poster

Pravdivé lži

 • USA

  True Lies

 • Slovensko

  Pravdivé lži

Akční / Thriller / Komedie

USA, 1994, 135 min

Režie:

James Cameron

Scénář:

James Cameron, Didier Kaminka (původní scénář), Claude Zidi (původní scénář)

Hudba:

Brad Fiedel
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gilmour93
  ***

  Explodující arabský terorista? Botou po tobě nekorektní Jamesi! Nápadité akční scény jsou Cameronovou doménou, přesto se mi zdá, že z daného námětu šlo vymáčknout mnohem víc. Kamuflovat doma povolání vládního superagenta je mnohdy těžší, než skrývat nevěru. To ví i Arnie, který nám zase jednou hraje jako by spolknul posilovací stroj King Gym..(2.9.2008)

 • J*A*S*M
  ****

  Akční oddechovka se Schwarzeneggerem, Curtisovou, stíhačkama a koněm. Nemá to žádné vyloženě slabé místo, Cameron dávkuje jednu akční scénu za druhou, plus to ještě občas proloží nějakou vtipnou hláškou. Nudit se je absolutně nemožné.(7.6.2010)

 • Jossie
  ****

  Mám komedie s Arnoldem docela ráda , vždycky se dobře pobavím. Nápad je to skvělý , Arnold s Jamie Lee Curtis jsou dobrá dvojka a na hlášku : " vzala se si Ramba " nikdy nezapomenu.(22.4.2005)

 • movie
  ****

  Hodně nabušený film, který je díky Arnoldovi ještě o stupeň lepší.A kdyby Cameron neudělal z původně akčního thrilleru multižánrovýho mutanta, bylo by to určitě za jasných 5*.(24.5.2002)

 • RHK
  *****

  Jeden ze 100 nejlepších akčních filmů - 100 Greatest Action Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/. Působivá kombinace špionážního filmu a (především) skvělé komedie, kterou se baví celá rodina. "Narodil ses v maštali? - V bordelu." Scéna tajného agenta Harryho Taskera na koni pronásledujícího v hotelu teroristu na motorce nemá chybu, nebo už jen ta jména: Doris a Boris... Je znát, že Cameron umí nejenom dramata na moři (Titanic), nebo pod mořem (Propast), ale umí donutit Schwarzeneggera i ke komediálnímu výrazu. A to je už proč blahopřát. Trailer: http://www.csfd.cz/film/1251-pravdive-lzi/videa/(1.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace