poster

Soudce Dredd

 • USA

  Judge Dredd

 • slovenský

  Sudca Dredd

Sci-Fi / Krimi / Akční

USA, 1995, 96 min

 • TeeAge
  ****

  Mohol som mať 11, keď som to prvýkrát videl. Otec to nahral na video, a tak som si to púšťal aj viackrát. Mal som to rád. Bavila ma dvojica Stalloneho a Schneidera, klasická kombinácia trvdása a loosera :) Ps: Komenty okolo ukazujú, ako čas deformuje pôvodné pocity a hodnotenie prvého videnia. KeĎ človek film ohodnotí o roky neskôr bez opakovaného videnia, má sklon to všetko hodiť do podpriemeru. Škoda. Percentá sú potom bez smerodatnosti. Ale je to žial aj pochopiteľné.(13.12.2008)

 • Allien.9
  *****

  A vida... Rob Schneider hraje (no, spíš hrál) i jinde než v komediích.:-) "Soudce Dredd" je stylový sci-fi akčňák kategorie B, který hravě převálcuje většinu současných (a směšně zoufalých) výtvorů. Proč? Obsahuje totiž vše, co má film v daném žánru mít - lehce stravitelný děj, typicky černobílé postavy, hromadu přestřelek, cool hlášky pronesené ústy ještě coolovějšího hrdiny (Stallone forever), poměrně dobré efekty a pořádný happy-end.;-)(24.10.2010)

 • Nin
  **

  Poměrně otravné béčko. Příběh je hrozně stupidní a stejně tak ty maximálně klišoidní postavy. Nejhůř na to doplácí samotný Soudce Dredd, což je ztrapněná postava z komiksu, která je původně prostě drsný strážce pořádku, co zabíjí bez mrknutí oka, zatímco tady je to klasický "hrdina", co pochybuje o zákonu, což je stejný nesmysl jako kdyby Superman pochyboval o tom, jestli si svět zasluhuje od něj zachraňovat. A to, že v komiksu Dredd helmu snad nikdy nesundá, ale tady jí má naopak jen párkrát, aby se neřeklo, snad netřeba zmiňovat. Dreddovi pak pomáhá jedna superkočička, která je i hrozně chytrá právnička (nejlepší je, jak všechny včetně Dredda naprosto odrovná svou inteligencí, když zpochybní při soudu hlavní důkaz o Dreddově vině, což je nekvalitní video, kde má vrah napařenou přes půlku ksichtu helmu) a otravný rádoby vtipný sidekick... v podání Roba Schneidera. Navíc na akční film se žádných pořádných akčních scén člověk nedočká. Ale je tu i pár plusů - Pár scén není špatných (např. scéna s rodinou Angelů), pár hlášek je fajn (i když těch trapných a otřepaných je podstatně víc) a Sylvester Stallone je fajn a na Dredda se hodí. Klidně bych ho do nějakého opravdového filmu se Soudcem Dreddem obsadil. Takhle ale není o co stát. (4/10)(28.9.2008)

 • Xmilden
  **

  Tohle nebylo dobré už kdysi a přítomnost na tom nic nemění. Otřesné triky, hloupý příběh a jeden z nejslabších Stallonů co kdy vzniknul. Všechno špatně. 40%(6.9.2012)

 • igi B.
  **

  Další pitomá >fantaskom(ediální)ixárna< ksakru oddychová, nic víc a nic míň... Dvě a půl hvězdičky za film, bez skrupulí zaokrouhleno dolů - - - P.S. V kině ještě snesitelně zábavná >stalounina slátounina< , ale co je fakt strašné - tak neuvěřitelně debilní a zvukově diletantsky zbabraný >novatorský< český dabing dodělává tuhle taškařici na úroveň sraček, hodných tak maximálně téhle televize (o výřezu z filmu 4:3 nemluvě)... Za ten dabing čudlákům nasrat do úst a bez soudu... :-((7.7.2006)

 • - Renny Harlin a Richard Donner byli jako první osloveni kvůli režii. (Chatterer)

 • - Kostým, který nosí Soudce Dredd (Sylvester Stallone), navrh známý módní návrhář Giani Versace. (StevenW.)

 • - Sylvester Stallone nikdy před tím neslyšel o Soudci Dreddovi. Poprvé až mu byla nabídnuta role. (Chatterer)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace