Hrají
Gaby Dohm
Německá říše
Nejlepší seriály:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Gerd Böckmann
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Miroslav Nemec
Jugoslávie
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Lilly Schönauer (2006) (seriál)
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)
Udo Wachtveitl
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Michaela May
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Constanze Engelbrecht
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hrabě Monte Cristo (1998) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Uschi Glas
Německá říše
Nejlepší seriály:
Dopisy od Felixe (2002) (seriál)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Enzi Fuchs
Německá říše
Nejlepší seriály:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Elmar Wepper
Německá říše
Nejlepší seriály:
Nils Holgersson (1980) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Kathrin Ackermann
Německá říše
Nejlepší seriály:
Dobrodružství Arséna Lupina (1971) (seriál)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ulrich Gebauer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Wilfried Klaus
Německá říše
Nejlepší seriály:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Gerd Fitz
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Werner Stocker
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Highlander (1992) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Günter Strack
Německá říše
Nejlepší seriály:
Dobrodružství Arséna Lupina (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Norbert Gastell
Argentina
Nejlepší seriály:
Poklad na ostrově (1966) (seriál)
Raumpatrouille - Die phantastischen Abenteuer des Raumschiffes Orion (1966) (seriál)
Via Mala (1985) (seriál)
Werner Asam
Německá říše
Nejlepší seriály:
Berlín, Alexandrovo náměstí (1980) (seriál)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Bernhard Helfrich
Německo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství Arséna Lupina (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Hans-Reinhard Müller
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)