Rabín a zloděj

Frisco Kid, The

Komedie / Western

USA, 1979, 122 min

S drobnými zvraty pohodová televizní zábava, ve které se ani židovský humor ani moudrost nedočkají velkých vzepětí. ♫ Hudba oscilující mezi Mukačevem a klasickým Hollywoodem(7.9.2013)

• mandes

rozpočet : ? tržby americke : $9,346,177(19.12.2006)

Zbytečně dlouhé..kdyby to zkrouhli o 30 min filmu by to podle mě dost prospělo a možná bych byla i hvězdička navíc. Jinak lehká pohodička s občas podivným humorem...často mi vadil uřvaný Rabín ale Ford to vyvažoval-naštěstí.(11.5.2013)

Pozdní Aldrich. Dost divadelní a levné, asi už byl "z kola ven" a těžko sháněl peníze ale dá se na to zvyknout. Koukatelné především díky Wilderově nezapomenutelnému rabínovi, jeho komediální herecký projev je tu unikátní, silně procítěný až dojemný a povyšuje svou roli na něco víc než jen povrchní komediální figurku. P.S. Drtivé většině Aldrichových filmů by prosěla kratší stopáž, divím se že si vždycky vydupal více než dvouhodinovou délku.(19.8.2008)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $9,346,177Tržby Celosvetovo $-║ zlátaninka bez poriadného náboju /40%/(8.5.2009)