poster

Jezinky a bezinky

 • USA

  Arsenic and Old Lace

Komedie / Krimi / Romantický

USA, 1944, 118 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • joehot
  ****

  "Hezký žertík pro mé tety. Budou bydlet v domě s mrtvolou pohřbenou ve sklepě." Černý humor až na půdu, teda spíše do sklepa. Párkrát jsem se doopravdy zasmál, těch pár zadrhnutí však brání jít na hodnocení nejvyšší.(19.5.2013)

 • Djkoma
  ****

  Cary Grant předvádí velmi kvalitní výkon plný hromady grimas a hraných údivů. Jeho tetičky jsou perfektní a je strašně vtipné pozorovat jejich nezlomnou víru v konání dobra. Jako thriller nemyslitelné, ale jako komedie opravdu kvalitní zábava a nejen pro milovníky starších filmů.(12.8.2006)

 • jonyyy
  ****

  Ačkoli přehrávající, tak stále výborný Grant - tady to přehrávání bylo na místě. Jde hodně poznat, že předlohou je divadelní hra. Tohle dílo řadí pana Capru mezi mé oblíbence. 85%(5.3.2010)

 • brit84
  ***

  U starých komedií hrozí riziko, že tehdejší vtipné scény už z dnešního pohledu nebudou tak vtipné... Tohle je typický příklad. Věřím, že ve 40. letech to byla pecka, ale v roce 2010 jsme u toho s manželkou usínali. 3 hvězdičky z milosti.(17.10.2010)

 • Mahalik
  ****

  Můj teřich byl zase jednou vděčný, že se mohl napnout smíchy. A že měl k tomu setsakramentský důvod: viděl Granta v nejfantastičtější roli ever! Už se z toho pomalu stává obyčej, ale nemůžu si pomoct a musím, musím to zařvat: "CARY, BLESS YOU!"(13.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace