružový cadillac

Akční / Komedie / Drama

USA, 1989, 122 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $12,143,484Tržby Celosvetovo $-(24.4.2009)

• Xmilden

Slabý, velmi slabý Clint. Povedené cameo jistého Jamese Carreyho v roli Elvise Presleyho. Nesympatická hlavní hrdinka a člen gangu s tričkem Iron Maiden. Tak asi tolik co mě v tomhle filmu zaujalo. Clint si vybral slabší chvilku. 40%(20.1.2011)

Silne priemerná akčárna, ovšem musím uznať, že Klinto v scénach bez trička ešte vyzerá celkom nabušený. A to prosím vo svojich bezmála 60 rokoch.(16.3.2010)

Celkem slušná road movie bez hluchých míst a pro fanoušky Clinta Eastwooda povinnost. Já jsem se dvě hodiny velmi dobře bavil u povedené akční komedie.(17.11.2009)

Děsivě průměrný film, ve kterém zaujme jen Eastwood ve zlatém saku s obrovskými brýlemi a falešným knírkem, kdy možná minutu uvažujete, jestli je to skutečně on.(16.2.2009)

• - Růžový cadillac se natáčel od října 1988 v Nevadě a v severní Kalifornii - v rodném kraji Clinta Eastwooda. (ClintEastwood)

• - Ve Velké Británii vůbec Růžový cadillac nepřišel do kin a byl prodáván rovnou na VHS kazetách. (ClintEastwood)

• - Ve filmu si lze všimnout malé role tehdy ještě neznámého Jima Carreyho, který zde imituje Elvise Presleyho. (ClintEastwood)