Tajemství loňského léta 2: Rok poté

Viem, čo ste robili minulé leto 2

Tajomstvo minulého leta 2: Rok po tom

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 1998, 97 min

Slušná vyvraždovačka, bohužel to je dost podobný jako první díl, nicméně zhulenej Jack Black s dredama je prostě děsnej kruťák a ještě k tomu skvěle chcípne, ostatně dobrejch vraždiček je tam i víc a hlavní řezník v rabářským oblčeku s hákem v ruce je božskej, ale všechno to bohužel zkazí čekaná a hodně slabá pointa filmu.(24.10.2007)

Pokračování průměrného slasheru je, co se kvality týče, na tom podobně jako jednička, ale přece jen se mi zdá trochu zábavnější. A to hlavně díky krvavějším mordům a vyššímu bodycountu. Jinak film samozřejmě trpí nešvary, tolik typickými pro každý sequel. Má průhlednou pointu a spoustu otravných postav, chybí tu moment překvapení, hlavní hrdinka vystřelí osmkrát ze šestiraňáku, za to nejsme ochuzeni o tradičně debilní závěr. Ještě že tu je kočička Jennifer Love Hewitt se svojí promočenou, dobře vyplněnou košilí.(31.5.2011)

• NinadeL

Hrozný, a to jsem to v kině Otava viděla 2x ;)(11.4.2009)

• tron

„Chce to čas, ono sa to postupne zlepší.“ – „No, horšie to už nebude.“ Prvý diel mám rád nielen preto, že s prvými dvoma VRESKOTMI a FAKULTOU stál za resuscitáciou tínedžerských vyvražďovačiek v polovici 90. rokov 20. storočia. Bohužiaľ, čoskoro na jeden výnimočný slasher tej doby (HALLOWEEN: H20) začalo pripadať aspoň 10 mizerných video béčok, céčok až téčok. Bohužiaľ, aj VIEM, ČO STE ROBILI MINULÉ LETO 2 (ktoré som prvýkrát videl až v auguste 2010) je strašné. Pritom atmosféra i vďaka luxusnému letovisku, ktoré je kvôli búrkovému obdobiu takmer opustené, nie je úplne zlá. Herci sú poriadne „ksichty“ (Freddie Prinze Jr., Jack Black, Bill Cobbs, Mark Boone Junior), občas príde uchádzajúco krvavá vražda. No celé je to samé klišé, hrdinka objaví mŕtvolu, no keď privolá pomoc, telo o 20 sekúnd nikde (ani kvapôčka krvi...) a to neriešim snáď 20 odporne primitívnych bafačiek, kedy niečo vyhúkne z tmy. „Klasické“ pokračovanie slasheru v tom najhoršom zmysle slova. Keď som si po smrtiacej prvej hodine uvedomil, že ešte 3O minút, skoro ma prekotilo, ale atmosféra ujde.(16.11.2010)

Pro mě bezproblémové, na druhou stranu zase ničím nezajímavé, pokračování na půlnoční domácí projekci. 60%(17.12.2010)