poster

Stahující se smyčka

 • USA

  Tightrope

 • slovenský

  Sťahujúca sa slučka

Thriller / Krimi / Drama / Mysteriózní

USA, 1984, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jamal
  ***

  Celkově mě to přišlo moc přehnané, vrah pobíhající se smyčkou, kterou nasazuje i Clintovi jako chlapovi - to bych zvolil jinou zbraň, no a taky na to doplatí. Jak zaútočí na jeho dceru a přiváže jí, pak ta scénka s tím jak se nahání a mlátí u kolejí a vrah ho pak škrtí, pohled na Clinta, jak je vidět jak ho dusí uříznutá ruka mě fakt pobavila asi nejvíce.(21.10.2007)

 • gogo76
  ***

  Režisér to tak určite nezamýšľal, ale je veľkou chybou ak v kriminálnom thrilleri funguje rodinný život hlavného hrdinu lepšie ako vyšetrovanie, vraždy či stret Eastwooda s vrahom. Ide o priemerné dielo po všetkých stránkach, ktoré neurazí, ale nedokáže ani nadchnúť.Z jednotvárnosti na chvíľu film vykoľají krátky záber na mŕtvu opatrovateľku natrepanú v umývačke riadu, ktorá naznačovala, že aspoň záver bude hustý. Nič sa však nezmenilo a ako stereotypne začal tak aj skončil. 60%.(3.12.2011)

 • T2
  *

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $48,143,579Tržby Celosvetovo $51,300,000║ strašná ale fakt strašná naivná báchorka /25%/(24.4.2009)

 • LiVentura
  *****

  Velice zajímavý filmek....jakoby trochu "Callahanovský" avšak se zcela jinak motivovaným policistou, ale stále tím typickým tvrďákem..(1.8.2007)

 • EdaS
  ****

  Nejsilnější je na Stahující se smyčce působivá atmosféra žhavých nocí v New Orleansu a temnota, do které se hlavní hrdina čím dál víc propadá. Konec je sice dost osmdesátkově tuctový a popírá bezútěšnost předchozího děje, ale zas tolik to naštěstí nevadí.(27.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace