Ztraceni ve vesmíru

Lost in Space

Stratení vo vesmíre

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA / Velká Británie, 1998, 130 min

Pro tenhle filmek mám trochu nostalgickou slabost. Chatrný a hlavně velice otřený příběh je u mě vyvažován sympatickým obsazením - William Hurt je šarmantně taťkovský, Gary Oldman obdivuhodně zákeřný a Heather Graham... ... ... řekněme, že ZTVÁRNILA postavu, která se mi výrazně vryla do paměti a tím pádem ztvárnila taky větší část tohoto hodnocení... 50% Jestli si myslíte, že jsem kritický pokrytec, máte samozřejmě pravdu, ale kdo z vás je bez viny ať... mi napíše do pošty :)(4.6.2006)

• Hal_Moore

Tohle je nejhorší sci-fi, které jsem měl možnost vidět. Nejlepší na celém filmu byl samozřejmě Gary Oldman, za něj taky dávám tu jedinou malinkatou malilinkatou hvězdičku.(20.9.2005)

• Gilmour93

Ztracení ve vesmíru, které pro jejich vzrušující zábavnost a komerční úspěch už nikdo nikdy nehledal.. Klížení očí způsobující ztělesnění filmové sterility, při jehož sledování jsem se mohl pouze utěšovat myšlenkou, že se někdy v nekonečném universu ztratím s Heather Graham a přitom nebudu trvat na tom, že musí mít na sobě kosmický oblek kopírující její ladné tělesné křivky. Škoda, že se z těch 80 mil.USD rozpočtu nenašel ani cent na učitele herectví pro Joeyiho Matta "Nachystejte mi uzenáče, na snídani jsem zpátky" LeBlanca..(21.3.2011)

• Lima

Film, který jako první sesadil TITANIC z týdenního žebříčku návštěvnosti. A to je tak jediné, co je na něm zajímavé.(2.6.2002)

• Socraates

Po chvíli jsem se musel podivat na profil filmu, jestli to neni náhodou parodie .... A musim říct, že Joey LeBlanc je odepsanej, snad natočej novou sérii Přátel - jinde prostě nemůže hrát, těžko hledat zaškatulkovanějšího herce.(19.3.2011)

• - Roli Dona Westa měl nejdřív hrát Sean Patrick Flanery. (haushinkaa)

• - Všichni hlavní aktéři měli podepsané kontrakty minimálně na dva další sequely. Možná pokračování se však neuskutečnila, protože film měl v Severní Americe katastrofálně nízké tržby, které nepokryly ani celkové náklady. (Lavran)

• - Spoiler: Herec Gary Oldman je v závěrečných titulcích uveden jako „Dr. Smith“ a „Spider Smith“. (Lavran)