poster

Šest dní, sedm nocí

 • USA

  Six Days Seven Nights

 • Slovensko

  6 dní, 7 nocí

 • Slovensko

  Šesť dní, sedem nocí

Akční / Dobrodružný / Komedie / Romantický

USA, 1998, 101 min

 • mandes
  ****

  rozpočet : ? tžby celosvetovo : $164,839,294(17.12.2006)

 • Fabienne
  ***

  Příjemný film o tom, co se stane když se náhodně střetnou osudy dvou osob opačného pohlaví, které nemají zdánlivě nic společného a přesto musí společně přežít nástrahy přírody, nebezpečné zločince a hlavně samy sebe navzájem. Nic než průměrná romantická komedie...(17.8.2005)

 • petaspur
  ****

  Protiklady se přitahují, což je věc všeobecně známá a Quinn s Robin jsou toho dokonalým příkladem (starý/mladá, chudý/bohatá, lenoch/workoholička). Škodolibý scénárista tuto dvojici nechal dopadnout z nebe na exotický ostrov, trochu se poškádlit jízlivými zdvořilostmi a překvapeně zjistit, že jejich protějšky, žhavá domorodkyně a upjatý boháč, jsou pro jejich život pouze nudnou alternativou. Občas se s nimi vydám na vrchol hory hledat maják a nikdy nejsem zklamán.(20.11.2009)

 • Boss321
  ***

  Slušná směsice různých žánrů a povedená variace na robinsonovské téma. Harrison Ford je vynikající. Anne Heche zdatně sekunduje. Nevím proč, ale něco mi brání dát víc jak tři hvězdičky......(21.12.2007)

 • Karlos80
  ****

  Stokrát zfilmované a osvědčené téma, ale stále dobré. Opravdu se jedná o krásný vtipný romantický dobrodružný film à la Africká královna, Honba za diamantem, Krokodýl Dundee aj. se špetkou potřebné akce (piráti), která neuškodí a dává jiskru. Film, ač dle scénáře slabší, si já osobně budu dle některých okamžiků stále pamatovat, a to třeba hned kvůli krásné Anne Hech a jejích vztyčených bradavek nebo jen díky opět skvělému stárnoucímu Fordovi (jak jinak). Jak je známo, protiklady se přitahují a zde i se závěrečným hapíkem na letišti vidíte, jak se dva úplně povahově odlišní lidé mohou nakonec krásně milovat. Milý film který neurazí a rozhodně potěší.(31.10.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace