Tajemství loňského léta 2: Rok poté

Tajomstvo minulého leta 2: Rok po tom

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 1998, 97 min

• Cival

Platí tu stará známá pravda o sequelu, který je horší než jednička. Když je tou jedničkou ale podprůměrný horor bez špetky invence a zajímavého nápadu, je to opravdu veliký průser.(7.5.2003)

• Indiana

Dřív se mi dvojka líbila ještě víc než jednička, teď když jsem jí viděl znovu po víc jak deseti letech, jsem si uvědomil že to je fakt blbost. Jsem tolerantní, ale tupost postav už tady šla až moc přes čáru. Neni to vyloženě nuda, ale většina věcí už tam působí prostě nelogicky debilně. 50%(24.9.2005)

Stupidita naj. triedy ale zarucene pobaví.(9.8.2006)

• Madsbender

Excelentná paródia a prehliadka tích najväčších hororových klišé (a vzrastajúcej demencie). Plnohodnotný slasher ani omylom. Jedna hviezda za krásne živé farby a atraktívnu mladú Jennifer Love Hewitt ešte stále pod zákonom. 20%(16.7.2014)

• NinadeL

Hrozný, a to jsem to v kině Otava viděla 2x ;)(11.4.2009)

• - Pracovní názvy: I Know What You Did Last Summer 2, I Know What You Did Last Summer...The Story Continues, I Know What You Did Last Summer: The Sequel, I Know What You Did Two Summers Ago, I Still Know. (Stocki)

• - Premiéra filmu se v Americe uskutečnila v pátek 13.listopadu 1998. (Stocki)

• - Postava Karly (Brandy Norwood) nemala byť pôvodne černoška. (RosieMcgowa)