poster

Soudce Dredd

 • USA

  Judge Dredd

 • slovenský

  Sudca Dredd

Sci-Fi / Krimi / Akční

USA, 1995, 96 min

 • EdaS
  ***

  Dredda jsem viděl kdysi na videu a nudil mě. Dneska jsem se ale docela bavil. Kostým, výprava a Stallone (plus zbytek dost bizarního castingu) mi prostě stačí.(26.2.2011)

 • Lima
  **

  Solidní výprava, zdařilé a nápadité kulisy. Sly jako Dredd je v pohodě. Celkový dojem je ale matný, docela jsem se nudil. Co se rozhodně nepovedlo, je přítomnost elementa jménem Rob Schneider. Bohužel, filmové zpracování ani zdaleka nedosahuje úrovně jeho papírové předlohy.(13.4.2003)

 • POMO
  ***

  Ja sa na ten film napriek všetkej debilite, ktorá z neho srší, nemôžem ani za mak hnevať. Už samotná Stalloneho smiešna kreácia megahrdinu to všetko odľahčuje natoľko, že to nejde brať ináč ako s veľkou rezervou. A s ňou je JUDGE DREDD bombastický sci-fi akčák s unikátnou výpravou, pefketnou Silvestriho hudbou a veľmi dobrým obsadením. V dvanástich by som ho zbožňoval! :)(10.8.2002)

 • Shit
  *****

  Naprosto skvělý béčko, sice když jsem to viděl poprvý tak jsem předtim všude čet že to je hrozná sračka, ale mě se to i tehdy líbilo a teď se mi to zdálo snad ještě lepši, samozřejmě neřikám že to má nějak super promakanej příběh nebo že to je skvělý režisérský dílo, ale tady nejde ani tak o nějaký veledílo, ale o film po jehož shlédnutí si pamatuju spoustu super scének, dialogů, hlášek a mam chuť se na to kouknout ješte jednou, dokonce je to i občas vtipný, hlavně díky Slyovi, kterej teda těma hláškama nešetří. Podle mě se na tu roli Dredda Stallone dobře hodil a to jeho "Já jsem zákon" nebo "věděl jsem, že to řekneš", už nezapomenu. Nějak takhle jsem si představoval zpracování toho komisku(19.5.2005)

 • Dan9K
  odpad!

  Tohle je přesně ten typ filmů, který znevažuje žánr science fiction. Je to přesně ten typ filmů, který často vysílají komerční televize po hlavním taháku večera - na dobrou noc a jsou to ty filmy, na které se jakože na zkoušku podívají moji (naši) prarodičové, aby pak zasvěceně mohli prohlásit, že žánr sci-fi je na nic. Já měl beze srandy ale docela vysoká očekávání. Demolition Man je můj nejoblíbenější Stallonův film a "Soudce Dredd" vypadal na obdobnou látku. Překvapí možná i docela povedené triky a slušný Max von Sydow. Bohužel ať už jde o jakékoliv jiné atributy, je to naprostá tragédie - scénář, všichni záporňáci, Rob Schneider, Sylvester Stallone (nikdy mi nebyl tak nesympatický jak tady), i hudba svými nečekanými zvraty a důležitými zesíleními připomínala parodii. A především mi lezl na nervy pravděpodobně od producentů vydaný příkaz splnit co možná největší počet filmových klišé, včetně konce, u kterého jsem si raději přikrýval rukou oči. Tohle se zkrátka nepovedlo...a vůbec nejhorší, co u vás může snímek vyvolat, je pochybování, jestli máte vůbec zasvěcovat čas filmové branži a jeho zástupci, dílu Judge Dredd, se to povedlo.(8.7.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace