poster

Šest dní, sedm nocí

 • USA

  Six Days Seven Nights

 • Slovensko

  6 dní, 7 nocí

 • Slovensko

  Šesť dní, sedem nocí

Akční / Dobrodružný / Komedie / Romantický

USA, 1998, 101 min

 • EdaS
  ***

  Mohla to být jedna z nejlepších romantických komedií... jen scénárista byl proti. Herci jsou v tom bez viny. Anne Hecheová je fakt sladká...(31.5.2002)

 • Hal_Moore
  ****

  Před filmem jsem byl dost skeptický. Ale milostné scény vše napravily... Způsob, jakým se hrdinové dostanou z pustého ostrova není realistický. Přes 50 let starý kov by určitě nepřežil v takovém stavu v jakém jej tu můžeme vidět. Dále - uváděná letecká společnost je havajská, ne tahitská. Určitě jste si mysleli, že se natáčí přesně v těch lokacích o jakých se tu mluví... Ale já hned poznal místo mé pravidelné dovolené s rodinou.(20.9.2005)

 • Faidra
  **

  Po všech těch Air Force One, Tichých nepřátelích, Firewallech, 48 hodinách v Paříži, Vysokých hrách patriotů a dalších flácích je vcelku osvěžující, když se Harrison Ford, Indiány též zvaný Ten, který chce svou rodinu zpátky, pro jednou nesnaží ochránit svou rodinu před nepřízní osudu a přízní teroristů, ale upřímně řečeno tohle taky nebyla zrovna výhra. Holt když sečtete šest a sedm, vyjde vám třináct a co čekat od takové číslice... Nečekala jsem moc a Ivanovi Reitmanovi jsem ochotná prominout ledacos, ale v případě filmu, který je akčně dobrodružný jako výprodej v Kauflandu a romanticko-komediální asi jako oprava žumpy, mi to fakt nešlo. Oprava: manžel kolegyně nedávno žumpu opravoval a jednak do ní spadl, druhak při té příležitosti našel dávno ztracený náramek své lepší polovičky, takže požadavky na legraci i romantiku naplnil podstatně lépe a podstatně rychleji než za šest dní a sedm nocí. Navíc mi tam brutálně neseděla Fordova opilecká image. Chlap, který je napůl Ir a napůl Rus, přece nemůže takhle neumět pít.(30.5.2011)

 • Jamal
  ***

  Docela dobré dobrodružství .... (( ::(27.11.2005)

 • Enšpígl
  ***

  Abych se u tohoto snímku nepobavil vůbec musel bych se na něj dívat v kuse šest dní a sedm nocí.(14.7.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace