Adela Noriegová, známa ako Kristína zo seriálu Právo na lásku, si zahrala hlavnú úlohu aj v telenovele Prameň lásky, kde sa po jej boku divákom na Slovensku po prvýkrát predstavil obľúbený mexický herec Mauricio Islas. Dej sa odohráva prevažne v mestečku San Andres, kde medzi sebou súperia rodiny Valdesovcov a Ramirezovcov, pričom hlavnou príčinou ich sporov je vzácny prameň (oficiální text distributora)

Gardenboy odpad!

genetique - rozpočet dostane každý seriál, ktorý ma sledovanosť (pri tom producentov chápem, že v podstate kvalitu tvorby ani moc nesledujú - hlavne, že im to sype). Nič to nemení na veci, že je to sračka ... kriste, veď toto by mali zakázať sledovať deťom, pretože potom sa môžeme čudovať, že sú "sprostie" :D ()

Colour odpad!

Hlavná hrdinka v tomto seriáli vyleje toľko sĺz, že by naplnili Zemplínsku šíravu. V každom diely sa rozreve minimálne raz a už len preto mi ten seriál strašne lezie na nervy. Mala síce na to dôvody, ale i keby som na tom horšie než ona, určite by som sa tak nesprávala. Jediné, čo ma ospravedlňuje, že som to videla celé (!) je, že som bola ešte malá a blbá :-) ()

wdc

Ze začátku hned vražda, nevěra, znásilnění. Ale šlo se na to dívat, když je možné přetočit zlé scény (kterých je asi polovina vysílacího času). Bohužel je tam příliš špatnosti, člověk si ani neužije příjemné scény kterých není moc a nejsou zahrané vždy dostatečně uvěřitelně. Člověk čeká kdy na sebe zase začnou křičet a odmítat se nebo kdy někdo ublíží hlavní hrdince (Adela Noriega). ()