• Gemini

Takže - co má tohle společného s comicsem (kromě reálií, samořejmě, a i tam to poněkud pokulhává, i když z pochopitelných důvodů - k čemu by byl Sly Stallone, kdyby si podobně jako Dredd - kolik že? 15 let? - nesundal helmu:))? A co má znamenat ta hrozně směšná figurka hraná Robem Schneiderem? Opravdu nidz modz, s drobným plus za, proč si to nepřiznat, v pár scénkách neodolatelně superdrsného Soudce, ale tentokrát to ani hudba Alana Silvestriho moc nevylepšuje.(8.4.2003)

• Xmilden

Tohle nebylo dobré už kdysi a přítomnost na tom nic nemění. Otřesné triky, hloupý příběh a jeden z nejslabších Stallonů co kdy vzniknul. Všechno špatně. 40%(6.9.2012)

• Webb

Už jako dítě jsem tohle neměl rád, ten hnusný styl točení jsem pak ještě měsíc dostával z hlavy. Brrrrr!!!(20.1.2008)

• sud

Kostými dobré, efekty ujdou, Sylvester Stallone nic moc a ostatní - škoda mluvit.(15.2.2005)

Film typu "vypni a neřeš". Mluvka Rob mě doslova uválcuje a model Stallone… vychytanou pózu svalnatého gladiátora v přiléhavém oblečku si náramně užívám. Slavná jména jako Max von Sydow a Jürgen Prochnow ještě schopného režiséra nezaručí, ale když neočekávám nic převratného... "Věděl jsem, že to řekneš".(2.2.2012)

• - Pro titulní roli byl zvažován Arnold Schwarzenegger. (Chatterer)

• - Při příjezdu soudce Dredda (Sylvester Stallone) k blokovým válkám Dredd řekne soudkyni Herseyové (Diane Lane), že jsou před střelami nepřátel na tuto vzdálenost v bezpečí. V několika scénách je však zobrazeno zastřelení civilistů na stejnou vzdálenost. (Zackk)

• - Soudce Dredd není prvním snímkem, na nemž Sylvester Stallone se svým sourozencem Armandem Assantem spolupracoval. Bratrská dvojice se setkala již během natáčení dramatu Cesta k ráji (1978), který Stallone sám režíroval. První spoluprací snímek nebyl ani pro dvojici Sylvester Stallone a Rob Schneider. Oba se sešli při filmování snímku Demolition Man (1993).
      (Jizni Tlapa)