Jak je důležité míti Filipa

L'Importance d'être constant

Je dôležité mať Filipa

Komedie / Drama / Romantický

Velká Británie / USA / Francie, 2002, 90 min

Hra,kde mi text automaticky vždycky zvedne hodnocení o jednu až dvě hvězdy.Takže furt hodnotím různé verze za čtyři až pět hvězd,ať se mi to líbí,nebo ne.Nelze jinak a tady za pět.(19.10.2010)

Výborná predloha, výborní herci a režisér, ktorý toho veľa nepokazil. Nemôžem však ísť až na štyri hviezdičky, pretože s touto predlohou mal režisér pozitívny handicap.(28.8.2010)

• paascha

No nevím, nevím. Filipa nejlepšího ze všech podle mě udělali kdysi herci z Činoheráku v čele s Abrhámem a Hanzlíkem, lepšího jsem ještě nikdy neviděl. Tohle moderní filmátko mě vůbec nebavilo, nudil jsem se až hrůza a každou repliku porovnával s mým oblíbencem. Tak to dopadlo strašně, samozřejmě, a ani jsem to nedokoukal. Dám to někdy jindy, až budu mít lepší náladu na podivné a zbytečné experimenty, heh:-))))(26.10.2010)

Naozaj ,príjemná podívaná´ riešená ako s romantikou, tak i s humorom a anglickou noblesou. Navyše skvelí herci to vytiahli takmer do dokonalosti :-)(4.11.2011)

"Ach, váš mladší bratr Filip zemřel? Tak konečně ho něco potrestalo! Doufám, že se z toho poučí!" Na Wildevi toho nejde moc zkazit, protože je sám o sobě geniální. Tato adaptace se nebere vážně a na výsledku je to znát.(23.2.2009)