Terminátor

• Československo

Terminátor

Akční / Sci-Fi / Thriller

USA / Velká Británie, 1984, 107 min

Nestává se často, aby platila rovnice "neznámý režisér + neznámý kulturista + béčkový rozpočet = film, který vejde do dějin". Ale zázraky se dějí...:-)(3.6.2002)

Dusivá i adrenalinová sci-fi, kterou zub času ne a ne ohlodat. Arnold asi už nikdy nebudil tolik respektu a strachu. Navíc časové paradoxy i celý vědeckofantastický žánr by bez téhle série dnes byly úplně jinde. Nápady jako ten o robotovi, který má změnit minulost, aby změnil budoucnost, totiž občas přijdou, ale dosadit je do správného scénáře, to už je filmové umění.(2.4.2006)

NFR 2008, .... ..... ...... ... Terminátor = hranice temné strany Měsíce(9.4.2004)

Výborná hodně depresivní a hodně temná vize budoucnosti, bohužel Linda Hamilton mi prostě nesedí. Takže 4,5*(22.4.2005)

Kolik znáte filmů, jež dokonale vystihuje hláška „Fuck you, asshole!“? 95% Zajímavé komentáře: Lima, Paldini, flanker.27, arkie, JohnO.O(6.4.2005)