Šest dní, sedm nocí

6 dní, 7 nocí

Šesť dní, sedem nocí

Akční / Dobrodružný / Komedie / Romantický

USA, 1998, 101 min

Abych se u tohoto snímku nepobavil vůbec musel bych se na něj dívat v kuse šest dní a sedm nocí.(14.7.2006)

Ford a Heche se skvěle doplňují!(22.5.2008)

Niektoré Reitmanove komédie sa mi páčia veľmi. 6 dní, 7 nocí rozhodne patrí medzi jeho vydarenejšie a aj som ju už veľakrát videl a vždy sa príjemne pobavím. Sympatická hlavná dvojica a potešil ma aj David Schwimmer. Kvalitná dobrodružná zábava.(27.5.2007)

Kdyby to bylo delší, dal bych plné hodnocení. První půle pro mě byla totiž moc příjemnou klasicky laděnou romantickou komedií, druhá ve mně zase vyvolala vzpomínky na Indiana Jonese... Škoda!(25.10.2003)

Stokrát zfilmované a osvědčené téma, ale stále dobré. Opravdu se jedná o krásný vtipný romantický dobrodružný film à la Africká královna, Honba za diamantem, Krokodýl Dundee aj. se špetkou potřebné akce (piráti), která neuškodí a dává jiskru. Film, ač dle scénáře slabší, si já osobně budu dle některých okamžiků stále pamatovat, a to třeba hned kvůli krásné Anne Hech a jejích vztyčených bradavek nebo jen díky opět skvělému stárnoucímu Fordovi (jak jinak). Jak je známo, protiklady se přitahují a zde i se závěrečným hapíkem na letišti vidíte, jak se dva úplně povahově odlišní lidé mohou nakonec krásně milovat. Milý film který neurazí a rozhodně potěší.(31.10.2006)