poster

Terminátor

 • USA

  The Terminator

 • Československo

  Terminátor

Akční / Sci-Fi / Thriller

USA / Velká Británie, 1984, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Le_Chuck
  *****

  Bol som malý keď som ho videl, bol som malý keď som sa ho bál a v posteli pred spaním som si nacvičoval ako budem hrať mrtvého ak si po mňa príde. Film ktorý ma na niekoľko rokov silno ovplyvnil a stal sa mojou srdcovkou. Film ktorý ešte aj teraz strčí do vačku väčšinu hollywoodských akčnákov.(25.5.2005)

 • Anthony
  *****

  Arnoldova nejlepší role a především Cameronův majstrštyk - takové tempo a spád má i dnes málokterý film. Terminátor na policejní stanici to je opravdu sousto. Snímek, který se právem stal klasikou. Na festivalu fantastických filmů v Avoriazu získal Velkou cenu.(5.8.2003)

 • Tuxedo
  *****

  Jedno z nejlepších sci-fi a jeden z nejlepších filmů vůbec.(2.4.2005)

 • H34D
  ****

  Terminátor je snad jediný béčkový film, který lze s klidným srdcem zařadit mezi ty áčkové (dává to smysl, že?), tmavé, nízkorozpočtové prostředí, žádný převratný děj, či silnější myšlenky a navrch jedna klasická milostná scéna, díky které akorát obrátíme oči v sloup... Přesto se jedná o legendární akční nářez, se zábavnou režií a snad nejlepším akčním záporákem všech dob. Schwarzenegger jej ztělesnil dokonale a nikdo by to nedokázal líp. Chtělo se totiž po něm jen přesně to, co má - svaly a hrubou sílu bez emocí, či dlouhých rečiček. Přesto nemohu popřít, že ona béčkovost prostředí a scénáře mi brání vzít film vážne a dát mu vysoké hodnocení. I'll be back! 7/10(11.4.2008)

 • RHK
  ****

  Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire. Jeden ze 100 nejlepších akčních filmů - 100 Greatest Action Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/. Jeden ze 200 nejlepších sci-fi filmů - 200 Greatest Sci-Fi Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/. Celosvětově divácky úspěšný film. Arnie nikdy neumírá. Trailer: http://www.csfd.cz/film/1249-terminator/videa/(2.1.2009)

 • - Matt Buchanan (Rick Rossovich) je během rvačky schopen mírně nadzvednou Terminátora (Arnold Schwarzenegger). Jenže ve Vzpouře strojů (2003) s ním záchranáři ani nehnuli. (Čiban)

 • - Cisterna v závěru filmu změní jednotné světlomety na dvojité. (GreatestFan)

 • - Agent Arnolda Schwarzeneggera bol skeptický. Bol presvedčený, že záporná úloha Terminátora sa rovná politickej samovražde. (gogo76)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace