Tajemství loňského léta 2: Rok poté

Viem, čo ste robili minulé leto 2

Tajomstvo minulého leta 2: Rok po tom

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 1998, 97 min

Je to sice jen čistá komerce, ale zcela překvapivě mi to přišlo jen o trochu slabší než jednička. Ovšem posledních pár sekund je přinejmenším na facku... 50 %(8.5.2003)

• JohnnyD

Už druhý diel ságy o minulom lete padol do bahna nudných slasherov konca 90tych rokov á la Valentine, či Urban Legend 2. Nápad presunúť film do oblasti tropických lesov bol kolosálny omyl.(23.6.2012)

• ajuska

Hodně slabý odvar z už tak průměrné jedničky.(21.1.2006)

• Lucasion

Celkem laciné pokračování slušné jedničky. Příběh ždímá z předchozího dílu, co to jde. Jako pokračování to je slušné. Rozvijí původní příběh o nové postavy a háže příběhovou linii dál. Nicméně jako film je to stále podprůměrný. Narostl počet obětí, prostředí se změnilo na Bahamy. Fajn je, že se vrátila hlavní herečka z prvního dílu Jennifer Hewitt, která je moc sympatická. A to je tak asi všechno. Opět skupina lidí se snaží přežít, když jim jde po krku chlápek v pláštěnce s hákem. ( 42 procent )(19.11.2011)

Nakonec, proč ne? Já se bavil. První půl hodina je podprůměrná, ale dojem z filmu nekazí. Sice jsem tohle všechno viděl už tisíckrát ve stovce jiných filmů, ale tady mě to bavilo i po tisíciprvní. Pro mě tedy jasný průměr mezi horory.(21.7.2005)