poster

Terminátor

 • USA

  The Terminator

 • Československo

  Terminátor

Akční / Sci-Fi / Thriller

USA / Velká Británie, 1984, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Viktooorka
  *****

  Nestárnoucí sci-fi akční podívaná, která se bude vysílat léta letoucí :) Arnold jako nezničitelný terminátor, kterého jentak nezastaví nějaký výbuch nebo maličkost, že je na dvě půlky :oD K tomu jeho 16 vět s nezapomenutelnou hláškou "I´ll be back!" ho nejen proslavili, ale zařadili k nesmrtelným :) Jestli tenhle akční nářez někdo nezná, tak pořádně nežije :-)(31.3.2009)

 • pan Hnědý
  ****

  Akční Cameron s nejakčnějším Schwarzeneggerem v nejakčnějším obalu co může divák vidět. Sci-fi klasika může začít!(22.4.2012)

 • Tosim
  ***

  Je mi líto, ale tenhle film se pro mě nikdy nadprůměrně zábavným nestane. Má několik dobrých hlášek, to ano, ale dějově je velice prostinký a tohle u mě rozhoduje i kdyby měl kdo ví jaké triky (i navzdory době či rozpočtu.) Nejvíc mě tedy odpudila ta hnusná a jednotvárná kybernetická hudba.(19.2.2007)

 • Fr
  *****

  čekal jsem dlouho, než jsem si opět mohl vychutnat tento pro mě kultovní sci-fi snímek. před dvaceti lety mi akční scény z budoucnosti nepřišli k smíchu a také L. Hamilton to slušelo. ovšem díky S.E. na dvd mohu stále zažívat nové věci. protože vážení, ten zvuk tomu tenkrát chyběl!(15.10.2005)

 • movie
  ****

  Cameron tadi težil z minima. Vyhnul se nadsazené akci typické pro 80. léta a dobře využil Arnoldovi nulové mimiky a jemu vlastní robotické motoriky. Já mám, ale pořád radši dvojku, hlavně pro její silnou atmoféru: to je totální doom.(24.5.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace