poster

Ztraceni ve vesmíru

 • USA

  Lost in Space

 • Slovensko

  Stratení vo vesmíre

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA / Velká Británie, 1998, 130 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • nash.
  *

  Jeden z důvodů proč mě přestaly zajímat americké sci-fi.(14.2.2008)

 • Legas
  *

  Tohle není pilot k seriálu? To je vážně celovečerák? Wow!(29.4.2003)

 • Terva
  ****

  CITÁT - Ta studená válka začíná být horká.......... Vydejme se na dalekou cestu k Alfa Primě, a k planetě, která je určena ke kolonizaci. Robinsonovi už jsou zachumlaní, tak můžeme startovat. CITÁT - Opička otočí vypínačem...... Jenže cesta se moc nepovede. Globální teroristé zaútočí a Robinsonovi se ztratí ve Vesmíru. Film dle mého gusta. Mimozemšťané, cestování časem, vtipné scény, ironie, hezké ženy a trocha krve. CITÁT - A dav šílí!!!........ Zde je jeden krásný dialog nedialog, který je spíše směsicí monologů. MAUREEN (Mimi Rogers) - Dobrou noc, Johne. JOHN (William Hurt) - Dobrou Mauri. WILL (Jack Johnson) - Dobrou noc, Judy. JUDY (Heather Graham) - Dobrou noc, Wille. BART (OPICE) - váááummm. PENNY (Lacey Chabert) - Dobrou Willi. WEST - To si snad děláte srandu?....... V předcházejícím dialogu chybí už jen jeden člověk, ale ten má kecy skoro celý příběh. CITÁT - Nesnáším děti......... Když vím, že film je natočen v roce 1998 jsem rád, že už v té době dokázali natočit něco, co obsahuje spoustu klišé situací, které jsou do příběhu vloženy, tak že nezesměšňují, ale naopak fungují jako dobrá zábava. CITÁT - Nezapomeňte, že se za náma rozpadá planeta..............(17.11.2012)

 • Lima
  **

  Film, který jako první sesadil TITANIC z týdenního žebříčku návštěvnosti. A to je tak jediné, co je na něm zajímavé.(2.6.2002)

 • bassator
  **

  40%(20.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace