Londýnská policie má značné problémy s organizovaným zločinem, zejména s mladými delikventy. Její trpělivost pořádně přeteče, když je zabit neznámý mladík. Tehdy si Scotland Yard přizve na pomoc amerického protidrogového specialistu Johna Harrise, který s pomocí policisty Edwarda Fostera krůček po krůčku proniká do uzavřeného světa mladistvých... (oficiální text distributora)
No, videla som už aj vydarenejšie drogové gangsterky. Táto je plná klišé a pokúša sa kombinovať morálny odkaz pre mladých chlapcov s prvkami Krstného otca a charizmatickým drsným policajtom. Taký guláš námetov, kde ani jedna ingrediencia nie je úplne dovarená.(20.6.2011)
Charismatický snímek, kde si užijete hlavně herecký um Harveyho Keitela. Atmosféra je deštivá a těžká. Za zmínku stojí i dějový spád na konci a samozřejmě vynikající hudba. I když mě film nedokázal vtáhnout, nemůžu říct, že bych se nudil. Určitě to stojí za shlédnutí. 65% = 3/5(11.12.2010)
Název filmu mi moc neseděl, ale po Američanech se dneska opičí kdekdo, tak koneckonců proč ne mladí Londýňané před pár lety. Nenudil jsem se u toho, i když téma není nic nového a na konci děj trochu pokulhává, tam mi to připadalo, že to prostě chtěli utnout. Kladem je ovšem skvělá hudba a charismatický Harvey Keitel.(27.7.2011)