poster

Pravdivé lži

 • USA

  True Lies

 • Slovensko

  Pravdivé lži

Akční / Thriller / Komedie

USA, 1994, 135 min

Režie:

James Cameron

Scénář:

James Cameron, Didier Kaminka (původní scénář), Claude Zidi (původní scénář)

Hudba:

Brad Fiedel
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ****

  Táto rola Arniemu sadla ako riť na šerbeľ a patrične sa aj odvďačil tým, že tu predviedol asi najviac z celej jeho filmovej tvorby. Americká bondovka s dobrým nápadom a veľmi príjemnou zápletkou. Nebyť Camerona, by sme sa jej asi nedočkali, dokonca poteší aj pár ozaj vtipných hlášok. Ale akčné scény opäť veľmi dobre premyslené a čo navyše aj napriek svojej dĺžke si film zachováva atraktivitu, dôvtip a svižnosť počas celého trvania. 85%.(18.5.2006)

 • Shit
  *****

  Jeden z úplně těch nejlepších Arnoldových filmů. Je vtipnej, je svižnej, je akční a všechno dohromady to pro mě dělá takřka kultovní film(30.1.2005)

 • T2
  *****

  Rozpočet $115miliónovTržby USA $146,282,411Tržby Celosvetovo $378,882,411"Strhujúca akcia, plná odľahčenej zábavy!" __DOKONALÉ__ /100%/(19.5.2005)

 • Djkoma
  ****

  Cameron s Arnoldem nedokáží zklamat, ale pro mě je slabším elementem Jamie Lee Curtis, i když s odstupem vnímám její komediální úlohu už vcelku dobře. Přesto mi ta herečka není příliš sympatická, to nelze popřít. Samotnému filmu by prospělo lehké prostřihnutí a možná by se tam ta 5 hvězdička objevila. Vcelku dlouhé, akční a především komediálně laděný film, který má v Cameronově filmografii jistě své místo.(1.7.2004)

 • choze
  ***

  Koukám, že to s Tronem pro jednou vidíme úplně stejně. Z tohohle mixu monumentálního akčního filmu a komedie jsem měl vždycky smíšené pocity, rozverný POSLEDNÍ AKČNÍ HRDINA mi seděl víc. Akční scény jsou každopádně fantastické, Cameron je uměl a umí a v každé dělá z Arnieho maximálně ikonického akčního hrdinu (kůň, plamenomet, stíhačka).(4.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace