Ztraceni ve vesmíru

Lost in Space

Stratení vo vesmíre

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA / Velká Británie, 1998, 130 min

Rozpočet $80miliónovTržby USA $69,117,629Tržby Celosvetovo $136,159,423║ Vôbec nie zlé, práve naopak jedno z najzábavnejších dobrodružstiev, kde sa nájdu nejaké príbehové nedostatky ale kde nie, trikovo to újde, obsadenie na výbornú, občas nejaký ten zábavný frk, samozrejme že v dobe keď to bolo u nás v kinách v 1998 to ohúrilo viac ale aj tak spokojnosť. /videl v kine: 70%/(29.6.2005)

je to docela dobrý, rozhodně tam není trikům podřízeno všechno, jako v dnešních "velkofilmech". jde spíš o rodinnej film, než cokoliv jinýho. taková oddechovka na sobotní odpoledne(5.12.2005)

• Radek99

Šablonovitý sci-fi film cílený zřejmě na děti a prepubertální mládež, neboť staví na premisách toho, že malý chlapec a robot mohou být kamarádi a že i v hlubokém vesmíru můžete narazit na domácího mazlíčka... Zbytek jsou samá žánrová klišé.(20.7.2008)

• IQ Tiqe

Sci-fi parodie ve stylu Startreku nebo podobného nesmyslu (nesleduju to). Aspoň doufám, že mělo jít o parodii, tohle nikdo nemohl myslet vážně. Jako cílovou skupinu bych viděl malé děti, co mají rády dobrodužné sci-fi; ještě v 9 letech by se mi to možná líbilo; dnes jsem to sledoval jednak kvůli Heather Graham a taky proto, že jsem hledal nějaký nenáročný, vtipně zaměřený film.(18.2.2010)

Bohužiaľ, ja som ovplyvnený tým, že milujem sci-fi a tak i napriek niektroým výhradám voči tomoto snímku musím dať 3 hviezdy. To za tú atmosféru a filmové triky ktoré boli podarené.(5.8.2003)