Princ Egyptský

Prince of Egypt, The

Princ Egyptský

Animovaný / Rodinný / Muzikál / Drama

USA, 1998, 88 min

Dobře zpracovaný biblický epos..(3.9.2011)

Velice pěkné, někdy si ráda poslechnu originál - jsem zvědavá na Michelle Pfeiffer jako Tzipporah.(2.3.2009)

Inteligentní, kvalitně udělané, koukatelné pro všechny věkové skupiny obyvatelstva, myslím, že si ty 4 hvězdičky zaslouží zcela poprávu.(14.4.2003)

EPIC!!! Totálně Epic... Co jiného napsat, rozhodně jedna z nejlepších, ne-li nejlepší pohádka (resp. animák), jakou jsem kdy viděl. A těžko ji už při dnešním přístupu něco překoná. Bezesporu dokonalý soundtrack Zimmera, skvělá animace a úžasný biblický příběh, to dělá tohle dílo mnohem více dospělým, něž by se zdálo. A samozřejmě i velké množství nijak moc dětských scén. Dramatické, děsivé a velkolepé, s hlubokým poselstvím. Není to přesné převyprávění Bible, ale jako seznámení s ní to musí fungovat více než dobře. A abych nezapomněl, tak silné mrazení během drtivé většiny snímku jsem ještě u žádného jiného filmu neměl. DELIVER US! Nej. songy: Deliver Us, The Plagues, All I ever Wanted(27.6.2011)

Hezký animák s krásným příběhem. Hodně povedený. Hodnocení: 75%(11.12.2007)