Soudce Dredd

• slovenský

Sudca Dredd

Sci-Fi / Krimi / Akční

USA, 1995, 96 min

rozpočet : $90 million tržby celosvetovo : $113,493,481(13.12.2006)

Vůbec ne špatný film, ačkoliv s komiksovou předlohou toho pohříchu moc společného nemá. Dredd v podání Stallona prostě není ten nemilosrdnej terminátor, kterej ani nechápe pojem city, natož aby mohl nějaké cítit. Ale jak řikám, když se od tohohle člověk oprostí, dá se na to v pohodě dívat a ani nevadí, že vizuální stránka vykrádá Blade Runnera. Blbý je, že za první nadupanou polovinou ta druhá značně ztrácí, takže je výsledkem jen průměrný film, kdy jsem se ke konci dokonce lehce nudil.(17.11.2004)

• genetique

Absolútne nepodarený pokus o sci-fi s mojim obľúbencom, Stallonem. Filmu veľmi škodí nepodarený a načisto priehľadný scenár, ale hlavne nevypracované spracovanie budúcnosti, ktorej kulisy v tomto nestoja ani za zmienku. Navyše to Sly dosť prehnal aj so svojou mimikou tváre, ktorá už sama o sebe pôsobí dosť nasrane. Vyzerá to síce dobre ako comics, ale keďže počat hviezd, ktoré sa vo filme objavia rastie nepriamo úmerne jeho kvalite, mal by som ísť ešte nižšie. Ale nemôžem, je to Sly. 50%.(28.5.2006)

Sci-fi B-čkový Akčňák podle komixové předlohy, dobré kostými a efekty. Občas i vtipné, jak již napsal Shit. Komixová klasika se Stallonem v hlavní roli Soudce Dredda. Stallone je na tento film jako dělaný a už jen hlášky, které Sly rozhodně umí, jsou toho důkazem. Soud je u konce. & Já jsem zákon. 65 %(3.3.2009)

• AngelAngie

.. a pořídila jsem si i hru na Playstation, jojo, bejvávalo ..(26.5.2008)