Ztraceni ve vesmíru

Stratení vo vesmíre

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA / Velká Británie, 1998, 130 min

• Socraates

Po chvíli jsem se musel podivat na profil filmu, jestli to neni náhodou parodie .... A musim říct, že Joey LeBlanc je odepsanej, snad natočej novou sérii Přátel - jinde prostě nemůže hrát, těžko hledat zaškatulkovanějšího herce.(19.3.2011)

Mierne nadpriemerné sci-fi, sice bez poriadného nápadu, poriadnej akcie, ale s pár momentmi, ktoré som si zapametal. Jednoducho symparický oddychový film, ktoprý mi celkom sadol. Turn da brain off ! 3 a 1/2(10.6.2005)

Tenhle film jsem si teda pamatoval jako vetsi jizdu, ale je fakt, ze jsem ho videl tak pred 6 lety a to na me zapusobil vic. Ted uz sem bohuzel videl, jak jsou ty dialogy trapny, naivni a nechtene smesny. A misty se tu zbytecne keca, podle traileru totiz film vypada jako nepretrzita jizda. Ale krome tech dialogu si nemam moc na co stezovat. Herci i herecky se snazi, sice nic extra, ale dostatecny, jejich vykon srazi jen ty dialogy. Triky jsou na slusny urovni, jen ta animovana opice je priserna, jak z Looney Tunes. Pribeh je fajn, je tu par dobrejch napadu a sem tam se dokonce povede naka hlaska a akce je v pohode. Slusna zabava.(19.4.2007)

V 98-om 14tka na krku a kino orgazmus. Ktovie, čo by som na to pvoedal dnes..(27.5.2006)

• Legas

Tohle není pilot k seriálu? To je vážně celovečerák? Wow!(29.4.2003)