• slovenský

Tom Horn - Hrdina Divokého západu

• slovenský

Western / Dobrodružný / Romantický

USA, 1980, 94 min

Jeden z posledných hrdinov Divokého západu v podaní Stevea McQueena. Drsné prestrelky, krásna príroda a neuveriteľný koniec po ktorom vám ostane knedlík v krku. Pre milovníkov westernu "povinné čítanie".(21.11.2009)

Trošku netypický western se Stevem McQueenem, kterému v době natočení zbývalo jen několik měsíců života. Přes svou nemoc podává výborný výkon a důstojně se tak loučí s diváky, kterým působil svými filmy radost. Děkujeme Steve!(4.3.2005)

Ať si říká kdo chce co chce, já dávám poslední odvedené roli Steva za pět. Myslím, že tento pozoruhodný western zaslouží lepší ohodnocení, než jakého se mu tady na ČSFD dostává. Film podle skutečné události (i když ve skutečnosti asi Tom Horn nebyl takový citlivý sympaťák) má děj i výborné obsazení. Kdo tento film neviděl, bude na jeho konci v rozpacích z neobvyklého vyvrcholení.(9.9.2007)

Pomalý, ale zajímavý western o neohroženém lovci lidí, který je využit a následně postaven před soud, když se stane nepohodlným. Jedna z posledních rolí Stevea McQueena.(9.7.2013)

Jedna z posledních rolí S.McQueena,kde byl neprávem odsouzen k trestu smrti(1.4.2003)