Spolu s Bitvou V Ardenách a Příliš Vzdáleným Mostem tvoří moji osobní svatou trojici mezi zahraničními válečnými filmy. Hvězdné obsazení, skvělá výprava, efektní vzdušné souboje a navíc výborná hudba Rona Goodwina (který se vyřádil i na Where Eagles Dare). Nad podobou Sira Laurence Oliviera a maršála Dowdinga budete žasnout, nicméně naši Nebeští Jezdci jsou pořád o třídu výš.(7.6.2003)

Těšila jsem se na letecké souboje. Těch je tu opravdu velké množství a jsou velmi dobře natočené, takže je skutečně na co koukat. Malinko slabší jsou příběhy lidí odehrávajíci se na zemi. Přišli mi jen jako nutná výplň mezi bojovými scénami, protože nebyly důležité. Přesto jde o strhující snímek.(13.4.2015)

Skvělý válečný film, s dobrými hereckými výkony a brilantně natočenými leteckými akcemi. Jeden z nejlepších válečných filmů vůbec. Ale třeba takový Příliš vzdálený most ze zhruba stejné doby mi přišel krapet lepší:)(20.12.2007)

70%.. Další z řady válečných filmů 60. let, mapující tentokrát významnou kapitolu II. světové války, bitvu o Británii. Za pochvalu stojí zejména snaha o co největší autentičnost, s důrazem na taktiku a boj a v neposlední řadě potěší celá plejáda známých herců.(8.2.2008)

Nejlepší film na toto téma. Hudba (především motiv Luftwafe a RAF) krásná, tabulka na konci potěší každého Čecha i Slováka. Máme být na co hrdi. K závěru poněkud zdlouhavé, ale to byl asi účel. Německé nálety také nebraly konce. Vtipné postavy polských pilotů :)(17.4.2011)