Film zachytáva tri stratené duše, ktoré spolu hľadajú silu začať znovu. Dievča Maria, ktorej rodičia žijú na vidieku, sa nevie postaviť autoritatívnemu otcovi a tak odchádza do mesta. Nájde si prácu v čistiarni a snaží sa prežiť v starom biednom byte, ktorý je len z mnoha ďalších v meste. Je tehotná a skutočnosť, že jej priateľ ju opustil, ju ešte viac ničí. Keď jej otec odchádza na operáciu, matka príde do mesta za dcérou pômocť jej, zostať s ňou a zahojiť vlastné rany. Treťou dušou je jej sused, starý plukovník, ktorý ma jediného priateľa, svojho psa. No začína dávať najavo svoje pravé ja a otvára sa Marii a matke. Podarí sa im vzoprieť ťažkému osudu? (iwko)

Tichoza

Víc takovejch filmů. Parádní psychologie postav a příběh obyčejných lidí. Tak obyčejných, že by jsme je v Americe snad ani nenašli. Výborně vygradovaná atmosféra, a kvalitní herecké výkony. 85% ()

pevico

Člověk by se měl narodit dvakrát..jednou chudý a podruhé bohatý, aby i bohatí poznali chudobu a chudí si jednou mohli užívat.. ()

Damiel

75 % - Existenciální drama, které bohužel tak trochu zastínil Almodóvar se svým Vše o mé matce. Velmi dobře vykreslené charaktery, skvělá Ana Fernández v hlavní roli. Navzdory poměrně depresivnímu kontextu si příběh uchovává i dávku naděje, že člověk se nemusí nechat úplně semlít klimatem anonymní společnosti. ()