Peniaze vám okrem priateľov zaručujú aj to, že budete mať aj nemálo nepriateľov. Antonia konečne našla šťastie s Moritzom, ktorý jej tak veľmi pomohol v ťažkých časoch. Po narodení dcérky sa zdá byť všetko ako sen, ale na nešťastie, kdesi v okolí ich sídla sa potuluje aj známy reportér Waltz, ktorý neváha vyrobiť škandál z predchádzajúceho Moritzového vzťahu s Tatianou. Tá teraz zomiera a jej syn Carlos je s najväčšou pravdepodobnošťou aj nemanželským synom Moritza. Antonia bude musieť o svoje rodinné šťastie bojovať...
O takom bohatstve sa jej doteraz nemohlo ani snívať. Je mladá, slobodná, študuje právo a hrdí sa príslušnosťou k strednej triede. To sa však už skončilo, pretože Antonia našla toho pravého. Bohatý finančník by stál po jej boku možno dodnes, keby ho krátko po svadbe ktosi nezavraždil. V priebehu niekoľkých týždňov sa z Antonie opäť stáva slobodná žena, ktorej majetok ju predurčuje k tomu, aby si užívala dostatok pozornosti po celý zvyšok svojho života. Peniaze vám okrem priateľov zaručujú aj to, že budete mať aj nemálo nepriateľov... (oficiální text distributora)

Vrtulka103

Skutečnost překonala moje nejčernější očekávání...hlavní hrdinka, něco mezi Popelkou a lady Dianou, překoná všechny nástrahy a vše nakonec dobře dopadne... Odpočinkový film z prostředí vyšší společnosti, který ve vás nevzbudí žádné emoce a modlíte se, ať už je proboha konec...Dvě hvězdičky za Vanni Corbelliniho v obvyklé roli proradného padoucha. ()

moriero

Hele - mně se to líbilo. Alexandra Kamp jako Playmate-Cinderella mi byla kupodivu dost sympatická a potěšila i účast dcery Ornelly Muti - krásné Naike Rivelli. Dost zvláštně rozdělený příběh do dvou částí. První díl byl přeslazená Ocelová Daniela tak za jednu hvězdu - ten druhý ale koketoval se slušnou detektivkou tak za tři hvězdy. ()