Šest dní, sedm nocí

6 dní, 7 nocí

Šesť dní, sedem nocí

Akční / Dobrodružný / Komedie / Romantický

USA, 1998, 101 min

Soundtrack Randy Edelman: 1. Into The Mist ,2. Maketea ,3. Pink Kawala ,4. Crashdance ,5. Floating Pontoons ,6. Fixing The Old Beaver ,7. Robin ,8. A Ray Of Hope ,9. Quinn's Brilliant Idea ,10. Saying Goodbye ,11. Panorama ,12. Discovery ,13. Lunching With Peacocks ,14. Subways And Skyscrapers ,15. Pirates ,16. Just A Small Snake ,17. End Of A Journey ,18. Flying Injured ,19. On The Edge ,20. Six Days And Seven Nights ,21. The Calypsonians - Taj Mahal(14.5.2011)

Slušná směsice různých žánrů a povedená variace na robinsonovské téma. Harrison Ford je vynikající. Anne Heche zdatně sekunduje. Nevím proč, ale něco mi brání dát víc jak tři hvězdičky......(21.12.2007)

Reitman tentokrát na romantickú nôtu. Harrison Ford je sympaťák, Anne Heche je sexy, no aj tak je kráľom filmu tradičný lúzer David Schwimmer.(27.6.2012)

• kingik

Až na pár momentů jsem se skoro vůbec nebavil. Ford pořád hraje stejně a Hecheová není můj typ. To ti herci jako nečetli scénář nebo věřili režiséru Reitmanovi, že to celé spasí? To si teda pomohli. V okamžiku, kdy se na ostrově střetli se skupinkou novodobých pirátů jsem měl dojem, že tvůrci ztratili scénář a začali improvizovat. Nebaví mě komedie u kterých se není čemu smát.(11.2.2009)

Před filmem jsem byl dost skeptický. Ale milostné scény vše napravily... Způsob, jakým se hrdinové dostanou z pustého ostrova není realistický. Přes 50 let starý kov by určitě nepřežil v takovém stavu v jakém jej tu můžeme vidět. Dále - uváděná letecká společnost je havajská, ne tahitská. Určitě jste si mysleli, že se natáčí přesně v těch lokacích o jakých se tu mluví... Ale já hned poznal místo mé pravidelné dovolené s rodinou.(20.9.2005)

• - Natáčení probíhalo převážně v okolí Kauai na Havajských ostrovech. (Terva)

• - Quinn Harris (Harrison Ford) nosí hodinky značky Swiss Army Officer's 1884 a Omega Speedmaster Chronograph Day-Date. (dyfur)

• - Lietadlo "DeHavilland Beaver" (Harrison Ford jedno také vlastní) bolo použité aj pri natáčaní filmu Na ostří nože. V oboch filmoch stroskotalo. (rador)