Tajemství loňského léta 2: Rok poté

Viem, čo ste robili minulé leto 2

Tajomstvo minulého leta 2: Rok po tom

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 1998, 97 min

Je to sice jen čistá komerce, ale zcela překvapivě mi to přišlo jen o trochu slabší než jednička. Ovšem posledních pár sekund je přinejmenším na facku... 50 %(8.5.2003)

• BioGrower

To isté čo jednotka, len viac klišé a nudy. Niekomu sa to iste bude páčiť, ale pre mňa je to zbytočné.(27.5.2007)

Pokračování průměrného slasheru je, co se kvality týče, na tom podobně jako jednička, ale přece jen se mi zdá trochu zábavnější. A to hlavně díky krvavějším mordům a vyššímu bodycountu. Jinak film samozřejmě trpí nešvary, tolik typickými pro každý sequel. Má průhlednou pointu a spoustu otravných postav, chybí tu moment překvapení, hlavní hrdinka vystřelí osmkrát ze šestiraňáku, za to nejsme ochuzeni o tradičně debilní závěr. Ještě že tu je kočička Jennifer Love Hewitt se svojí promočenou, dobře vyplněnou košilí.(31.5.2011)

• Kass

Film na úrovni 1*, ale protože o Jennifer Love si velmi rád nechám zdát, tak to zaokrouhlím na dvě... :-)(28.6.2004)

• Indiana

Dřív se mi dvojka líbila ještě víc než jednička, teď když jsem jí viděl znovu po víc jak deseti letech, jsem si uvědomil že to je fakt blbost. Jsem tolerantní, ale tupost postav už tady šla až moc přes čáru. Neni to vyloženě nuda, ale většina věcí už tam působí prostě nelogicky debilně. 50%(24.9.2005)

• - Pracovní názvy: I Know What You Did Last Summer 2, I Know What You Did Last Summer...The Story Continues, I Know What You Did Last Summer: The Sequel, I Know What You Did Two Summers Ago, I Still Know. (Stocki)

• - Chyby ve filmu: Zbraň, kterou použije Julie ke střelbě na Bena Willise může vystřelit jen šestkrát. Nicméně Julie vystřelila celkem osmkrát a Ben Willis je stejně nesmrtelný (Stocki)

• - Když herec Red West (Paulsen) bouchá do televize, běží v ní anglický horor Night of the Demon (1957). (Stocki)