Šest dní, sedm nocí

6 dní, 7 nocí

Šesť dní, sedem nocí

Akční / Dobrodružný / Komedie / Romantický

USA, 1998, 101 min

Budouci Marin Fristova a byvaly Uprchlik tady spolu krasne ladi. Prestoze nekteri vidi v jeji orientaci problem, podle me to mezi nimi jiskri az az. A ackoli je tady Harrison temer 2x starsi nez Anne, jsou kouzelny par (ale je dobre, ze svuj vek ve filmu otevrene nepriznal - i kdyz jsem byla stejne prekvapena jako Robin, protoze na to opravdu nevypadal). Tohle duo v krasnem prostredi me vzdycky prijemne pobavi a potesi. Treba scena na vrsku hory za krovim je senzacni! A k tomu skvela hudba! Jen dve veci mi zazitek trochu kazi - tou prvni je David Schwimmer (ten jeho tupy vyraz nemam rada ani v Pratelich) a tou druhou otresny dabing Lucky Vondrackove (at radsi zpiva, to ji aspon trochu jde).(31.8.2010)

Abych se u tohoto snímku nepobavil vůbec musel bych se na něj dívat v kuse šest dní a sedm nocí.(14.7.2006)

Průměrný, ale velmi milý a na nic si nehrající film.(13.4.2005)

Pohodovka s výborným Fordem, tradičně protivnou Heche (která nakonec díky svižně ubíhající robinzonádě docela prokoukne), několika skvělými momenty, zábavnými slovními přestřelkami a špetkou akce pro chuť. Ideální oddychovka, která sice neohromí, ale příjemně pobaví.(15.4.2011)

Reitman tentokrát na romantickú nôtu. Harrison Ford je sympaťák a vtedy-ešte-lesba Anne Heche je sexy, no aj tak je kráľom filmu tradičný lúzer David Schwimmer.(27.6.2012)