poster

Terminátor 2: Den zúčtování

 • Česko

  Terminátor 2: Soudný den

 • USA

  Terminator 2: Judgment Day

 • Francie

  Terminator 2, le jugement dernier

 • Slovensko

  Terminátor 2: Deň zúčtovania

Akční / Sci-Fi / Thriller

USA / Francie, 1991, 137 min (SE: 154 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Boss321
  *****

  Jedna z mála vyjímek, kdy je pokračování lepší než první díl. Jeden z nejlepších, nejpřelomovějších a nejkultovnějších akčních filmů v dějinách kinematografie. Na svou dobu skvělé triky a Oscary za ně to jen potvrzují. Spojení Schwarzeneggera, Hamiltonové, Furlonga a Patricka je geniální, nedovedu se představit jiné herce a ke všemu James Cameron vše skvěle zrežíroval a namixoval tak, že se jedná o neopakovatelný zážitek. Tenhle film musel vidět naprosto každý a kdo ne, tak nemá představu o co přišel. Jeden z největších akčních nářezů v dějinách kinematografie.(30.10.2007)

 • golfista
  *****

  T2 je dle mého nejlepší akční Sci-fi na filmových pásech. Dvojka překonávající vynikající jedničku, to není v tomhle žánru zase tak obvyklý jev.... Díky distributorům za krásné dvoudiskové vydání DVD. Právě mi ho Ježíšek koupil pod stromeček, tak se mám na co těšit :)(17.2.2003)

 • Pohrobek
  ****

  Bezpochyby hvězda ve svém žánru, koukatelná s většinou příjemnými pocity. Nejzábavnější je však stejně to, jak vážně to tady všichni berou a jaké variace pomalu na téma teorie reality se tu objevují. Nicméně, právě takhle bych si chtěl Schwarzeneggera navždy uchovat v paměti (jako americký prezident bude o poznání horší). A od Camerona se žánrovější podívané zřejmě též nedočkáme.(9.4.2005)

 • Melies
  *****

  9 / 10 Normálne nemám rád pokračovania, ktorá sa snažia zaplátať slabší dej bombastickejšími trikmi a lepšou výpravou, ale druhý diel Terminátora z tohto duelu vychádza ako jednoznačný víťaz - špeciálne efekty, ktoré by ešte ani teraz nemali prečo s hanbou skláňať hlavu, kultové hlášky, jazda na nadupanej motorke s brokovnicou v jednej ruke... mohol by som pokračovať ešte dlho, ale lepšie raz vidieť, ako stokrát čítať.(19.11.2005)

 • Shadwell
  *****

  Terminátorem 2 si Cameron zajistil nesmrtelnost.(23.3.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace