Soudce Dredd

Sudca Dredd

Sci-Fi / Krimi / Akční

USA, 1995, 96 min

• castor

Uniformu mu vytvořila módní ikona Versace, City pak stavěl Peter Young (který tvořil i pro Batmana), na vizuální efekty dohlížel Joel Hyneke (Predátor), kameru měl na starosti tehdejší spolupracovník Ridleyho Scotta Adrian Biddle, za hudbou stál Alan „Forrest Gump“ Silvestri, ovšem ani to nepomohlo. Futuristická akční sci-fi se Stallonem začíná mdle a neumětelsky, aby tak pokračovala i v dalších minutách. Jenže to by scénář nemohl ležet u zoufalého týmu (co Wilsher po úspěchu druhého Terminátora dokázal?), který to chtěl zabalit, ale řekl si zřejmě, že to ještě jednou zkusí. Škoda..(28.3.2015)

Vůbec ne špatný film, ačkoliv s komiksovou předlohou toho pohříchu moc společného nemá. Dredd v podání Stallona prostě není ten nemilosrdnej terminátor, kterej ani nechápe pojem city, natož aby mohl nějaké cítit. Ale jak řikám, když se od tohohle člověk oprostí, dá se na to v pohodě dívat a ani nevadí, že vizuální stránka vykrádá Blade Runnera. Blbý je, že za první nadupanou polovinou ta druhá značně ztrácí, takže je výsledkem jen průměrný film, kdy jsem se ke konci dokonce lehce nudil.(17.11.2004)

Tak tohle je jedna z mých nejoblíbenějších akčních se Stallonem...výborné.(24.12.2006)

• Trellíno

Až na vizuální zpracování pěknej shit.(26.5.2002)

Dredda jsem viděl kdysi na videu a nudil mě. Dneska jsem se ale docela bavil. Kostým, výprava a Stallone (plus zbytek dost bizarního castingu) mi prostě stačí.(26.2.2011)